Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

vala bas... ili jesi - ili nisi hahahaha

Bishke

Citat: UNCLEBOB poslato 05 Mart, 2013, 18:48
Bishke ka¾i Advokatu da lupa a da ne misli¹ da prièam napamet evo dokaza e jedino me èudi "E" kategoriju nisu spomenuli al,valjda raèunaju ako sam dovoljno lud da vuèem ili guram prikolicu oni nemaju ni¹ta protiv.

U banana drzavi je sve moguce....ja sam ovako cuo,a da li je to istina javicu 14-og :)
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

To ti prièam sad pizdim ne mogu da naðem onu drugu presudu da vidim koliko su mi bodova rebnuli ja bio utripovao da su mi na ovoj 12 poena a ono ustvari 10 sad molim Boga,Budu i Alaha da je na onoj 6. [doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

ne brini, posle 24 meseca se brisu kazneni poeni ;)

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 05 Mart, 2013, 21:27
ne brini, posle 24 meseca se brisu kazneni poeni ;)
Da ali mene brine da nisam sakupio 18 onda je propas. :'( [samoubistvo]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

onda nece biti "nekako s proljeca" , nego " dovidjenja drustvo staroooo , nek vas ova pema tesi...." hi hihi

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

Koji je bio prekrsaj za onu presudu sto si okacio ?
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Pijan 1,60 nije ono presuda ono je samo obave¹tenje da sam popio zabranu koja poèinje da teèe kad istekne prethodna na 3 meseca.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

znaci ti si i pre toga imao zabrane....auu  [policaja]

Ne znam,pravo da ti kazem oni verovatno to gledaju po nekom osnovu,prethodno kaznjavan i ostalo....

Opet krecem sa kenjanjem  [glavazid]
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Nisu mogli da znaju uporedo sam bio kod dvoje sudija nego kad su posle ihaj vremena stigle na izvr¹enje u roku od 15 dana mi po¹alju obe zabrane tako da ukupno 9 meseci.i negde oko 30,000.tisuæa starih. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko


Uncle Bob

Citat: Darko poslato 05 Mart, 2013, 22:35
ima li te u tabeli?   [rofl] [rofl]
Jo¹ se tra¾im za ovakvu budalu moraæe da izmisle nove. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Jebem mu mater jo¹ nisam na¹ao presudu al,sam u onoj tabeli na¹ao prekr¹aj koji sam napravio (puna linija) i za to pi¹e da ide 6 poena ako stvarno bude tako pa to je jajèano. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Ma to je najlak¹e nego dok naðem onu presudu.eE ajd sad ako neko zna dal,je moguæe da se sudija zajebala pa za prekr¹aj za koji ide 6 poena da da 7+1 razmi¹ljam ne¹to ipak je ovo banana dr¾ava
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

vlada_dee

Cek, cek, ko je pominjao vracanje zakona da ako si popio zabranu sa B onda ti repnu samo B? Ima li necega u tome?
Drugo:
Pre 2 godine sam se na sljokao i murija zaustavila, i ja zaboravio na to. U medjuvremenu ja bio tamo-vamo. Pre neki dan, dolazi postar i donosi onu ceduljicu za preporuceno pismo i daje kevi (ja spavao) i keva pita: "Za sta je to?" Znaju se pa joj je rekao da je obavestenje o presudi da su me osisali sa 10000din i 3 meseca zabrane. E sad posto ja nisam otisao da uzmem tu potvrdu, sad ja "kao ne znam" da su me osudili, sta biva, kad krece zabrana (ako krece) i da li ja mogu da se vadim na to da nisam primio obavestenje o presudi o zabrani  (kao nisam bio kuci) ako me zaustave?

perlx

Citat: Bishke poslato 05 Mart, 2013, 21:00
U banana drzavi je sve moguce....ja sam ovako cuo,a da li je to istina javicu 14-og :)
Bicevace te dok ne priznas gde je Draza  [kauboj]

Major

Citat: vlada_dee poslato 06 Mart, 2013, 03:37
Cek, cek, ko je pominjao vracanje zakona da ako si popio zabranu sa B onda ti repnu samo B? Ima li necega u tome?
Drugo:
Pre 2 godine sam se na sljokao i murija zaustavila, i ja zaboravio na to. U medjuvremenu ja bio tamo-vamo. Pre neki dan, dolazi postar i donosi onu ceduljicu za preporuceno pismo i daje kevi (ja spavao) i keva pita: "Za sta je to?" Znaju se pa joj je rekao da je obavestenje o presudi da su me osisali sa 10000din i 3 meseca zabrane. E sad posto ja nisam otisao da uzmem tu potvrdu, sad ja "kao ne znam" da su me osudili, sta biva, kad krece zabrana (ako krece) i da li ja mogu da se vadim na to da nisam primio obavestenje o presudi o zabrani  (kao nisam bio kuci) ako me zaustave?

Mislim da je Bishke spomenuo da mu je cale popio zabranu samo za A, za prekrsaj od prosle godine.
Pa mora da si dobijao pozive ali da si ih ignorisao i verovatno niko nije isao kod sudije da opravda tvoj nedolazak pa su ti oni u odsustvu presudili. Mislim da ne mozes da se vadis da nisi dobio obavestenje o presudi.

Vlajko

Citat: Darko poslato 05 Mart, 2013, 21:27
ne brini, posle 24 meseca se brisu kazneni poeni ;)

Samo je pitanje od kog datuma? uèinjenog prekr¹aja, datuma presude ili po  isteku zabrane?  [neampojma]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor