Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ¾arko1983 poslato 16 Oktobar, 2013, 15:19
znaci 13 jebenih dana moram da se krijem, ako mi posalju 29 a ja ne primim
???
jaka stvar, ja se krijem veæ 13 godina...[rofl]

¾arko1983

Lazic kako tumacis ovaj zadnji pasus u zakonu?

Lazic

mnogo mi se sviða...:D

15.000 je 15 dana u mardelju, a zabrana 3 meseca... Ako ga dobro tumaèim, kad proðe 7 meseci, æao...:D

UFF


eclipse4

ja od kad ga slusam vise se ni sa zenom  ne svadjam ;)

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 16 Oktobar, 2013, 23:08
ja od kad ga slusam vise se ni sa zenom  ne svadjam ;)
uspesno se krijes? :)

UFF


eclipse4

Citat: stilgar poslato 16 Oktobar, 2013, 23:11
Citat: eclipse4 poslato 16 Oktobar, 2013, 23:08
ja od kad ga slusam vise se ni sa zenom  ne svadjam ;)
uspesno se krijes? :)

ma hodam neprimecen i na futerima od vrata ;)

Lazic


¾arko1983

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2013, 15:22
mnogo mi se sviða...:D

15.000 je 15 dana u mardelju, a zabrana 3 meseca... Ako ga dobro tumaèim, kad proðe 7 meseci, æao...:D
Dal' sam im rekao cao ili da se krijem jos malo....sinoc vidim patrolu na ulici pored moje kuce i odsekoh se...

Major

Jos para dana i slobodan si covek :D

A jel ima neko info, kad se ode kod sudije koliko treba da prodje da se donese presuda?

¾arko1983

Citat: Major poslato 17 Oktobar, 2013, 10:20
Jos para dana i slobodan si covek :D

A jel ima neko info, kad se ode kod sudije koliko treba da prodje da se donese presuda?

Kod mene se to brzo odigralo mozda mesec dana, dodje presuda, ja se zalim visem sudu, on vrati predmet na ponovni postupak, na ponovnom postupku sudija donese istu presudu, ja se ponovo zali Vi¹em sudu, i vi¹i sud potvrdi drugu presudu. Prekrsaj sam napravio u novembru 2011 a zadnja presuda mi je stigla 29.10.2012

P:S Kako dani sporo prolaze :)

mareskin

Citat: ¾arko1983 poslato 17 Oktobar, 2013, 11:36
Citat: Major poslato 17 Oktobar, 2013, 10:20
Jos para dana i slobodan si covek :D

A jel ima neko info, kad se ode kod sudije koliko treba da prodje da se donese presuda?

Kod mene se to brzo odigralo mozda mesec dana, dodje presuda, ja se zalim visem sudu, on vrati predmet na ponovni postupak, na ponovnom postupku sudija donese istu presudu, ja se ponovo zali Vi¹em sudu, i vi¹i sud potvrdi drugu presudu. Prekrsaj sam napravio u novembru 2011 a zadnja presuda mi je stigla 29.10.2012

P:S Kako dani sporo prolaze :)

Zar nije to produ¾eno na dve godine?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: ¾arko1983 poslato 17 Oktobar, 2013, 11:36
Citat: Major poslato 17 Oktobar, 2013, 10:20
Jos para dana i slobodan si covek :D

A jel ima neko info, kad se ode kod sudije koliko treba da prodje da se donese presuda?

Kod mene se to brzo odigralo mozda mesec dana, dodje presuda, ja se zalim visem sudu, on vrati predmet na ponovni postupak, na ponovnom postupku sudija donese istu presudu, ja se ponovo zali Vi¹em sudu, i vi¹i sud potvrdi drugu presudu. Prekrsaj sam napravio u novembru 2011 a zadnja presuda mi je stigla 29.10.2012

P:S Kako dani sporo prolaze :)
A zamisli tek na Mardelju kako vreme sporo ide. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mrle

Citat: UNCLEBOB poslato 17 Oktobar, 2013, 12:11
Citat: ¾arko1983 poslato 17 Oktobar, 2013, 11:36
Citat: Major poslato 17 Oktobar, 2013, 10:20
Jos para dana i slobodan si covek :D

A jel ima neko info, kad se ode kod sudije koliko treba da prodje da se donese presuda?

Kod mene se to brzo odigralo mozda mesec dana, dodje presuda, ja se zalim visem sudu, on vrati predmet na ponovni postupak, na ponovnom postupku sudija donese istu presudu, ja se ponovo zali Vi¹em sudu, i vi¹i sud potvrdi drugu presudu. Prekrsaj sam napravio u novembru 2011 a zadnja presuda mi je stigla 29.10.2012

P:S Kako dani sporo prolaze :)
A zamisli tek na Mardelju kako vreme sporo ide. [rofl]

"Dan proðe, a godina nikako", napisao je neki ®arko

ЯЭВОЛУТИОН

Jutros me uz cuk padinu navataju kako divljam 65 na sat a dozvoljeno je 50...strasno...kaze pandur da je fama sve snimila i da tu oni ne mogu nista....pisi bre batke , to ti posao....i nemoj bre da se pravdas sto si odabrao taj posao kao sto se kurva pravda za svoj....to radis zato sto volis i tacka...nemoj meni pricu....ali, kaze, necu ti pisati kaznu za pojaseve.....ma zemljace, ni ja tebi necu sto si raspojasan....to sto se na crnoj odeci ne vidi pojas je vas problem...zahtavajte od proizvodjaca da prave pojaseve u duginim bojama...to je sad cool...napisa neki papir i ja odo .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Oktobar, 2013, 20:03
Jutros me uz cuk padinu navataju kako divljam 65 na sat a dozvoljeno je 50...strasno...kaze pandur da je fama sve snimila i da tu oni ne mogu nista....pisi bre batke , to ti posao....i nemoj bre da se pravdas sto si odabrao taj posao kao sto se kurva pravda za svoj....to radis zato sto volis i tacka...nemoj meni pricu....ali, kaze, necu ti pisati kaznu za pojaseve.....ma zemljace, ni ja tebi necu sto si raspojasan....to sto se na crnoj odeci ne vidi pojas je vas problem...zahtavajte od proizvodjaca da prave pojaseve u duginim bojama...to je sad cool...napisa neki papir i ja odo .
Pa kad si Manijak pa divlja¹ ccc stra¹no.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Oktobar, 2013, 20:03
Jutros me uz cuk padinu navataju kako divljam 65 na sat a dozvoljeno je 50...strasno...kaze pandur da je fama sve snimila i da tu oni ne mogu nista....pisi bre batke , to ti posao....i nemoj bre da se pravdas sto si odabrao taj posao kao sto se kurva pravda za svoj....to radis zato sto volis i tacka...nemoj meni pricu....ali, kaze, necu ti pisati kaznu za pojaseve.....ma zemljace, ni ja tebi necu sto si raspojasan....to sto se na crnoj odeci ne vidi pojas je vas problem...zahtavajte od proizvodjaca da prave pojaseve u duginim bojama...to je sad cool...napisa neki papir i ja odo .

Mora da si jurio skuterom  :P

Nije stra¹no samo novèana kazna.. do 21 prekoraèenje..

Mene navata¹e sa 80 na 50.. metar dana dana dozvola i od 6 do 20K kazna  [facepalm]

Nema vi¹e ono opu¹teno prekoraèuje¹ do 30.. nego sad je to 20  [samoubistvo]

Skoro ceo smederevac su prekrili novim asfaltom..pa nekad noæu idem opu¹teno preko 100 kolima.. motorom i vi¹e..pa to je onda nasilnièka vo¾nja a put prav i ¹irok  [doh]
Plus razni presretaèi haraju i vikendom takve akcije prave da to nije normalno..pro¹le nedelje je bilo oko 50 patrola na "na¹a patrola"..

Pazite ¹ta radite..postaju nesnosni i svuda ih ima.. jeste da je nas vi¹e..ali brate 40 i 50 ogranièenje svuda.. i 0% alkohola..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin


Iza¹li su na ulice, poreske i tr¾i¹ne inspekcije isto tako. Vidite da je kriza i da treba bud¾et da se napuni.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major