Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

i ja sam, jer sam izleteo iz sporedne ;D

Major

Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2012, 21:51
zastareva za 2 godine ali salju 3x poziv, 4x dolazi murja po tebe i ako ti ne uruce poziv oni lupaju odma fiktivnu adresu i onda ne mozes da registrujes auto, motor, camac i ostala motorna vozila, ne mozes da izvadis pasos, lk i ostala dokumenta i onda kad ti nesto od toga bude trebalo moras to da resis
ja imam problem sa postarom jer pozive uopste ne donosi i ispada da izbegavam svaki poziv, do sada 2x dolazili da me vode, najbolje je bilo kad su dosli da me vode u cetvrtak kod sudije koji radi samo sredom :D


Pazi meni je lk na staroj adresi gde mi zive roditelji. Tu me nikad nece naci tako da i pozive i plavi taksi mogu da izbegnem bez problema.
Pasos, licnu kartu ne moram da vadim jer lk vazi do 2015, a pasos do 2020. Jedino sto mogu da me smaraju da ne mogu da registrujem motor jer je je on na mene.
Onda mogu motor da prebacim na caleta ;)
Ali jedino ako je tacno ovo sto je Plazma napisao da mogu da mi uruce kad budem prelazio granicu ili na aerodromu onda dzabe od bezanja..

isterivac

Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 11:56
Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2012, 21:51
zastareva za 2 godine ali salju 3x poziv, 4x dolazi murja po tebe i ako ti ne uruce poziv oni lupaju odma fiktivnu adresu i onda ne mozes da registrujes auto, motor, camac i ostala motorna vozila, ne mozes da izvadis pasos, lk i ostala dokumenta i onda kad ti nesto od toga bude trebalo moras to da resis
ja imam problem sa postarom jer pozive uopste ne donosi i ispada da izbegavam svaki poziv, do sada 2x dolazili da me vode, najbolje je bilo kad su dosli da me vode u cetvrtak kod sudije koji radi samo sredom :D


Pazi meni je lk na staroj adresi gde mi zive roditelji. Tu me nikad nece naci tako da i pozive i plavi taksi mogu da izbegnem bez problema.
Pasos, licnu kartu ne moram da vadim jer lk vazi do 2015, a pasos do 2020. Jedino sto mogu da me smaraju da ne mogu da registrujem motor jer je je on na mene.
Onda mogu motor da prebacim na caleta ;)
Ali jedino ako je tacno ovo sto je Plazma napisao da mogu da mi uruce kad budem prelazio granicu ili na aerodromu onda dzabe od bezanja..

Na granici/carini te vracaju/hapse samo ako si krivicno gonjen/ tj postoji poternica za tobom.. Ova sranjca za kazne i zajebancije sto nisi propustio bubamaru na pesackom ne 'apse.. Tako da si bezbedan ako budes isao preko.. Iz licnog iskustva govorim :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Major

Citat: isterivac poslato 09 Novembar, 2012, 12:01
Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 11:56
Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2012, 21:51
zastareva za 2 godine ali salju 3x poziv, 4x dolazi murja po tebe i ako ti ne uruce poziv oni lupaju odma fiktivnu adresu i onda ne mozes da registrujes auto, motor, camac i ostala motorna vozila, ne mozes da izvadis pasos, lk i ostala dokumenta i onda kad ti nesto od toga bude trebalo moras to da resis
ja imam problem sa postarom jer pozive uopste ne donosi i ispada da izbegavam svaki poziv, do sada 2x dolazili da me vode, najbolje je bilo kad su dosli da me vode u cetvrtak kod sudije koji radi samo sredom :D


Pazi meni je lk na staroj adresi gde mi zive roditelji. Tu me nikad nece naci tako da i pozive i plavi taksi mogu da izbegnem bez problema.
Pasos, licnu kartu ne moram da vadim jer lk vazi do 2015, a pasos do 2020. Jedino sto mogu da me smaraju da ne mogu da registrujem motor jer je je on na mene.
Onda mogu motor da prebacim na caleta ;)
Ali jedino ako je tacno ovo sto je Plazma napisao da mogu da mi uruce kad budem prelazio granicu ili na aerodromu onda dzabe od bezanja..

Na granici/carini te vracaju/hapse samo ako si krivicno gonjen/ tj postoji poternica za tobom.. Ova sranjca za kazne i zajebancije sto nisi propustio bubamaru na pesackom ne 'apse.. Tako da si bezbedan ako budes isao preko.. Iz licnog iskustva govorim :)

Ma nisam krivicno gonjen. Napuhao sam u puhometar 0.76 pa sad me jure :)

Ma ja pitam zbog ovoga, jedino ako Plazma zajebava ili mu je baba krivicno gonjena :)

Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 15:07
pa kada se vratis u zemlju, na granici/aerodromu te odvoje sa strane i predaju ti na ruke ;D
tako su mojoj babi dali  [rofl] [rofl]

isterivac

Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 12:04
Citat: isterivac poslato 09 Novembar, 2012, 12:01
Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 11:56
Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2012, 21:51
zastareva za 2 godine ali salju 3x poziv, 4x dolazi murja po tebe i ako ti ne uruce poziv oni lupaju odma fiktivnu adresu i onda ne mozes da registrujes auto, motor, camac i ostala motorna vozila, ne mozes da izvadis pasos, lk i ostala dokumenta i onda kad ti nesto od toga bude trebalo moras to da resis
ja imam problem sa postarom jer pozive uopste ne donosi i ispada da izbegavam svaki poziv, do sada 2x dolazili da me vode, najbolje je bilo kad su dosli da me vode u cetvrtak kod sudije koji radi samo sredom :D


Pazi meni je lk na staroj adresi gde mi zive roditelji. Tu me nikad nece naci tako da i pozive i plavi taksi mogu da izbegnem bez problema.
Pasos, licnu kartu ne moram da vadim jer lk vazi do 2015, a pasos do 2020. Jedino sto mogu da me smaraju da ne mogu da registrujem motor jer je je on na mene.
Onda mogu motor da prebacim na caleta ;)
Ali jedino ako je tacno ovo sto je Plazma napisao da mogu da mi uruce kad budem prelazio granicu ili na aerodromu onda dzabe od bezanja..

Na granici/carini te vracaju/hapse samo ako si krivicno gonjen/ tj postoji poternica za tobom.. Ova sranjca za kazne i zajebancije sto nisi propustio bubamaru na pesackom ne 'apse.. Tako da si bezbedan ako budes isao preko.. Iz licnog iskustva govorim :)

Ma nisam krivicno gonjen. Napuhao sam u puhometar 0.76 pa sad me jure :)

Ma ja pitam zbog ovoga, jedino ako Plazma zajebava ili mu je baba krivicno gonjena :)

Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 15:07
pa kada se vratis u zemlju, na granici/aerodromu te odvoje sa strane i predaju ti na ruke ;D
tako su mojoj babi dali  [rofl] [rofl]

Ma kakvi i ja sam u poslednjih 3-4 godine isao svuda a vecito imam bar 4-5 kazni, poziva na cekanju koja nikad ni ne primim.. A nikada me nisu drkali na granici ni kada sam odlazio niti kada sam se vracao.. Bilo avionom ili autom.. :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Plazma Keks

pazi, bilo je neko sranje sa njenim komsijom i kada se vracala iz svabije, na aerodromu su je odvojili i predali to sto treba za sud... blah

Major

Citat: isterivac poslato 09 Novembar, 2012, 12:07
Ma kakvi i ja sam u poslednjih 3-4 godine isao svuda a vecito imam bar 4-5 kazni, poziva na cekanju koja nikad ni ne primim.. A nikada me nisu drkali na granici ni kada sam odlazio niti kada sam se vracao.. Bilo avionom ili autom.. :D

Onda ja razmisljam da iskuliram taj poziv :) Mislim vec sam ga jednom iskulirao vratili ga :)

Gašpar

Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 11:56
Ali jedino ako je tacno ovo sto je Plazma napisao da mogu da mi uruce kad budem prelazio granicu ili na aerodromu onda dzabe od bezanja..

Da i ti sluèajno ne planira¹ u Francusku u Pariz?

isterivac

Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 12:09
pazi, bilo je neko sranje sa njenim komsijom i kada se vracala iz svabije, na aerodromu su je odvojili i predali to sto treba za sud... blah
Hahahaha... Mozda ali ako je imala sranje sa komsijom u Svabiji :D OVi nasi... Ne verujem :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Major

Idem prvo u Pariz pa cu onda posle verovatno do Francuske :)

Plazma Keks

Citat: isterivac poslato 09 Novembar, 2012, 12:19
Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 12:09
pazi, bilo je neko sranje sa njenim komsijom i kada se vracala iz svabije, na aerodromu su je odvojili i predali to sto treba za sud... blah
Hahahaha... Mozda ali ako je imala sranje sa komsijom u Svabiji :D OVi nasi... Ne verujem :D
da u srbiji je imala. u kumodrazu, ulica kalemarska, nemam pojma koji broj....

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 11:40
i ja sam, jer sam izleteo iz sporedne ;D

Malo si me zbunio, ako je tetka iza¹la iz kontra smera, potpuno je nebitno gde si ti bio... Osim ako i ti nisi i¹ao kontra smerom, pa se na¹la dva fantoma...:D

Taraba

Kako u jednosmernoj mogu dvoje ljudi da budu u kontra smeru? [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

U pitanju su dve ulice ne jedna.

UFF

Citat: Taraba poslato 09 Novembar, 2012, 12:57
Kako u jednosmernoj mogu dvoje ljudi da budu u kontra smeru? [dunce]

pa jedan iza drugog naravno  [dunce]

Plazma Keks

zar ste toliki indijanci? da li ste se nekada vozili po starom gradu? koliko ima jednosmernih? MNOGO
ovako, ja vozim sporednom ulicom i secem glavnu jednosmernu, a zena mi izlece iz kontra smera te jednosmerne ulice. sta vam tu jebote nije jasno?!

Lazic

Pa samo je ona kriva...!!! Ti ima¹ obavezu prema vozilima koja  ne idu kontra smerom, ne mora¹ ni da pogleda¹ na tu stranu...

Plazma Keks

epa nije. i ja sam kriv!!! i nemoj da se pravite pametni. to je obostrana krivica.
njena je sto vozi kontra smerom i izazvala je sudar, a moja je sto nisam postovao trougao koji sam imao.
i po meni je glupost da ja budem kriv, jer ja sam gledao u smeru iz kojeg bi trebao da naidje auto, naravno nije bilo automobila i ja po gasu, kad ona izlece i oduvam je..

UFF


Plazma Keks

ma vazno je da ste vi imali iskustva bas takvim, slucajem...