Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2013, 16:21
Obièno gde ne treba...:o

ne bis in idem, ili sto bi rekao jedan kolega :" nebi si idem"  ... A zapravo bi znacilo: ne dva puta za istu stvar :)
Cave ab homine unius libri

lawyer

Sve dok jedno krivièno delo ne konzumira drugo...  [watching]

Lazic


BANE BROTHERHOOD

skupi ste bre ...mislim advokati  ;) [rofl]

al da ste mi resili mnogo puta  telesne povrede   [zvizdi] ..mislim naravno tudje...onda i nije tako skupo... ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic


mkt


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MILJAN

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Decembar, 2013, 00:45skupi ste bre ...mislim advokati  ;) [rofl]

al da ste mi resili mnogo puta  telesne povrede   [zvizdi] ..mislim naravno tudje...onda i nije tako skupo... ;)
Brate, teska ti ruka bre..smanji malo... ;) Ako te neko bude zveknuo to sam ja..Jer nikako da uzvratis posetu.Pozdravi porodicu.Posebno banjcanku pa se smilujte da dodjete..
Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

Citat: lawyer poslato 17 Decembar, 2013, 15:07
Drago mi je ¹to si èekao, ali izvini ¹to sam ti ga sad zavukao...  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

ma samo opushteno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Dobar advokat je jeftin advokat, jeftin advokat je los advokat...odnosno...ako majstor resi probleme ne moze biti skup majstor...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 18 Decembar, 2013, 01:04
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Decembar, 2013, 00:45
skupi ste bre ...mislim advokati  ;) [rofl]

al da ste mi resili mnogo puta  telesne povrede   [zvizdi] ..mislim naravno tudje...onda i nije tako skupo... ;)
Brate, teska ti ruka bre..smanji malo... ;) Ako te neko bude zveknuo to sam ja..Jer nikako da uzvratis posetu.Pozdravi porodicu.Posebno banjcanku pa se smilujte da dodjete..
Ma ti si sad mr¹av. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Decembar, 2013, 16:10
Dobar advokat je jeftin advokat, jeftin advokat je los advokat...

Шта булазниш?

DebeliZmaj

hoce revolucija da kaze da dobar advokat, ona koji ti zavrshi posao nije skup
ako je zavrshio posao :) a jeftine advokat je losh advokat jer ne zavrshava posao
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Citat: Uncle Bob poslato 19 Decembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 18 Decembar, 2013, 01:04
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Decembar, 2013, 00:45
skupi ste bre ...mislim advokati  ;) [rofl]

al da ste mi resili mnogo puta  telesne povrede   [zvizdi] ..mislim naravno tudje...onda i nije tako skupo... ;)
Brate, teska ti ruka bre..smanji malo... ;) Ako te neko bude zveknuo to sam ja..Jer nikako da uzvratis posetu.Pozdravi porodicu.Posebno banjcanku pa se smilujte da dodjete..
Ma ti si sad mršav. :P
Pustice me brat first punch.. :)
Cave ab homine unius libri

Major

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2013, 02:48
hoce revolucija da kaze da dobar advokat, ona koji ti zavrshi posao nije skup
ako je zavrshio posao :) a jeftine advokat je losh advokat jer ne zavrshava posao


Meni i dalje nista nije jasno..

Vlajko

Nije ti jasno da d¾aba ¹to je jeftin ako ne zavr¹i posao..

A zavr¹avaju najligaviji..najnamazaniji.. najbezobrazniji, najalaviji..najgori od najboljih, advokati..  [povracanje]
Jer kod nas i dalje sve mo¾e, a ni¹ta ne mora.. zavisi kakve veze ima¹ i naravno mo¾e¹ li da plati¹ tu zajebanciju..

Jedino dobro u svemu tome lo¹em je ¹to su neki ljudi uspeli svoje padove i povrede da unovèe u ova te¹ka vremena..
A krupne ribe i dalje rade ¹ta jo¹ krupnije ¾ele.. i tako piramidalno do vrha..svako ima svoje mesto na toj lestvici..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

©ta si sad ti hteo da ka¾e¹...??? :o :P :-* daj link pederu...:P









Citat: zmiya poslato 20 Decembar, 2013, 01:29
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Decembar, 2013, 16:10
Dobar advokat je Jeftin advokat, Jeftin advokat je lo¹ advokat...

Шта булазниш?

Vidi¹ da ne mo¾e da se dogovori sam sa sobom... [rofl] A nije ni pijan ni drogiran kao neki...:P