Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

m.mitar

Gde si nasao taj podatak,znaci da samo 17 posto ljudi plate kazne,a ostali?Po nekoj statistici pise da oko 93 posto ljudi se opredeli za zatvorsku kaznu,ali pred zatvor vecina se odluci da plati kaznu novcem...

Slaninar

Citat: m.mitar poslato 01 Septembar, 2013, 20:53
Gde si nasao taj podatak,znaci da samo 17 posto ljudi plate kazne,a ostali?Po nekoj statistici pise da oko 93 posto ljudi se opredeli za zatvorsku kaznu,ali pred zatvor vecina se odluci da plati kaznu novcem...

Zastare i razni drugi oblici vrdanja. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

m.mitar

Nemam pojma o tome,ovo mi je prvi put da idem na sud zbog saobracajnog prekrsaja,tako da nemam iskustva sa tim.

Lazic

devica...:P :D


Citat: m.mitar poslato 01 Septembar, 2013, 20:53
Gde si nasao taj podatak,znaci da samo 17 posto ljudi plate kazne,a ostali?Po nekoj statistici pise da oko 93 posto ljudi se opredeli za zatvorsku kaznu,ali pred zatvor vecina se odluci da plati kaznu novcem...

ja se uvek opredelim za zatvor, ali avaj toliko su prepuni da nikad nema mesta kad bih ja da odem...:D

m.mitar

Bio sam kod sudije,novi zakon vazi tek od 2014 godine.Znaci 15000 +6 poena + 3 meseca zabrane za sve kategorije!Jedina sreca u nesreci je minimalna novcana kazna.... [sutirakamen]

Lazic

A da si lepo ignorisao, nikom ni¹ta...:o [facepalm] Aj me bar poslu¹aj, kad ti stigne presuda, da se ¾alimo, pa onda ignori¹i do zastarevanja, nije jo¹ sve izgubljeno...

m.mitar

Pa ignorisao ih je i moj brat,pa ga pokupila 2 pandura iz kuce...

bucko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: m.mitar poslato 09 Septembar, 2013, 17:29
Pa ignorisao ih je i moj brat,pa ga pokupila 2 pandura iz kuce...

slu¹aj Bucka...:D

zaboravio sam na detalj da ne otvara¹ vrata, a kad doðu neko ka¾e, evo ba¹ je jutros oti¹ao na 6 meseci u Rusiju da radi...:D

ili kao ja da si prijavljen tamo gde ne ¾ivi¹...:D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2013, 09:15
Citat: m.mitar poslato 09 Septembar, 2013, 17:29
Pa ignorisao ih je i moj brat,pa ga pokupila 2 pandura iz kuce...

slu¹aj Bucka...:D

zaboravio sam na detalj da ne otvara¹ vrata, a kad doðu neko ka¾e, evo ba¹ je jutros oti¹ao na 6 meseci u Rusiju da radi...:D

ili kao ja da si prijavljen tamo gde ne ¾ivi¹...:D
Mitar Miric - Ja ne zivim ovde.wmv
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt


Lazic


Bishke

Posle 3 meseca stiglo resenje o promeni novcane kazne u kaznu zatvora ;D

Pre neki dan sam uplatio prvu ratu,malo posle mi je stiglo ovo resenje...

Danas bio kod sudije da dokazem da sam platio prvi deo,da sam student,nemam pare bla bla bla
Kaze mi moras u administraciju,pisarnicu sta je vec, da odneses uplatnicu kao dokaz i da pokusaju da ti skinu to resenje...

Odem tamo u sobu gde radi 5 zena :o Rekoh najeba ga ;)

Gleda ona mene,gleda resenje,gleda uplatnicu vamo tamo KAD ispostavilo se da je ona pogresila ziro racun (Sto sam ja znao ali sam naravno cutao)

Tuc muc,moram da uplatim u narednih mesec dana celu kaznu inace mi direktno stize poziv za Padinsku skelu...kao za tih mesec i po dana se vrsi kod njih neka reorganizacija i ako posle ne platim direktno mi stize poziv....mislim da foliraju
You should do one thing every day that scares you

perlx


Bishke

You should do one thing every day that scares you

perlx

Ma evo... Nego da ti nije taj tet 'Padinjak2013kru' malo razrmljan i ukrivo ? ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

pu pu... pomeri se s mesta.. josh se sudimo... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.