Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan

Citat: bogdan poslato 23 Decembar, 2015, 22:36
Ja sam pre mesec dana u Beogradu  kod Zemun parka  od saobracajca u patgroli dobio GUARANU   , jer sam skrenuo u suprotnu traku puta Bgd=Novi Sad , noc a ja upalio samo pozicije i slusam navigaciju ..... srecom u drugoj traci bila patrola , pretrcali , zaustavili saobracaj....... sve dobro proslo  i na kraju kad me pitao    sta cemo   reko ,da imam para ponudio bih vam nesto , al smo svorc , sve  potrosili pazareci , vraca mi dokumenta , sretan put , vozite pazljivo ,  da nas nije bilo cetvoro u kolima   ne bih ni sad verovao samom sebi. Prazna konzerva guarane mi i sad stoji pored kompa.
propustih    kad sam mu davao dokumenta tako su mi se tresle ruke  ko da sam je.o siroce  pitao me jeste li dobro    ma jesam samo sam se usro od straha   evo vam ovo da se povratite i dade mi guaranu       ma skrivena kamera    sto posto

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Sjajno, ba¹ sam se pitao u kom trenutku ti dade guaranu... ;D




Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Decembar, 2015, 22:44
Citat: El Jefe poslato 23 Decembar, 2015, 12:26
Ово може да прође, само тако, што се народ претвара у овце. По закону ниједан симак не може бити доказ на суду. И друго, одакле њима право да те снимају, када за то треба налог јавног тужиоца. Али наравно код нас и општина може да донесе против уставне одлуке, па ником ништа.
Свако може свакога да снима на јавном месту.... и полиција цивиле.... и цивили полицију....наравно и у поступању....  осим ако је то другачије регулисано законом тј ако је негде забрањено снимање....а и тада може да се снима, само постоји могућност покретања неких других процедура....

Jo¹ samo to neko njima da objasni, ali opet ¹to bi oni morali da poznaju zakon... ;D

Darko

Citat: castor poslato 22 Decembar, 2015, 21:06
Meni danas stigla èestitka za ¾utu traku na brankovom mostu iz pravca grada. Datum je 20.07.2015. godine, vrijeme je 20:02. 2500 æaozdravo...





mene ne interesuje prekrsaj , nego , zasto ovo zensko pozadi nema mercedes gace koje strce iz pantalona ?!?

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 24 Decembar, 2015, 08:59
[rofl] [rofl] [rofl] Sjajno, ba¹ sam se pitao u kom trenutku ti dade guaranu... ;D




Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Decembar, 2015, 22:44
Citat: El Jefe poslato 23 Decembar, 2015, 12:26
Ово може да прође, само тако, што се народ претвара у овце. По закону ниједан симак не може бити доказ на суду. И друго, одакле њима право да те снимају, када за то треба налог јавног тужиоца. Али наравно код нас и општина може да донесе против уставне одлуке, па ником ништа.
Свако може свакога да снима на јавном месту.... и полиција цивиле.... и цивили полицију....наравно и у поступању....  осим ако је то другачије регулисано законом тј ако је негде забрањено снимање....а и тада може да се снима, само постоји могућност покретања неких других процедура....

Jo¹ samo to neko njima da objasni, ali opet ¹to bi oni morali da poznaju zakon... ;D
Није грех не знати.... :)
Који су то "они", "ми", "ви".... сви смо другови....овај.... господа човеци. :)
I have to return some video tapes....

Hohštapler

Citat: Darko poslato 24 Decembar, 2015, 17:14
Citat: castor poslato 22 Decembar, 2015, 21:06
Meni danas stigla èestitka za ¾utu traku na brankovom mostu iz pravca grada. Datum je 20.07.2015. godine, vrijeme je 20:02. 2500 æaozdravo...




mene ne interesuje prekrsaj , nego , zasto ovo zensko pozadi nema mercedes gace koje strce iz pantalona ?!?


A mene interesuje el zna ¾ena da si vozio nekog na motoru? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Decembar, 2015, 19:20
Citat: Darko poslato 24 Decembar, 2015, 17:14
Citat: castor poslato 22 Decembar, 2015, 21:06
Meni danas stigla èestitka za ¾utu traku na brankovom mostu iz pravca grada. Datum je 20.07.2015. godine, vrijeme je 20:02. 2500 æaozdravo...

mene ne interesuje prekrsaj , nego , zasto ovo zensko pozadi nema mercedes gace koje strce iz pantalona ?!?
A mene interesuje el zna ¾ena da si vozio nekog na motoru? :D

...koja zena...? [neampojma] ...poslednja je pobegla odavno glavom bez obzira...nije silazio sa jadne zene ko Ludi Milojko sa Djurdjice...(Zikina Dinastija) [rofl]

penzos

Evo malo obja¹njenja da ne bude nisam znao ili tako treba/ne treba
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

SrpskiDzedaj011

Интересантно колико се "стручњаци" материје фрљају неким појмовима а притом да нису концизни и онда наравно да постоји недоумица....


I have to return some video tapes....

bigbad86

Pogotovu onaj iz privatnog obezbedjenja: ugrozava nekog, ugrozava nas, rusi nesto ili bilo sta. BILO STA?! Kad pricas o ovlascenjima tvoje sluzbe da vrsi silu nad nekim ne mozes da koristis pojam BILO STA.

Lazic

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 24 Decembar, 2015, 18:13
Citat: Laziæ poslato 24 Decembar, 2015, 08:59
[rofl] [rofl] [rofl] Sjajno, ba¹ sam se pitao u kom trenutku ti dade guaranu... ;D




Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Decembar, 2015, 22:44
Citat: El Jefe poslato 23 Decembar, 2015, 12:26
Ово може да прође, само тако, што се народ претвара у овце. По закону ниједан симак не може бити доказ на суду. И друго, одакле њима право да те снимају, када за то треба налог јавног тужиоца. Али наравно код нас и општина може да донесе против уставне одлуке, па ником ништа.
Свако може свакога да снима на јавном месту.... и полиција цивиле.... и цивили полицију....наравно и у поступању....  осим ако је то другачије регулисано законом тј ако је негде забрањено снимање....а и тада може да се снима, само постоји могућност покретања неких других процедура....

Jo¹ samo to neko njima da objasni, ali opet ¹to bi oni morali da poznaju zakon... ;D
Није грех не знати.... :)
Који су то "они", "ми", "ви".... сви смо другови....овај.... господа човеци. :)
OSL-ovi... ;D

mi¹ko_kolo


SrpskiDzedaj011

Ствааарно?! Ко не воли каранфиле не треба да живи!  [rofl]
I have to return some video tapes....

mi¹ko_kolo

Karanfili su ionako grobljansko cveæe. ;) Svako je birao svoj posao. I meni je tata govorio:"Sine, naði neki po¹ten pos'o. U redu je igrati i pevati kad se veseli¹, ali gledaj ne¹to od èega se ¾ivi." Tako je i sa vama, vi ste birali da bijete ljude.

SrpskiDzedaj011

Јбг.... без да тројицу не пребијем по смени, не смем старешини на очи.... норма, шта ћу.  [neampojma]


I have to return some video tapes....

Slaninar

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 25 Decembar, 2015, 18:58
Јбг.... без да тројицу не пребијем по смени, не смем старешини на очи.... норма, шта ћу.  [neampojma]




Nije kao da hvata¹ kriminalce. To rade po¹tari.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:504540-PROFIL-MONSTRUMA-Tijanin-ubica-bi-postao-srpski-Dzek-Trbosek-da-nije-uhvacen
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SrpskiDzedaj011

Откуд знам.... очигледно да ја најмање знам шта треба да радим на послу. :)
I have to return some video tapes....

mi¹ko_kolo

Mo¾da ti i ne bije¹, ti si onaj "dobar" policajac. Al' zato kolega ubije Boga.

goranvojska

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 25 Decembar, 2015, 19:58
Откуд знам.... очигледно да ја најмање знам шта треба да радим на послу. :)
nemoj da se palis ko hepo kocka.kratak ti fitilj.

Glava Dole


Lazic

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 25 Decembar, 2015, 18:58
Јбг.... без да тројицу не пребијем по смени, не смем старешини на очи.... норма, шта ћу.  [neampojma]



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]