Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Kostić

kole cele zime govori da æe zoranin zakon da nam doðe glave. samo fali da usvoje otimanje i mo¾emo da ginemo za imovinu. mislim, oni koji su je krvavo stekli...

Bojan


Hurricane

daj sliku, ne verujemo..

ona kod SIV-a?

mrle


Bojan

Citat: hurricane poslato 06 Mart, 2015, 14:06
daj sliku, ne verujemo..

ona kod SIV-a?

Kod SIV-a. Eh ako ti dam sliku moram da ti dam i uplatnicu 

Hurricane

...ne nije frks, ne mora¹, ali ja svaki dan tu prolazim, ¹to motorom ¹to kolima, èak sam i jedared dvared divljao...

..sreæa sa motorom nemam tablicu zadnjih godinu dana, ali me interesuje ¹ta se vidi na slici...

clutch&brake

vidim ja da ce tablica opet pod rep
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bojan

Citat: hurricane poslato 06 Mart, 2015, 14:25
...ne nije frks, ne mora¹, ali ja svaki dan tu prolazim, ¹to motorom ¹to kolima, èak sam i jedared dvared divljao...

..sreæa sa motorom nemam tablicu zadnjih godinu dana, ali me interesuje ¹ta se vidi na slici...
Vidi se tablica, boja kacige, jakna, sve jednom recju i to je slika po mraku. Doduse sve je zuckasto zelenkasto.
Ima li neko sa slicnim iskustvom ili cu sve sam da naucim?

Hurricane

..ti si prvi sluèaj za koji sam ja èuo ikada!

ni u prièi da je neko èuo za nekog...

prièamo o motoru..


izve¹tavaj...

UFF


castor

Od kad je snimak? Koji je datum? Jeeeeeer, par puta sam tuda proletio bukvalno, paaaa...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

meni neko rece da kamere pale samo na sat-dva dnevno i da im je to dovoljno posle gase jer ne mogu da stignu da procesiraju napisu i posalju sve kazne pa ako te usere mozes da proletis i da te ne snime  [neampojma]

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Vuk88

Citat: Silvana poslato 06 Mart, 2015, 12:24
Citat: Vuk88 poslato 06 Mart, 2015, 03:37
Eeee i mene ovo zanima...stigla mi je zabrana za A kat. na 8meseci..Ali to jos nije stupilo na snagu.Moze li se sad nesto uraditi?

Kako ti je stigla zabrana  a nije stupilo na snagu? Ako je stiglo re¹enje (uruèuje ga policajac), onda je na snazi od tog dana. Ako je stigla odluka, èeka¹ re¹enje, a pouku o naèinu i roku ¾albe ima¹ u odluci.
Stigla mi je presuda da sam dobio novcanu kaznu od 50.000din i zabranu upravljanja A kategorijom od 8meseci,a resenje o pocetku zabrane nije jos stiglo.

Bojan

Dakle i po njihovoj evidenciji ja sam prvi bajker ali vec imam pratnju. Aktivirali su kameru u Novembru 2014. Moj prekrsaj je iz Decembra 24. Pred sobom 20tak ljudi   :wtf:  ali sve ide brzo posto oni uzimaju samo izjave i priznanja. Kako ko ode eto ti novih, kao na traci. rade do 20:00. Za par meseci kod sudije na pregovore.
Pozdrav

Bojan

Ah da Info samo za manijake, mozda neko i zna ali za mene je novo. Kamera kod Usca snima i brzinu i snima u oba pravca. Cuvajte se crvenog svetla te su sve aktivirane. Pozdrav

lord_oblivion

Citat: Bojan poslato 06 Mart, 2015, 13:54
Aha. Bulevar M. Pupina

U koliko sati, u koje doba dana, je to bilo?
Pitam jer na onom drugom forumu ima fotka sa te kamere nekog skutera oko 7.30 ujutru, valjda. I¹ao je 78kmh.
Predpostavljam da ta kamera radi samo u neko odreðeno doba dana, recimo ujutru i uveèe jer preko dana tuda svi lete 80-100. I ja tim bulevarom prolazim bar 60 puta dnevno i nisam primetio da seva blic kao na raskrsnici Cvijiæeva - Starine Novaka/Zdravka Èelara. Taj seva k'o Sveti Ilija kad se spusti  [panic]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

castor

Jedino tamo ima blic (Cvijiæeva - Zdravka Èelara). Ja ga nigdje drugdje u gradu nisam vidio...
It's the ride that matters, not the bike…

Bojan

Citat: lord_oblivion poslato 07 Mart, 2015, 00:53
Citat: Bojan poslato 06 Mart, 2015, 13:54
Aha. Bulevar M. Pupina

U koliko sati, u koje doba dana, je to bilo?
Pitam jer na onom drugom forumu ima fotka sa te kamere nekog skutera oko 7.30 ujutru, valjda. I¹ao je 78kmh.
Predpostavljam da ta kamera radi samo u neko odreðeno doba dana, recimo ujutru i uveèe jer preko dana tuda svi lete 80-100. I ja tim bulevarom prolazim bar 60 puta dnevno i nisam primetio da seva blic kao na raskrsnici Cvijiæeva - Starine Novaka/Zdravka Èelara. Taj seva k'o Sveti Ilija kad se spusti  [panic]

Ne treba im vise blic. Imaju ulicnu rasvetu. Mislim da je zablude da rade samo po sat dva dnevno. 24.12.2014  u 16:43:02 Imaju jos i stotinke. Kao na GP