Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Bishke poslato 14 Mart, 2013, 16:39
Bio kod sudije,davanje izjave je proteklo u pitanjima na koje odgovaras sa da ili ne :)
elem,7 soma,4 boda i mesec dana bez dozvole !

ALI

Trenutno oduzimaju sve kategorije,dok u aprilu vracaju sve na staro !
znaci oduzimanje samo jedne kategorije...

sad samo treba da sacekam presudu koja ce ko zna kad da dodje i da se zalim kako bih sve produzio ;D
Eh ¹to ja nisam pro¹ao tako jeftino. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

:) jbg....ode pola para za registraciju motora
You should do one thing every day that scares you

UFF


Bishke

Jeste da vozim trenutno na cepovima i orem njive,ali u planu je registracija :P
You should do one thing every day that scares you

Lazic

Citat: Bishke poslato 14 Mart, 2013, 16:39
Bio kod sudije,davanje izjave je proteklo u pitanjima na koje odgovaras sa da ili ne :)
elem,7 soma,4 boda i mesec dana bez dozvole !

ALI

Trenutno oduzimaju sve kategorije,dok u aprilu vracaju sve na staro !
znaci oduzimanje samo jedne kategorije...

sad samo treba da sacekam presudu koja ce ko zna kad da dodje i da se zalim kako bih sve produzio ;D

nisi umeo da ka¾e¹, nisam...[facepalm]

Bishke

Kad mi je izvadila slike nisam znao da beknem :o

pandur mi pokazao samo jednu sliku gde se bukvalno ne vidim....
a ovamo mi sudija pokazala sve tacno kao sta...tablice,marka kola itd itd

kad bi se korigovao Brightness mozda bi mi se videla i faca koja govori koci koci evo su panduri :o
You should do one thing every day that scares you

Lazic


Uncle Bob

Meni stiglo upozorenje il kako se to veæ zove da odnesem na uvid dal sam platio kaznu + tro¹kove iz inata neæu bre da nosim nek doðu da me vodu pa da ih napu¹im bem im mater bezobraznu .
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ajd da ne otvaram novu temu zbog jednog pitanja a nekako je vezano za kazne
Da li po novom moraju da se imaju letnje gume? Keva nesto cula da moras kao da imas najmanje dve, verovatno na pogonskim tockovima ali ja necuh nigde to i mislim da je obavezno samo zimske imati
da li ste vi nesto culi?

MILJAN

#489
Citat: UFF poslato 06 Mart, 2013, 15:41
on je na tehnickim forumima i ne posecuje ovaj jer tu nema nista korisno da procita, samo mu je zabavan jer se lupaju gluposti ali ima preca posla da radi pa nemoj coveku da trosite dragoceno vreme
AJDE MALI NE SERI-....
Oko pravnih saveta vam ja ne trebam.,,.,.Imate Laziæa kauboja...
Inaèe, pravni savet je jedino ovla¹æen da daje advokat po sistemu plati pa klati..tako da... [neampojma]
Cave ab homine unius libri

Major

Citat: dzimika poslato 29 Mart, 2013, 22:43
ajd da ne otvaram novu temu zbog jednog pitanja a nekako je vezano za kazne
Da li po novom moraju da se imaju letnje gume? Keva nesto cula da moras kao da imas najmanje dve, verovatno na pogonskim tockovima ali ja necuh nigde to i mislim da je obavezno samo zimske imati
da li ste vi nesto culi?

Ma lozis nas ;D

UFF

Citat: MILJAN poslato 05 April, 2013, 11:59
Citat: UFF poslato 06 Mart, 2013, 15:41
on je na tehnickim forumima i ne posecuje ovaj jer tu nema nista korisno da procita, samo mu je zabavan jer se lupaju gluposti ali ima preca posla da radi pa nemoj coveku da trosite dragoceno vreme
AJDE MALI NE SERI-....
Oko pravnih saveta vam ja ne trebam.,,.,.Imate Laziæa kauboja...
Inaèe, pravni savet je jedino ovla¹æen da daje advokat po sistemu plati pa klati..tako da... [neampojma]


Ti si taj koji sere, ja sam samo ponovio ono sto si ti do sad bar u 5 tema napisao (oni koji prate forum redovno znaju pa ako gresim neka me isprave)
I na svaki forum na koji dodjes pravis se pametan i podsmevas se i clanovima i samom forumu (kacio si slike i sa bencmarka) valjda ti je to potrebno da bi se osecao inteligentnijim od njih, visina izgleda nije bila dovoljna

Eto editujes post i pljujes i lazica sad kao i ostale clanove a vec si nam napisao da u telefonu cuvas slike policije u prekrsaju kao ucenu za kaznu koju bi hteli tebi da pisu pa ne znam zasto si onda ti manji kauboj od njega

MILJAN

Citat: UFF poslato 05 April, 2013, 12:11
Citat: MILJAN poslato 05 April, 2013, 11:59
Citat: UFF poslato 06 Mart, 2013, 15:41
on je na tehnickim forumima i ne posecuje ovaj jer tu nema nista korisno da procita, samo mu je zabavan jer se lupaju gluposti ali ima preca posla da radi pa nemoj coveku da trosite dragoceno vreme
AJDE MALI NE SERI-....
Oko pravnih saveta vam ja ne trebam.,,.,.Imate Laziæa kauboja...
Inaèe, pravni savet je jedino ovla¹æen da daje advokat po sistemu plati pa klati..tako da... [neampojma]


Ti si taj koji sere, ja sam samo ponovio ono sto si ti do sad bar u 5 tema napisao (oni koji prate forum redovno znaju pa ako gresim neka me isprave)
I na svaki forum na koji dodjes pravis se pametan i podsmevas se i clanovima i samom forumu (kacio si slike i sa bencmarka) valjda ti je to potrebno da bi se osecao inteligentnijim od njih, visina izgleda nije bila dovoljna

Eto editujes post i pljujes i lazica sad kao i ostale clanove a vec si nam napisao da y telefonu cuvas slike policije u prekrsaju kao ucenu za kaznu koju bi hteli tebi da pisu pa ne znam zasto si onda ti manji kauboj od njega
AJDE NE SERI MALI.. da si valjao ti bi porastao..I mani me se...Idi juri maloletnice...
edit_ OKO SLIKA:
IMAM I JA NEKE TVOJE SLIKE KOJE TI DELI©...
Cave ab homine unius libri

UFF

Aj "inspektore" idi pisi nesto veoma bitno za drzavu ili za svog bogatog rodjaka da ti kupi jos jedan motor (poceo si da vredjas pa bolje da prekinem da ne bude posle da sam te banovao na licnoj osnovi) i ostavi nas "glupe" da gubimo vreme na nas smesan forum  [hello]

MILJAN

POtrudiæu se da ti poka¾em da sam inspektor po¹to ne veruje¹ ....
Cave ab homine unius libri

UFF

Sto se mene tice ti si samo obican ljakse koji hoce da pokazuje ono sto je dobio u poverenju ali ako to to cini srecnim onda Go for it  ;)

Dalje mozemo na pp da ne smaramo ostale clanove

MILJAN

#496
see ya.. edit: kauboj nije pogrdna reè genije.. :D
I nisi dobro pratio za¹to imam te slike... KAda me kazne da onda ja po¹aljem njihove a ne da ucenjujem..sve izvræe¹ kako tebi odgovara..Inaèe, te slike vi¹e i nemam...
Ali nema veze, da si ti meni ¾iv i zdrav..
PS. pravni saveti na forumu zakonski mogu da se odrade ali samo uz ovla¹æeno lice (advokat).
neovla¹teno bavljenje pru¾anjem pravne pomoæi- krivièno delo.....
Pogotovo je ka¾njivo ovako javno pozivanje na izbegavanje zakona....
prijateljski savet od mene... vi kako hoæete..
Cave ab homine unius libri

Lazic

Iskreno, preteraste ga obojica, znam vas i jednog i drugog, ni malo mi ne smeta da me neko naziva kaubojem, pogotovo ako su u pitanju stari Latini :P, ali mi smetaju svaðe na mestu gde se oseæam bolje nego u roðenoj kuæi...[facepalm]

@Miljan:
Veliki ljudi ne cene druge po fizièkim karakteristikama, kao ¹to je visina...[facepalm]  :P

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2013, 12:55
Iskreno, preteraste ga obojica, znam vas i jednog i drugog, ni malo mi ne smeta da me neko naziva kaubojem, pogotovo ako su u pitanju stari Latini :P, ali mi smetaju svaðe na mestu gde se oseæam bolje nego u roðenoj kuæi...[facepalm]
pa prvi je poèeo ;)
ti manijak da æuti¹.... dru¹tveno si opasan :D
za visinu sam citiriao izreku u narodu....nisam ozbiljno mislio....  nemoj da si bosanac  :P
Cave ab homine unius libri

Lazic

:P

jesam priznajem, jebe¹ ovakvo dru¹tvo kad sam ja opasan...:P

A i jesam dobrim delom Bosanac, mada veæim Hercegovanac...:P