Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


metarex

Citat: Laziæ poslato 20 Decembar, 2013, 18:18
©ta si sad ti hteo da ka¾e¹...??? :o :P :-* daj link pederu...:P









Citat: zmiya poslato 20 Decembar, 2013, 01:29
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Decembar, 2013, 16:10
Dobar advokat je Jeftin advokat, Jeftin advokat je lo¹ advokat...

Шта булазниш?

Vidi¹ da ne mo¾e da se dogovori sam sa sobom... [rofl] A nije ni pijan ni drogiran kao neki...:P

nesi svatio.... to je Jeftin advokat, naseg druga jefte. taj je pravi [ludak]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

lord_oblivion

Situacija pre dve nedelje :
Stojim u Kneza Milo¹a na crvenom u krajnjoj desnoj traci sa namerom da nastavim desno u Bulevar ka Pravnom, prvi sam u koloni, zeleno za pe¹ake. Po¹to ¹ljakam na procenat I na sat, saèekam da se rasèiste pe¹aci, sa 5kmh popnem se pre zaustavne linije na trotoar, siðem u Bulevar i gas kad iskaèe drug Plavi ispred Èe¹ke ambasade i zaustavlja me. Jel' ti ne mo¾e¹ da èeka¹ svetlo, kao i svi? Zao ovo ide dozvola... Ja reko, kurir sam, vozim na procenat, zna¹ i sam kakva je situacija. Pazim na pe¹ake, saèekao sam da svi preðu.
Gleda nalepnicu, saobraæajnu i na kraju mi mahne da nastavim...
Ja mislim da nisam napravio nikakav prekr¹aj po Zakonu i da me ovaj iscimao jer mu bilo dosadno ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


lord_oblivion

Pa nisam ni skrenuo kolovozom desno, to nisam prekr¹io. Preko trotoara sam.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

A ti jadan neiskusan ne zna¹ da kod èe¹ke amasade stalno bleji pub...:P Opusti se, neæe ti ni¹ta stiæi...:-* Pu¹tanje pe¹aka te spaslo...:D

lord_oblivion

Ma znam da mi ne mo¾e ni¹ta, fuæka mi se, nego pitam teoretski...  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

ako si isao automatikom mozes tako...ako si libertijem...tuki....prekrsaj ko vrata.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

Tako je,na trotoar samo sa beciklom sa pomoænim motorem..

lord_oblivion

Kategorija koje vi¹e nema, na ¾alost.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

;) ... pa tebi su mogli i B da dozvole .. dzaba kad ni nju nemash :)))
sori lord bilo jache od mene ;) ajde vishe polazi
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ranko

Urgent HILFE :)

cale mi rece da mi je na seosku adresu stiglo resenje za 35km/h prekoracenje u naseljenom... dok je postar sabio rakijicu cale pogledao i video samo oko 8000 dindzi kazna ali nije nista video ( nije ni gledao ) vezano za zabranu ...

Pitanje : Ako preuzmem resenje sutra, od kada mi tece zabrana ukoliko se ona nalazi u resenju ( a 100% se nalazi ) ?

Pitanje2 : ako ne preuzmem resenje, tj ne odem da ga pokupim ( ostavio postar ceduljce kao da nikog nije bilo ali da se preuzme u posti ) , da li ce ponovo da mi stigne na kucnu adresu  ? Da li time odlazem resenje ?

Legal notice : Molim naopakog da se ne javlja sa idejom zastare :)

EDIT : jel moze i dalje placanje onako iscepkano... da im pustim ovo u par rata samoizmisljenih koliko mi se oce ?

mareskin

Citat: ranko poslato 22 Januar, 2014, 19:43
Urgent HILFE :)

cale mi rece da mi je na seosku adresu stiglo resenje za 35km/h prekoracenje u naseljenom... dok je postar sabio rakijicu cale pogledao i video samo oko 8000 dindzi kazna ali nije nista video ( nije ni gledao ) vezano za zabranu ...

Pitanje : Ako preuzmem resenje sutra, od kada mi tece zabrana ukoliko se ona nalazi u resenju ( a 100% se nalazi ) ?

Pitanje2 : ako ne preuzmem resenje, tj ne odem da ga pokupim ( ostavio postar ceduljce kao da nikog nije bilo ali da se preuzme u posti ) , da li ce ponovo da mi stigne na kucnu adresu  ? Da li time odlazem resenje ?

Legal notice : Molim naopakog da se ne javlja sa idejom zastare :)

EDIT : jel moze i dalje placanje onako iscepkano... da im pustim ovo u par rata samoizmisljenih koliko mi se oce ?

Meni se èini da re¹enje i poèetak zabrane nemaju veze jedno sa drugim. Tek kad ti od policije uruèe poèetak zabrane tek tada poèinje.
Prijatelj je na suðenju tra¾io da mu odmah presude jer je raèunao da ¹est meseci ne vozi auto preko zime. Auto nije vozio jer je na sudu rekao da se odrièe ¾albe. Onda mu je tek posle nekoliko meseci stiglo iz policije da kreæe zabrana. Tako da je bez veze bio bez auta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Meni su odredili na tri meseène rate a evo plaæam veæ 10 meseci po malkice, kako kad imam  :)
Uslov je da u onom roku od 15 dana obavezno uplati¹ 1000din tro¹kove suda.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SrpskiDzedaj011

Citat: lord_oblivion poslato 22 Januar, 2014, 21:07
Meni su odredili na tri meseène rate a evo plaæam veæ 10 meseci po malkice, kako kad imam  :)
Uslov je da u onom roku od 15 dana obavezno uplati¹ 1000din tro¹kove suda.

Тако и ја радим.... Чувај уплатнице и то је то....
I have to return some video tapes....

lord_oblivion

©ta èuvaj, nosim ih uz saobraæajnu, zajedno sa presudom  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.