Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

ja cu kazem da nemam zvanican dokaz ni da je dete moje,tako da ne prihvatam da odgovaram za postupkee deteta za koga ne mogu pouzdano da tvrdim da je moje bez dokaza a nemam para da placam dnk analizu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2014, 01:49
...rekao mu da sam u kragujevcu gde je navodno bila kazna (isao kod rajka da kupim dainse jaknu nisam ni znao da je glavna ulica) bio pre par godina da jebem zenu nekom liku iz parking servisa sto je on kasnije saznao i zena mu rekla sve da sacuva brak i decu pa je on iskoristio moje podatke da mi napise laznu kaznu a meni motor riknuo na automobilu i vec god dana mi stoji parkiran u garazi tako da i da sam hteo da tad budem tu gde je kazna napisana nisam mogao i ako mi ne veruje nek dodje za nbg da se uveri...

Ovo kradem, i koristim kada me sledeci put jedan od tih gmazova nazove  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2014, 01:49
kontaktirao mene jedan takav ja ga npusio i rekao mu da sam u kragujevcu gde je navodno bila kazna (isao kod rajka da kupim dainse jaknu nisam ni znao da je glavna ulica) bio pre par godina da jebem zenu nekom liku iz parking servisa sto je on kasnije saznao i zena mu rekla sve da sacuva brak i decu pa je on iskoristio moje podatke da mi napise laznu kaznu a meni motor riknuo na automobilu i vec god dana mi stoji parkiran u garazi tako da i da sam hteo da tad budem tu gde je kazna napisana nisam mogao i ako mi ne veruje nek dodje za nbg da se uveri

nije se vise javljao, kakava murija koji qrac... a ionako ne zivim tamo gde sam prijavljen i ni jedno moje vozilo se ne vodi vise na mene tako da mogu da me povuku slobodno , nek salju pandure, nek uvode fiktivnu ja sam izvadio novu licu, vozacku i pasos pa me bole bas qrac dok sve to istekne i kazne su zastarele  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] napuse mi se bas  [policaja]
To ti prièam...;D

balcan girl

eclipse mogu da ti pisu kaznu za nemar odnosno da te sudski gone da ne vodis raèuna o detetu :D plus drkanje po socijalnom pa onda socijalni radnici na gajbi itd itd :D i opet ces da platis kaznu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Oktobar, 2014, 21:36
eclipse mogu da ti pisu kaznu za nemar odnosno da te sudski gone da ne vodis raèuna o detetu :D plus drkanje po socijalnom pa onda socijalni radnici na gajbi itd itd :D i opet ces da platis kaznu :D
odakle da plati...kako onda da vodi racuna o detetu i da izdrzava dete ako drzavi da pare......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 07 Oktobar, 2014, 21:36
eclipse mogu da ti pisu kaznu za nemar odnosno da te sudski gone da ne vodis raèuna o detetu :D plus drkanje po socijalnom pa onda socijalni radnici na gajbi itd itd :D i opet ces da platis kaznu :D

ne pisem vise nista na temu "sta bi moglo biti"....jutros odem u prodavnicu istim skuterom i krajickom oka spazim pogranicnu kako mi se priblizava sa desne strane (spajaju se putevi,inace centar sela),ja usporavam da predju ispred mene jer smo vozili skoro paralelno a daljina (tj sirina) izmedju nas nekih 20m,medjutim usporavaju i oni,ja jos vise usporavam i oni jos vise....na kraju stigo pred prodavnicu i cak,oni iza mene,ja se okrecem a baja vec izlazi iz auta,vice "e jebem te" e reko jebem i ja tebe......pa sto si morao bas ti da budes.....pita me on,pa reko eto morao ja da budem,nego sto si bas ti morao da budes......a neznam,kaze on,verovatno sudbina.......

tu se izrukovasmo i kaze "taman se ponadao da cu uradim posao,a bas se pitah dal si ti ili ne"......

dalje je sve islo u ovom stilu :

bad copy - esi mi dobar


poznajem ih sve tako da sam zasticen ko beli medved ;) ;) ;)

zavrsi smo posle kod mene na fuka i domacu




ja ne pijem al su oni otisli u opste-narodnom veselju :)

ah da,dopunio sam flasu ;)

Ruza-Bandit

Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije

Slaninar

Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Oktobar, 2014, 10:20
Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije

Baterije su za plastièni disko ¹tapiæ, pretpostavljam?   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a


mareskin

Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Oktobar, 2014, 10:20
Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije

Ja sam èuo da ako je za nekim raspisana ozbiljna poternica ne sme da ga hapsi obièna policija veæ moraju da zovu ¾andarmeriju. Jel ovo taèno?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

Citat: mareskin poslato 08 Oktobar, 2014, 12:21
Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Oktobar, 2014, 10:20
Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije

Ja sam èuo da ako je za nekim raspisana ozbiljna poternica ne sme da ga hapsi obièna policija veæ moraju da zovu ¾andarmeriju. Jel ovo taèno?


Није.
I have to return some video tapes....

Ruza-Bandit

Gumeni. Plastika zulja :-D

penzos

E jbg, proveri prvo. U Ni¹u su do skoro policajci koji de¾uraju ispred i koji su vr¹ili zakazivanje proveravali i kada doðe¹ po isprave (mora¹ opet njima da se javi¹) daju ti ¹ta treba da uplati¹ pa da se javi¹. Meni rekli da ne mogu da podignem liènu i paso¹ zbog saobraæajnog prekr¹aja. Naravno, ja oma kulturno reko "jao izvinite, evo odo oma da platim pa se vidimo"  [srednjiprst] Do¹ao popodne, pod odelo, ovo-ono, pro¹ao ih sa stavom "ne vidim vas" i pravo u kancelariju. Dobar dan-dobar dan, i podigao dokumenta.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

jedan je krao, tra¾ili ga, a on oti¹o u miliciju i izvadio novu l.k. i nikom ni¹ta. ru¾a mora da je napravila neko ozbiljno krivièno delo. nije platila kaznu za preko pune ili prekoraèenje. za to se ide u padinjak bez problema.

Slaninar

Ahahahah. Da, drugar se ba¹ zajebavao na tu temu. Neki lik treba da ide da le¾i za ubistvo, ali je njemu pretio. A u zatvor je trebalo da krene, na izdr¾avanje kazne, za nekih 10ak dana. I kao: "pa normalno, samo je ubio èoveka. Nije kao da je vozio pijan, ili prekoraèio duplo brzinu u naselju, pa da odmah ide u zatvor!"  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


Kostić

inaèe, ja uvek usporim ispred kamere i mahnem. sledeæa slika na zadnjem, pa naredna na viziru, pa jedna bez ruku. nek se nakupi tih kazni kad vole pare. al para nema. kako neæe da forsiraju prekr¹ajne kazne i busplus golgotu, tu su pare. taj za ubistvo mo¾e da saèeka, od njega nema ke¹.

Lazic

Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Oktobar, 2014, 10:20
Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije
I Ru¾o, onda punjive ili alkalne...:o ;D

Ruza-Bandit

Nema potrebe za tim. Uspesno predala zahtev za novu licnu ;-)

mareskin

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2014, 14:47
Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Oktobar, 2014, 10:20
Ja odo da vadim novu liènu kartu i pored onog naloga za odvoðenje... Kontam ako me nisu na granicama privodili neæe valjda i u stanici... Aj javljam treba li da mi ponesete pi¾ame i baterije
I Ru¾o, onda punjive ili alkalne...:o ;D

Bolje produ¾ni da mo¾e na 220V :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu