Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Ja mislim po isteku zabrane.Jer dok traje zabrana tad nisi driver. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Hehe sad sam na¹ao koverat sa datumom od kad mi teèe prva zabrana pro¹lo je svih devet meseci au bedak ako ka¾em bratu moraæu svako jutro ja da vozim cveæe u Krnjaèu,reæiæu mu kad proðe 7+1 mart. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dusankobgd


Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 06 Mart, 2013, 11:06
Hehe sad sam na¹ao koverat sa datumom od kad mi teèe prva zabrana pro¹lo je svih devet meseci au bedak ako ka¾em bratu moraæu svako jutro ja da vozim cveæe u Krnjaèu,reæiæu mu kad proðe 7+1 mart. [rofl]

Ðuro, pa ti u stvari ima¹ dozvolu...:o èek bre, jel to taj brat ¹to treba da ga vidim, mogu ja da mu pomenem...:D

Uncle Bob

Pa imam ja dozvolu nego bila banana  [rofl] i sad pizdim ne mogu da naðem presudu koliko mi je poena rebnula a u jednoj tabeli sam na¹ao moj prekr¹aj i tamo pi¹e da za punu liniju ide 6 poena e sad da ga ebem a po¹to mi je banana istekla ja æu da teram.Jer nikakvo drugo obave¹tenje mi nije stiglo al,stiæiæe ja sam redak maler.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: vlada_dee poslato 06 Mart, 2013, 03:37
Cek, cek, ko je pominjao vracanje zakona da ako si popio zabranu sa B onda ti repnu samo B? Ima li necega u tome?
Drugo:
Pre 2 godine sam se na sljokao i murija zaustavila, i ja zaboravio na to. U medjuvremenu ja bio tamo-vamo. Pre neki dan, dolazi postar i donosi onu ceduljicu za preporuceno pismo i daje kevi (ja spavao) i keva pita: "Za sta je to?" Znaju se pa joj je rekao da je obavestenje o presudi da su me osisali sa 10000din i 3 meseca zabrane. E sad posto ja nisam otisao da uzmem tu potvrdu, sad ja "kao ne znam" da su me osudili, sta biva, kad krece zabrana (ako krece) i da li ja mogu da se vadim na to da nisam primio obavestenje o presudi o zabrani  (kao nisam bio kuci) ako me zaustave?

Naravno da mo¾e¹, mo¾e¹ i da se ¾ali¹ na presudu, ali mene sve to vi¹e mrzi, jednostavno ih ignori¹em, sve zastareva, ne ¾uri mi se nigde...:D

Bishke

Lazicu,kad ti dodje presuda i kad urucis zalbu,koliko se to posle vuce vremenski ?
You should do one thing every day that scares you

Lazic

zavisi, nekad su vrlo brzi da te odjebu, nekad poni¹te presudu, pa mogu da te ponovo osude, nekad se vi¹e nikad ne jave, pitaj Miljana, on sve zna na tu temu...:D

Sve pozive primam, ni na jedan se ne javljam, ne podi¾em re¹enja, ne stajem pubovima(motorom), ima i ja k'o Vlajko da sve odjavim sa sebe, i mogu da me uhvate za kurac...

da je D¾igi ¾iv, sad bi uleteo sa prièom kako je od suda dobio re¹enje da ne mogu da mu naplate kaznu...

Bishke

Ovaj advokat mi rekao,dodji posle presude kod mene da zajedno sastavimo zalbu...to ce posle da se oduzi....moze da se oduzi,da ne dodje i ko zna sta jos...

cekamo Miljana da se javi :)

Edit : Lazic je popio pola vijagre pa zajebava :D
You should do one thing every day that scares you

Lazic

ma to sam ja popio pola vijagre, pa ga samo podjebavam, u stvari pojma nema...[rofl]

Bishke

Editovao sam post zbog tvoje vijagre :D
You should do one thing every day that scares you

Lazic


Darko

Po novom valjda i ne zastareva vise...

Lazic

Mhm, a lageruju sve te nezastarevajuæe predmete na glavnom terenu marakane, verovatno...:D 'si lood, taèno bi zatvorili sudove...:o

Uncle Bob

Ma ja mislim da i dalje zastareva ne¹to su kenjali da æe da produ¾e rok sa 2 na 4 god.Al,to jo¹ nije usvojeno.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Pre par godina su stvarno ne¹to prdeli da ni¹ta neæe zastarevati, ali po¹to su shvatili da bi im uskoro trebala cela jedna omanja planeta samo za èuvanje predmeta, prestali su da laprdaju na tu temu...  [facepalm][rofl]

Nego gde nam je Miljan da se javi...:D

UFF

on je na tehnickim forumima i ne posecuje ovaj jer tu nema nista korisno da procita, samo mu je zabavan jer se lupaju gluposti ali ima preca posla da radi pa nemoj coveku da trosite dragoceno vreme

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2013, 15:41
on je na tehnickim forumima i ne posecuje ovaj jer tu nema nista korisno da procita, samo mu je zabavan jer se lupaju gluposti ali ima preca posla da radi pa nemoj coveku da trosite dragoceno vreme
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bucko


Bishke

Bio kod sudije,davanje izjave je proteklo u pitanjima na koje odgovaras sa da ili ne :)
elem,7 soma,4 boda i mesec dana bez dozvole !

ALI

Trenutno oduzimaju sve kategorije,dok u aprilu vracaju sve na staro !
znaci oduzimanje samo jedne kategorije...

sad samo treba da sacekam presudu koja ce ko zna kad da dodje i da se zalim kako bih sve produzio ;D
You should do one thing every day that scares you