Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Malo sam bio na moru, pa sam provalio da je urbana legenda koja ka¾e da u CG postoje dva saobraæajna znaka sa ogranièenjem 80, istinita...
Video sam ih svojim oèima :)

Èim sam pre¹ao granicu posle par km naleteh na radar. Preticao sam kamion na isprekidanoj liniji, na pravom putu, ali je ogranièenje bilo 50.
Prekoraèenje brzine bla bla... video sam gospodine da ste preticali na dozvoljenom mestu i sve je to u redu, ali je ogranièenje 50.
Kazna se plaæa u po¹ti ili u banci sa uplatnicom, dokumenta ostaju kod nas, pa se vratite sa dokazom o uplati.
Ja ga lepo pitam gde je tu pored po¹ta ili banka, a on ka¾e ima u susednim gradovima. Ispada da bi trebalo da se provozam nekoliko sati do nekog grada, uplatim, pa se vratim da ih naðem da bi dobio dokumenta i nastavio dalje.
Naravno, imali su razumevanja za to ¹to sam krenuo na odmor i da nije nikakav problem da platim "minimalnu kaznu na licu mesta"... Ispostavilo se da je ta kazna 10 evra.

Dvaput br¾e sa stigao do granice sa CG, nego od granice do Budve.

I nije mi jasno za¹to mi svi ablenduju kad vozim po ogranièenju?!? Nisam ih ja uveo. A i seronje me preteknu, a onda i oni voze u +-5 km/h :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 13 Novembar, 2012, 14:04
I nije mi jasno za¹to mi svi ablenduju kad vozim po ogranièenju?!? Nisam ih ja uveo.

Ima smisla jedino ako je bilo vi¹e traka, a ti si vozio levom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 13 Novembar, 2012, 14:48
Citat: mareskin poslato 13 Novembar, 2012, 14:04
I nije mi jasno za¹to mi svi ablenduju kad vozim po ogranièenju?!? Nisam ih ja uveo.

Ima smisla jedino ako je bilo vi¹e traka, a ti si vozio levom.

Bilo je vi¹e traka. U stvari bile su dve trake, samo su ovu levu koristili oni ¹to idu iz suprotnog smera :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

mene jutros privedose zbog njihove neazurnosti.platio sam kaznu ali nisam razduzio uplatnicu i dosli da me vode.vozali me 2 sata i ostavili u jagodinu mamu im jebem kao sad se vrati kako oces.bez izvini.

Ripley

Zaustavili me u Svrljigu, nisam imao saobraæajnu kod sebe, rekao mi je kazna 3.000 din. Pitam ga zar nije po novom da nije problem ako nemas saobraæajnu, na nalepnici se vidi da sam registrovan. On ka¾e da je obavezna saobraæajna. Nije mi ni¹ta naplatio i pustio me, ali mi je izvadio njihov "cenovnik" i pokazao mi da mo¾e da mi naplati. Sad ne znam da li je taj cenovnik iz '41, odn. zastareli?

Lazic

Citat: goranvojska poslato 13 Novembar, 2012, 15:06
mene jutros privedose zbog njihove neazurnosti.platio sam kaznu ali nisam razduzio uplatnicu i dosli da me vode.vozali me 2 sata i ostavili u jagodinu mamu im jebem kao sad se vrati kako oces.bez izvini.

E zato sam prijavljen kod keve, mogu samo qurac da vozaju...:D

Major

Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2012, 18:33
E zato sam prijavljen kod keve, mogu samo qurac da vozaju...:D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  ludak!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Major


isterivac

Danas lep dan pa reko malo da provozam mutaciju.. Negde oko pola 5 ovde kod mene u Nb-u zaustavi me Police (mislim se sta hoce sada, skroz sam u full-u)
KAd pocne pandur "Jao nikako da te vidim", da pogleda motor pa ga zagleda sa svih strana.. Oduzeo mi pola sata zivota :D Zahvali mi se do neba i kaze "Pamet u glavu" :D hahaha
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

to je neki od ovih sa foruma sto su mi na IGNORE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

R.I.P.

ride in peace

Lazic


clutch&brake

Moje iskustvo od letos sa crnogorcima i nije i jeste ok. Vrcem se iz cg preko morace i od kolasina ka mojkovcu me guzva kamion i ja kao sve necu da ga obidjem i jbg popizdim i na blagoj krivini i naravno punoj liniji ga spicim. Oko 120km sam isao. Istrcava pandur,ja zakocih jedno 10m iza njega(mogao sam da odem ali rqzmisljam jbg druga drzava pa ce da me jebu ako mi je snimio tablicu). I krece natezanje,brzina...puna linija... Ida se vratim u kolasin da platim. Ja reko daj nemoj i izvadim 20e tek ce on A KOLEGA? i sta cu izvadim 50 i dam mu i kazem ovih 20 mi treba za gorivo. Na tih 50 se zavrsilo. Jbg bolje i to nego 200 :))
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Sto mu nisi rekao po 10 za svakog :)

clutch&brake

axaxaxaxaxa pa aj po 10 dana u mardelj od svakog :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Pa ozbiljno bre. Ja pre par godina nesto obilazio preko pune kod Niksica,zaustavili me. ja ih kao namolim da ih castim i kao ajde. Munem mu 5e i odem :D

CADILLAC

...vremeplov iz Belgije...pre jedno 30-tak godina....koja zaseda i tehnika... :o [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

mareskin


Ja sam u Bosni dao 100KM policajcu, on oti¹ao u obli¾nju prodavnicu, ustinio, zadr¾ao 10KM i kusur mi vratio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Da bre, Bosanci su divni ljudi,  meni naplati¹e 80kmh u naseljenom mestu 10eu, a onda me vijali 30km da mi vrate dokumenta koja sam zaboravio...:D