Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SaleKG

Auu, ne isplati se onda igrati se, a i ne isplati mi se da dajem sad pare da polazem za a2, pa za dve godine opet da placam sve.Sta da se radi, ko ceka, doceka, strpicu se jos za toliko.

perlx


SaleKG

Pa znam, gledao sam, ali nema neki izbor, jedino mi se svideo jedan kawa zxr 250 :/

Kengur

Sta ti se ne isplati? Zar se ne dobija automacki A sa 24 godine? Pod uslovom da imas A1...

Uostalom, poskupece polaganje, tako da se isplati sigurno... I uvek moze da se nadje solidan motor do 35kw...

perlx

Ne dobija se automatski nista, sve se zasebno polaze.

Nisu samo eRovi motori, a i njih imas registrovane na 35kw.
Videh '06 ili '07 cbr600 sa 35kw i yamahu 600 thundercat isto sa 35kw u saobracajnoj, uba motora uvezena iz Svajcarske.
XT660R/X se prodaje homologovan na 35kw.
Itd.

dzimika

a kako ne kapirate da je coveku jeftinije da plati kaznu nego da ide da polaze

zmiya

Kupi¹ motor koji ima blokadu,znaèi upisana manja konja¾a u saobraæajnu,i pièi..

SaleKG

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2012, 09:21
a kako ne kapirate da je coveku jeftinije da plati kaznu nego da ide da polaze
Kako li si to zakljucio posle onoga sto sam napisao? :D 
Pa nista, hvala na savetima, videcu, ako naletim na nesto sto bih vozio mozda i bude nesto.

Tihi_ZR

Mozes na Tehnickom fakultetu srediti da ti stave blokadu na 35kw i dobiti potvrdu o tome i onda ga registrujes tako.

dzimika

Citat: SaleKG poslato 13 Jun, 2012, 13:23
Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2012, 09:21
a kako ne kapirate da je coveku jeftinije da plati kaznu nego da ide da polaze
Kako li si to zakljucio posle onoga sto sam napisao? :D 

zakljucio veoma lako na osnovu tvoje izjave

Citat: SaleKG poslato 13 Jun, 2012, 00:48
Auu, ne isplati se onda igrati se, a i ne isplati mi se da dajem sad pare da polazem za a2, pa za dve godine opet da placam sve.Sta da se radi, ko ceka, doceka, strpicu se jos za toliko.

SaleKG

Povezi to sa ostatkom recenice...Ja sam rekao da se  ne isplati  igrati se ( misleci pri tome uzeti motor, voziti bez dozvole = placati kazne), na ovo sto si ti zacrveneo ( necu da polazem sad za manju kategoriju da im dajem pare, pa za god ipo, dve, opet da dajem pare) i lepo na kraju potvrdio, sacekacu jos toliko........

Jefta

Е овако, заустави мене данас пандур док сам претеравао аутобус 2 улице на карабурми без КАЦИГЕ... и почне причу и што не носиш кацигу, ја "само да претерам мотор", изашао до продавнице.. бла бла бла....
Написа моје податке у неко блокче, значи није онај званичан образац где се пишу пријаве него обично бело блокче... Нити ишта потписао, нити ми је ишта дао да видим.
Хоће да дођу чике у плавом да ме воде у затвор???


Kengur


Jefta

То сам и мислио... ма ко их јебе имам сведока да ми није дао ништа да потпишем. Девојка ми је стајала поред

UFF

pa koji si qrac stao?
garant je bio obican pesak

i ko vas ebe kad vam se vide tablice

Jefta

Ма бре на мотору, БМВ, ишао у супротном смеру, махао ми да станем, ја му махнем да га поздравим и наставим да возим, није га мрзело да се окрене 300м даље у улици и да крене замном, стигао ме и зауставио са стране :)

Landser


UFF


mrle

#98
Citat: Kengur poslato 14 Jun, 2012, 22:01
Kad mu zafali, pisace ti.

mene zaustavio kod buvljaka zbog nepu¹tanja pe¹aka. Zapisao u blokèe, juèe mi stigla prijava.

Po¹to mi nije napisao prijavu, niti sam je potpisao, dao svoju primedbu, odbio da potpi¹em...

Iæi æu na to da nema osnova za postupak jer je u pitanju krivokletsvo i falsifikat.

Inaèe 7-30 soma i 5 bodova.
Ima li neko da mi potvri ovu moju strategiju, da se ¾alim zbog neuruèivanja prijave, zapisnika.

Major

Citat: Jefta poslato 14 Jun, 2012, 22:14
То сам и мислио... ма ко их јебе имам сведока да ми није дао ништа да потпишем. Девојка ми је стајала поред

Ne verujem da ces bilo sta dobiti jer su oni na motorima koliko toliko korektni. Mene su dva puta zaustavljali i na motoru i kad sam bio autom i oba puta sam napravio prekrsaj i nisu mi pisali nista.
Nekako su mnogo korektniji od ostalih pandura jer kad vide da je stvarno smesan prekrsaj sta ce on sad tu da drvi q.