Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

A ovo kod nas navodno nije polaganje nego ide¹ na predavanja o bezbednosti u saobraæaju i gde ti oni navodno objasne za¹to si napravio prekr¹aj,e  [ludak] i na kraju ipak pola¾e¹ neke testove.Ma da sam na vreme zgazio Alvirka svega ovog danas ne bi bilo. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

Heh,
Cale polozio skoro za A kategoriju.Cim je uzeo novu vozacku dosao kuci kad zove stric i kaze da su bili panduri da ga privedu jer se ne odaziva na poziv suda.

Sta je uradio,proslog maja vozio moj motor bez dozvole i pandur mu napisao kaznu.
Otisao cale kod sudije i iako ima B kategoriju 30 i kusur godina,sudija mu je oduzela samo A kategoriju sa kojom je nacionio prekrsaj !
Kad sam ga pitao kako to,jer je bilo za oduzimanje svih kategorija,on mi kaze da je ovo olaksavajuca okolnost i da je sudija tako odredila !

Jel to moguce ?

Covek u 50-oj godini polozi za A kategoriju i sutradan mu oduzmu ;D
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Citat: Bishke poslato 03 Mart, 2013, 17:07
Heh,
Cale polozio skoro za A kategoriju.Cim je uzeo novu vozacku dosao kuci kad zove stric i kaze da su bili panduri da ga privedu jer se ne odaziva na poziv suda.

Sta je uradio,proslog maja vozio moj motor bez dozvole i pandur mu napisao kaznu.
Otisao cale kod sudije i iako ima B kategoriju 30 i kusur godina,sudija mu je oduzela samo A kategoriju sa kojom je nacionio prekrsaj !
Kad sam ga pitao kako to,jer je bilo za oduzimanje svih kategorija,on mi kaze da je ovo olaksavajuca okolnost i da je sudija tako odredila !

Jel to moguce ?

Covek u 50-oj godini polozi za A kategoriju i sutradan mu oduzmu ;D
U Banana dr¾avi sve je moguæe.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: Bishke poslato 03 Mart, 2013, 17:07
Heh,
Cale polozio skoro za A kategoriju.Cim je uzeo novu vozacku dosao kuci kad zove stric i kaze da su bili panduri da ga privedu jer se ne odaziva na poziv suda.

Sta je uradio,proslog maja vozio moj motor bez dozvole i pandur mu napisao kaznu.
Otisao cale kod sudije i iako ima B kategoriju 30 i kusur godina,sudija mu je oduzela samo A kategoriju sa kojom je nacionio prekrsaj !
Kad sam ga pitao kako to,jer je bilo za oduzimanje svih kategorija,on mi kaze da je ovo olaksavajuca okolnost i da je sudija tako odredila !

Jel to moguce ?

Covek u 50-oj godini polozi za A kategoriju i sutradan mu oduzmu ;D

Cek cek to znaci da su ponovo uveli sistem da ako zajebes za recimo B samo ti oduzmu tu kategoriju?
;D

Uncle Bob

Ma sve mi je jasno al,¹ta je tu olak¹avajuæa okolnost zato ¹to je u poznim godinama polo¾io il ¹ta?Bio sam na sajtu agencije predavanja su od 17-19.  40 èasova na dan. maksimalno 3  [doh] imam pravo tek 90 dana po isteku zabrane da se prijavim sa original uplatnicama o plaæenim kaznama. [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bishke

Iskreno neam pojma...

To je odgovor na oba pitanja [rofl]

Meni je stiglo od sudije,sutra idem da podignem da vidim kad me pozivaju....
Ako oduzimaju sve kategorije,neodazivam se do kraja godine !
You should do one thing every day that scares you

Bishke

Brzi su,zakazali su mi za 10 dana da dodjem kod sudije....Timocka 14....

Sudija : Du¹ana Pote¾ica :o

You should do one thing every day that scares you

dzimika

dobila ime po dusanu i dusanovom zakoniku

Bishke

You should do one thing every day that scares you

dzimika


Bishke

You should do one thing every day that scares you

Darko

a jel ima neka fora sad , kao kad polozis za A , po novom ,ne smes da vozis nikoga na motoru i ne smes da vozis nocu ?!?

Lazic

Citat: Bishke poslato 04 Mart, 2013, 18:13
Brzi su,zakazali su mi za 10 dana da dodjem kod sudije....Timocka 14....

Sudija : Du¹ana Pote¾ica :o



Brzi su da uzmu pare...[facepalm]

Bishke

Prilikom prekrsaja,zabrana se odnosi samo na jednu kategoriju tj. onom sa kojom si upravljao tokom prekrsaja,a ne na sve kategorije.
Upravo sam sada to saznao od jednog advokata.
You should do one thing every day that scares you

UFF

od koga datuma?
i kad je to usvojeno i gde objavljeno
to sto je advokat ne znaci da nije lupio

MIGE

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2013, 18:02
od koga datuma?
i kad je to usvojeno i gde objavljeno
to sto je advokat ne znaci da nije lupio
nije sigurno lupio,govorili cmarvirovici na rts-u,jos u decembru a kad je usvojeno,to  [neampojma]

Bishke

Tad su govorili i bukvalno sam ja tad poceo da pitam ljude dal se oduzimaju sve kategorije,niko nije znao da da pravi odgovor.

Cak juce na faksu pitam asistenta koji ima isti prekrsaj kao ja da li se oduzimaju sve kategorije,kaze covek ne znam,al neko iz mase je doviknuo : SVE SVE KATEGORIJE !

:o

@UFF Ovo sto sam napisao je ono sto mi je rekao covek,nije svaki advokat isti naravno.Evo ti svezi primer moj cale koji je u maju napravio prekrsaj,odazvao se prosle nedelje i uzeli su mu samo A kategoriju !

Da li je istinito ili ne videcemo kad ja odem,za sad verujem da oduzimaju samo kategoriju za koju si napravio prekrsaj !
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Bishke ka¾i Advokatu da lupa a da ne misli¹ da prièam napamet evo dokaza e jedino me èudi "E" kategoriju nisu spomenuli al,valjda raèunaju ako sam dovoljno lud da vuèem ili guram prikolicu oni nemaju ni¹ta protiv.

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

da,da...ako te navataju na biciklu sa 1.2 promila i vise , 100-120.000 din , nisam siguran koliko poena i oduzimanje svih kategorija    [ludak] [ludak]

eclipse4

zato kad se napijes drpni lokomotivu,ako padnes bar padni kao car zbog lokomotive ne zbog bicikle ;)