Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Pa o tome prièam ¹ta ako naleti¹ na suvi¹e revnosnog i on proveri ma ajd ¹to je æorka besplatan sme¹taj i klopa nego neka debela cifra i imao sam extra sreæu da naletim na dva pretpostavljam neiskusna il,¹ta znam veæ kako da ih opi¹em,zaustavili me kod sajma i ajd alco test nemam pojma koliko je bilo,uglavnom ajd da me vode na tre¾njenje u Belu kuæu i tamo ajd da potpi¹e¹ zapisnik ja odbijem nisam hteo i oni kao dobro i odo¹e a mene spuste na prenoæi¹te,sutra kad je do¹ao lik iz Ljermontove da me pusti pita me a gde su te vodili da vadi¹ krv po¹to si odbio da potpi¹e¹ jel na Vma?Ja mu odgovorim ma jok niko me nigde nije vodio,on kao iz topa reèe e do qrca.I stvarno kad sam bio kod sudije za prekr¹aje on me pita jesi li vozio tad i tad ka¾em jesam a za¹to nisi potpisao zapisnik odgovorim da nije istina da sam bio pijan a ¹to te nisu vodili da vadi¹ krv,neam pojma? Pa kako ja sad da znam jesi li ili nisi bio pijan ja opet neam pojma?. I on kao ajd pali slobodan si od tad je pro¹lo godinu ipo i nikad mi ni¹ta nije stiglo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Jel ti Laziæ neki rod jbte?  [rofl]

A ¹to se tièe vo¾nje po zabranom.. mislim da ide 8 meseci zabrane, ne¹to izmeðu 120 i 150K din i 14 poena.. mrzi me sad da tra¾im, ali nema bre robije.. valjda  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ruza-Bandit


Lazic


krsta63

Robija. Nakon trke sa presretacem, castili su me mesecom zabrane upravljanja svim motornim vozilima. Jos sam bio zahvalan panduru, cekao me da smanjim ispod 180, snimio na 179,6.  Da su me uhvatili da upravljam u toku zabrane... godina zabrane i desetak dana zatvora. Ufff, najgori period voznje, pazio sam na znake i pazio se od drugih.

Ruza-Bandit


Vlajko

Juèe èujem da æe opet da menjaju zakon i do kraja godine da ga usvoje..

a jutros ka¾e neki plavi gost u jutarnjem.. da æe da poduplaju kazne.. [doh]

i znam da ne treba da pu¹tam domaæe kanale.. al reko da vim prognozu  [glavazid]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Ma najbolje da uvedu smrtnu kaznu mamu im jebem retardiranu,¹to ne iskopiraju zakon sa Novog zelanda popije¹ bananu kad istekne opet vozi¹ i tako u krug naravno plati¹ kaznu al,ne ide¹ ponovo u ¹kolicu,
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Vlajko poslato 19 Januar, 2013, 10:13
a jutros ka¾e neki plavi gost u jutarnjem.. da æe da poduplaju kazne.. [doh]

To ih je pritisnuo sindikat, jer opet rade za crvenu, a kurs, a inflacija, a rast tro¹kova ¾ivota...[facepalm]

mareskin

Citat: Vlajko poslato 19 Januar, 2013, 10:13
Juèe èujem da æe opet da menjaju zakon i do kraja godine da ga usvoje..

a jutros ka¾e neki plavi gost u jutarnjem.. da æe da poduplaju kazne.. [doh]

i znam da ne treba da pu¹tam domaæe kanale.. al reko da vim prognozu  [glavazid]

Sla¾em se da je previ¹e povreðenih i poginulih na na¹im putevima, ali sve bi moglo bolje da se re¹i kada bi se oduzeo novac lopovima koji su pokrali desetine miliona evra i ulo¾io u puteve i staze (ovo poslednje je pusti san :) ).

Ovako je veæa kazna za saobraæajni prekr¹aj, nego za krivièna dela!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: Ruza-Bandit poslato 18 Januar, 2013, 22:04
robija samo za preko 2 promila
To ako te regularno startuju al,ja prièam ako te startuju pod zabranom.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bokilic

znam samo da mi placamo kamere..koje sluze da nas snime pa da nas kazne..
pare za plate gomile birokrata i malicije..opet iz nasih dzepova,gorivo auti..pa dokle vise da se radi samo na tome da se narodu uzima i sakom i kapom a nista nedaje..prete kaznama,a putevi busni ko svajcarski sir, asfalt masan,pola signalizacije neradi po putevima,krade se svud po preduzecima sakom i kapom,plata nema ,nis ce da izvozi benzin u zemlje pored nas,..a tamo jeftiniji benzin nego ovde,lud zbunjenog jebe, al zbunjeni ne jebe ludog...a slag na tortu je ebanje na suvo,pez podmaza....sve ide u kurac u ovu drzavu.dokle ce vise da se cuti itrpi,dal smo normalni ili nismo,ili smo samo zbunjeni...
drakonske kazne vece nego necija plata...panduri se voze sa celavim gumama,komunalci seju strah i glume serife..vojska nam otisla u kur..
nemoz jedan spomenik da srusimo na sopstvenoj zemlji a ce da zavodimo red i vozacku kulturu ,a prvi alvirko i bar 77%malicije ne vozi po propisima..ko ce bre njih da kazni...vozacke se dele na pusenje i lizing, ako si geyrom nece niko da te kazni,jebemli ga...vise nesmem ni vesti da gledam samo se nerviram,planirao sam da neregistrujem motor i necu bre nikom da stajem...svi jebu bre niko ne podmazuje...kad te zaustave kriv si odma i ako nisi...
preksinoc po pljusku me zaustavili oce da mi pisu kaznu za prljave tablie,,to bre nenormalno...ej mentol sedi po kisi i zaustavlja,sreca pa benka koci u mesto ko bre specijalac iskocio,eeejjj covece pada pljusak kakve bre prljave tablice svetla kakvi bakraci....i da su prljavi pa sta treba da radim da izlazim na 40metra i da brisem..poliram...ma jebe lud zbunjenog...video da ima posla sa kretenom i vratio dokumenta,kaze kisne mora da ispuni kvotu..pa to sto tebi reko komandir da danas mora da kaznis 50 vozaca to je tvoj problem,,sta ako su svi ispravni...aaa ne kaze ima kvota i mora ili ode plata,e dok je tako u drzavi da si kriv i kad nisi zbog plate i necijeg naredjenja tako ce nam i biti....
zadnju zabranu koju sam imo nikad nisam ni odneo u sup,to bilo pre 5ili 6godina, jebemi ga,niko nikad nista nije pito,produzio regularno vozacku,
ma to su bre svinje sede u kancelariji i drape narod sto god vise mogu....zbog neke smesnog prekrsaja treba 2 plate neko da da..jebem ti idrzavu i ko izglasa ove pedere i ove neznalice sto pisu zakon...ma sve ih.....
brmmmm

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Pa jebe¹ dr¾avu kad estradni menadzer pi¹e zakon. [glavazid] [glavazid] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic



YoYa

na ibarskoj kod *ERE me uhvati radar, vozio 78,, a tu 50 ogranicenje .. [ludak]
nego ,,,odavno nisam imao prekrsaj,,pa reko da pitam jel sad sudija nesto azurniji nego prethodnih godina...i koje cu kazne sve da popijem za ovo delo .

nenad.yzf

Citat: YoYa poslato 19 Januar, 2013, 17:01
na ibarskoj kod *ERE me uhvati radar, vozio 78,, a tu 50 ogranicenje .. [ludak]
nego ,,,odavno nisam imao prekrsaj,,pa reko da pitam jel sad sudija nesto azurniji nego prethodnih godina...i koje cu kazne sve da popijem za ovo delo .
Za prekoracenje u naseljenom mestu od 21 do 50 km/h kazna je od 6000 do 20000 din, 4 kaznena boda i najmanje mesec dana zabrane.

Bishke

to ce meni biti kad mi stigne poziv za sudiju...samo pre nisam bio niakd kaznjavan pa ce biti valjda minimalna novcana kazna....

Da li je iako moguce 6 soma i mesec dana bez dozvole ? :D
da se nekako izvadim na pricu
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Citat: Bishke poslato 19 Januar, 2013, 18:00
to ce meni biti kad mi stigne poziv za sudiju...samo pre nisam bio niakd kaznjavan pa ce biti valjda minimalna novcana kazna....

Da li je iako moguce 6 soma i mesec dana bez dozvole ? :D
da se nekako izvadim na pricu
Zavisi na kakvog sudiju naleti¹?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM