Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2013, 23:31
Jok, providan, braon ostavlja fleke kad se skine...:D

Oèigledno jo¹ mnogo treba da nauèim, oooooo moæni guruuu  [klanjam_se]  :-*
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Braon kad hoæe¹ nekog da zajebe¹, posle ima da se ubije dok oèisti...:D


Lazic

Koja je poenta da palim na 100 metara od firme, em kasnim, em posle treba negde da u¹tekam motor, pa pe¹aka, jebem ti Vraèar...:o

Major

Citat: Laziæ poslato 04 Jul, 2013, 10:03
Koja je poenta da palim na 100 metara od firme, em kasnim, em posle treba negde da u¹tekam motor, pa pe¹aka, jebem ti Vraèar...:o

A i kako da pobegne kad mu se auspuf cuje kilometrima daleko ;D Jedino da ga ugasi i da ga gura [rofl]

stilgar

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2013, 17:05
Montirao sam tablicu "vrlo" stabilno sa dve plastiène ¹elne, koje sam stegao ¹rafovima koji inaèe dr¾e nosaè...:o :D

Za koji dan kad otpadne, oèekujte temu kako se NE montira tablica...[facepalm] [rofl] Jo¹ tra¾im nalepnice...:D


jao lazicu jbl te vezice :) svrati kod limara i zamoli da ti isece dve trake od lima sirine 3 cm duzine 12 cm, onda iseci od stare gume dve trake istih dimenzija, presaviji lim na pola obelezi i izbusi rupe na 1.5 cm od kraja, podmetni onu gumu obavi oko cevi, stegni pa ispod cevi opet prubusi i ucvrsti srafom, guma ispod lima ce sprecavati da kliza i zvecka, na donje krajeve usrafi tablicu :) i neces je izgubiti ovako ce ti od vibracija tablica preseci vezice. Improvizacija je majka :)

Major

Za ovu radnju mu je realno trebalo 2 minuta, a da ide kod limara i da se zajebava bi mu oduzelo ceo dan.
Ovako je nakacio vezice i na kraju ce neko (ko ima viska nosac - recimo mkt-a) da se smiluje i da mu da samo da ne gleda ove vezice i tablicu kako djuska dok ides iza njega ;D

stilgar

Citat: Major poslato 04 Jul, 2013, 10:39
Za ovu radnju mu je realno trebalo 2 minuta, a da ide kod limara i da se zajebava bi mu oduzelo ceo dan.
Ovako je nakacio vezice i na kraju ce neko (ko ima viska nosac - recimo mkt-a) da se smiluje i da mu da samo da ne gleda ove vezice i tablicu kako djuska dok ides iza njega ;D

a zadovoljstvo sto je nesto resio? ja bi i ofarbao lim :)

Lazic

#2168
Va¾no je da vas volim obojicu...:-* :-*



Citat: Major poslato 04 Jul, 2013, 10:27
A i kako da pobegne kad mu se auspuf cuje kilometrima daleko ;D Jedino da ga ugasi i da ga gura [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] O tome uop¹te nisam razmi¹ljao kad sam stavljao sulundar...[facepalm] [facepalm]


@Stilgar:
Odlièna ideja, ali ¹to bi rekao D¾eremi Klarkson, I couldn't be bothered...:D Bio sam ispred firme, nisam imao limara pri ruci...

dusankobgd


Lazic


Major


mi¹ko_kolo

Citat: stilgar poslato 04 Jul, 2013, 10:33
Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2013, 17:05
Montirao sam tablicu "vrlo" stabilno sa dve plastiène ¹elne, koje sam stegao ¹rafovima koji inaèe dr¾e nosaè...:o :D

Za koji dan kad otpadne, oèekujte temu kako se NE montira tablica...[facepalm] [rofl] Jo¹ tra¾im nalepnice...:D


jao lazicu jbl te vezice :) svrati kod limara i zamoli da ti isece dve trake od lima sirine 3 cm duzine 12 cm, onda iseci od stare gume dve trake istih dimenzija, presaviji lim na pola obelezi i izbusi rupe na 1.5 cm od kraja, podmetni onu gumu obavi oko cevi, stegni pa ispod cevi opet prubusi i ucvrsti srafom, guma ispod lima ce sprecavati da kliza i zvecka, na donje krajeve usrafi tablicu :) i neces je izgubiti ovako ce ti od vibracija tablica preseci vezice. Improvizacija je majka :)

Ili da svrati kod mene po perforiranu traku i par ¹rafova. ;)


eclipse4

za busene registracije se placa kazna,koliko ja znam  ;)

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 04 Jul, 2013, 15:56
za busene registracije se placa kazna,koliko ja znam  ;)

Ja imam probu¹enu registraciju, i to samo zato ¹to je drugaru otpala iz onog plastiènog nosaèa, paje plaæao nove tablice i saobraæajnu i nalepnicu. Jebe mi se. Nek love one ¹to je stavljaju pod rep i sl. moja je propisno postavljena, samo neæu da otpadne. Niko mi do sad nije ni¹ta rekao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Jul, 2013, 13:49
Citat: stilgar poslato 04 Jul, 2013, 10:33
Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2013, 17:05
Montirao sam tablicu "vrlo" stabilno sa dve plastiène ¹elne, koje sam stegao ¹rafovima koji inaèe dr¾e nosaè...:o :D

Za koji dan kad otpadne, oèekujte temu kako se NE montira tablica...[facepalm] [rofl] Jo¹ tra¾im nalepnice...:D


jao lazicu jbl te vezice :) svrati kod limara i zamoli da ti isece dve trake od lima sirine 3 cm duzine 12 cm, onda iseci od stare gume dve trake istih dimenzija, presaviji lim na pola obelezi i izbusi rupe na 1.5 cm od kraja, podmetni onu gumu obavi oko cevi, stegni pa ispod cevi opet prubusi i ucvrsti srafom, guma ispod lima ce sprecavati da kliza i zvecka, na donje krajeve usrafi tablicu :) i neces je izgubiti ovako ce ti od vibracija tablica preseci vezice. Improvizacija je majka :)

Ili da svrati kod mene po perforiranu traku i par ¹rafova. ;)

Mo¾e...:-* zovem te veèeras kad krenem sa ade...:D

edit:
Da, veæ je otpala, ali sam je ulovio na vreme...:D


Kengur

naguzeni su zbog te slike u kamenici samo je pucalo :)

Neka klasa pre mog drugara, bas mi pricao za to...

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Jul, 2013, 15:59
Citat: eclipse4 poslato 04 Jul, 2013, 15:56
za busene registracije se placa kazna,koliko ja znam  ;)

Ja imam probu¹enu registraciju, i to samo zato ¹to je drugaru otpala iz onog plastiènog nosaèa, paje plaæao nove tablice i saobraæajnu i nalepnicu. Jebe mi se. Nek love one ¹to je stavljaju pod rep i sl. moja je propisno postavljena, samo neæu da otpadne. Niko mi do sad nije ni¹ta rekao.

"Problem je u tome ¹to se nove tablice, uzev¹i u obzir kako se prièvr¹æuju na auto, veoma lako skidaju, a po¹to su tablice javna isprava, ne smete da ih bu¹ite, ¹rafite, vezujete ¾icom. To bi bilo kao da probu¹ite liènu kartu, èime ona postaje neva¾eæa, i morate da vadite novu, ¹to znaèi dodatne tro¹kove."

s druge strane:
Èlan 92. Prostor za registarsku tablicu mora obezbeðivati da se propisana registarska tablica mo¾e na vozilo postaviti upravno na uzdu¾nu ravan vozila unutar ravni koje ogranièavaju boèni gabarit vozila, pri èemu: tablica ne sme po vertikalnoj osi biti nagnuta vi¹e od 30° prema gore niti vi¹e od 15° prema dole, tablica ne sme biti iskrivljena, horizontalna osa tablice ne sme vi¹e od 5° odstupati od horizontalne ose vozila, tablica ne sme da bude iznad 1,5 m niti ni¾e od 0,2 m mereno od tla kada je vozilo spremno za vo¾nju, tablica mora biti vidljiva sve vreme vo¾nje i ne sme postojati moguænost da se tokom vo¾nje promeni ugao vidljivosti tablice. Preko zone vidljivosti registarske tablice ne sme da se nalazi ni¹ta, kako bi sve vreme vo¾nje bila vidljiva sama originalna registarska tablica. Ugao vidljivosti registarske tablice je ogranièen linijama 15° nad horizontalom mereno od gornje ivice tablice i 5° pod horizontalom mereno od donje ivice tablice.

Ovde se misli na folije za spreèavanje slikanja tablica a ¹rafovi za mota¾u nisu obuhvaæeni.