Glavni meni

01 Moto GP - Losail,Qatar 2016

Započeo srbac, 20 Mart, 2016, 08:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

videcemo komentare....meni bas i nije licilo na rosijevu voznju nesto.....gotovo sam siguran da je mogao bolje....


bigbad86

Ja mislim da nisam gledao dosadniju trku u zivotu.

mi¹ko_kolo


zozon

Citat: srbac poslato 20 Mart, 2016, 21:16
Rossi je verovatno racunao da ce ovi ispred da popadaju. Sada i drugi imaju iskustvo....
Kako se usudjujes da izlanes ovakvu klevetu ... znas li ti ko je rosi ???

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zozon poslato 21 Mart, 2016, 21:00
Citat: srbac poslato 20 Mart, 2016, 21:16
Rossi je verovatno racunao da ce ovi ispred da popadaju. Sada i drugi imaju iskustvo....
Kako se usudjujes da izlanes ovakvu klevetu ... znas li ti ko je rosi ???

Ja vas molim danjegovo ime pisete velikim slovima.....ROSSI....malim slovima se pisu imena hobbita.....hvala :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Jedna od retkih situacija da sam saglasan s tobom. ;D Osim ako nisi sarkastièan. :P

zozon

    Ako mislis na mene, ja sam mrtav ozbiljan ... preko noci sam tako zavoleo rosija da me vredja svaka aluzija na njegovo visocanstvo ...
    Sto se tice malih - velikih slova na ovom forumu se neguje sloboda izrazavanja i pisanja bez glupih pravila, koliko se ja secam ...

ЯЭВОЛУТИОН

Opet si ROSSI napisao malim slovima.....znas imena bogova se pisu velikm slovima a imena lopova, prevaranata i moralnih patuljaka malim.....na forumu moze kako hoces, ali ovde ispravljaju i manje pravopisne greske...ovo je pored pravopisne i nopostovanje velicine najveceg...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Jel to onaj ROSSI sto je poceo sa 5-og mesta i nije se popeo na podijum ? Ili onaj sto bese odvozao najbolji krug ,onako ,bogovski ? Ili onaj sto je gledak dukcima u rep celu trku....:-)

Hurricane

..jebem ti Sunce, zamalo minus da dobije¹ ko kuæu, ne¹to tripujem da nisi ozbiljan, sledeæi put se neæe¹ izvuæi

ima i uredniku da te prijavim  [prebicute]

nuadal85

Dare nije fan Valle-a.. Hail to the king ROSSI.. A ©panski pedere¹i mogu samo da se jebu u dupe sa svojim fanovima! Gamad jedna hobitska!

®ao mi je ¹to je Janone pao. Mislim da æu za njega navijati kad deka ode.

Darko

Citat: hurricane poslato 23 Mart, 2016, 11:19
..jebem ti Sunce, zamalo minus da dobije¹ ko kuæu, ne¹to tripujem da nisi ozbiljan, sledeæi put se neæe¹ izvuæi

ima i uredniku da te prijavim  [prebicute]


Hahahhaha , nece brat na brata , neceeeeee !

VR 46

Citat: Darko poslato 23 Mart, 2016, 11:04
Jel to onaj ROSSI sto je poceo sa 5-og mesta i nije se popeo na podijum ? Ili onaj sto bese odvozao najbolji krug ,onako ,bogovski ? Ili onaj sto je gledak dukcima u rep celu trku....:-)
Skidaj ROSIJEVU futrolu sa telefona odmah!  :P
Twist of wrist!

Darko

hahaha , ma nosim je samo kad stavim tel u zadnji dzep , pa sednem na rosija dupetom

VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac