Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Crni Mi¹ko, slagao si èoveka da nema¹ bolju kacigu...:o [rofl]

mi¹ko_kolo

'Si vid'o?! La¾e vlas'. Mora da je neki manijak. ;D

Lazic

E al i pubovi i sudije se uvek ne¹to i¹èuðavaju kad ih la¾e¹...:o :o A ja kad otvorim usta na predstavnike vlasti numem da ka¾em istinu, koliko god se trudio, èak i kad ne napravim prekr¹aj, ¹to je jako retko, èim zinem, veæ sam slagao...:D

mi¹ko_kolo


Mik

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2013, 16:12
E al i pubovi i sudije se uvek ne¹to i¹èuðavaju kad ih la¾e¹...:o :o A ja kad otvorim usta na predstavnike vlasti numem da ka¾em istinu, koliko god se trudio, èak i kad ne napravim prekr¹aj, ¹to je jako retko, èim zinem, veæ sam slagao...:D
[thumb_up]
Aj' me naucis to da radim! Ozbiljno!

Hurricane

..ma jok, ne vredi da se uèi, to sve refleksno..

Mik

Citat: hurricane poslato 30 Jul, 2013, 00:25
..ma jok, ne vredi da se uèi, to sve refleksno..

[nono]
Da, ako ti refleks, u tim situacijama, radi na pravi nacin. Kod mene ne radi tako, pa mi treba obuka.

(Kad se samo setim kako me "likvidirase" dve zenturace (to je "sud" u Pancevu) za prekoracenje brzine u NASELJENOM MESTU, pa tek kad sam izasao (proglasen krivim - al' to je bilo spektakularno!) shvatim da je ta pustos, u kojoj su dezurale dve prostitutke, proglasena NASELJEM! Aj', platio, medjutim ... Najurili su te prostitutke odatle, a bas lep prizor bio kad se prodje tuda, i sad mi zao sto ne pamtim tu facu zenturace sudije (prezime joj je Dangubic) da je (refleksno) spucam gde je sretnem.)

Damnmoto

Mene danas u 29novembru digo presretac-crna golf petica,  vozac mladji svetao lik i pored njega gospodin stariji u krem mantilu.  Nisam puno divljao ali Sam poskocio na grbi u asfaltu sto im je licilo na tovkarenje :-!
isao sam ka gradu i car me pitao gde mi tablica ja reko na drugom bajku jer taj Drugi nije registrovan a on me pita za suzu kako da zna jel ona registrovana i jel moj motor uopste? Ja reko kod ortaka mi saobracajna mogu ga zvati da donese...
I on mi  car vrati vozacku i licnu opomene da su kzne ogromne i ode....
Ja sam ostao u cudu, mogao je legitimno u zivot da mi se posere al nije.
Svaka mu dala kad car nije cekao ni kintu da im ponudim.

Lazic

Citat: Damnmoto poslato 11 Mart, 2014, 18:22
car me pitao gde mi tablica ja reko na drugom bajku jer taj Drugi nije registrovan a on me pita za suzu kako da zna jel ona registrovana i jel moj motor uopste? Ja reko kod ortaka mi saobracajna mogu ga zvati da donese...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] stoko navarena...:-*

Damnmoto

Jbg nisam navikao da lazem...  bas je ispao car kapiram da je tip bajker

SrpskiDzedaj011

Нико се више не осећа безбедно.... Свакакви полицајци се шетају улицом!
I have to return some video tapes....

Hurricane


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

K0le

Mene je nedavno usralo, i to po¹teno. I¹ao na kr¹tenje sinovice negde tamo istoèno od ZR, i èim sam u¹ao u selo puæ - lizalica. Dobar dan, dobar dan, dokumenta, odakle, za¹to, kako, sve po redu. Do kraja se lepo isprièali, rutinska kontrola, legitimisani i ja i putnici, i rastasmo se uz kez oba puba i njihovo prijaaatno mahanje. Elem tu noæ zaglavimo u hotelu gde se tulum odvijao, ja se u¹inuo fest od ¹pricera i pelind¾era  [facepalm]. Negde oko 1h krenemo kuæi do mojih na poèinak, kad uz put kod crkve stoje d¾ulovi i èekaju ¾rtve. Krenu valda  [policaja] da me zaustavi, ja ga samo non¹alantno pozdravio i nastavio dalje, a posle  jedva  ub'o kuæu koja je  [facepalm] . Sti¾e burazer za mnom beeesaaaan ko ris, odra¹e ga do 00, pojas i jo¹ ¹to¹ta .  Ja sedim za astalom, re¹en da se dotuèem nekom rakijom koja se tu eto zatekla, i smejem se k'o blesav   'e ja sad tuda pro¹ao, i samo su mi mahnuli  :D' , tek æe buraz ' Mar¹ ! Da si mu duvnuo u onu melodiku mislim da bi joj se staklo raspalo ! Bolje æuti, imao si sreæe vi¹e nego pameti'  :D
©to jes jes...  [pobednik]

Damnmoto

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 11 Mart, 2014, 22:55
Нико се више не осећа безбедно.... Свакакви полицајци се шетају улицом!
ako ovog znas kazi mu da je lafcina

SrpskiDzedaj011

Ма кога ја знам.... Ја сам тамо неки леви чобанин - будала. :)

Мада....
Ти си био ок - он је био ок - није његова линија рада - иде упозорење итд....


I have to return some video tapes....

Hohštapler

Citat: K0le poslato 11 Mart, 2014, 23:17
Mene je nedavno usralo, i to po¹teno. I¹ao na kr¹tenje sinovice negde tamo istoèno od ZR, i èim sam u¹ao u selo puæ - lizalica.

Istoèno od ZRa, selo, panduri na ulazu - ®iti¹te.... ;)
Jel kod kru¾nog toka?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 11 Mart, 2014, 22:55
Нико се више не осећа безбедно.... Свакакви полицајци се шетају улицом!



sto neko skoro na forumu rece...  50% popusta ako se kazna plati na licinom mestu

http://s10.postimg.org/oi6g5juwp/1912029_10152959071815260_1420699472_n.jpg


K0le

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Mart, 2014, 01:03
Citat: K0le poslato 11 Mart, 2014, 23:17
Mene je nedavno usralo, i to po¹teno. I¹ao na kr¹tenje sinovice negde tamo istoèno od ZR, i èim sam u¹ao u selo puæ - lizalica.

Istoèno od ZRa, selo, panduri na ulazu - ®iti¹te.... ;)
Jel kod kru¾nog toka?

Stativa, jo¹ malo prema granici :D

Hohštapler

ne mogu da verujem da su promenili ¹tek! :D
Pa tamo su me bar 10 puta zaustavljali da duvam u dreger... (eh, srednjo¹kolski dani)
Onda u Srp. Crnji, i tamo imaju stanicu, ne¹to sumnjam da su se vozali do Torde, Èesterega, Karaðorðeva... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.