Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

znaci ovako mora ali opet moze i onako.. jebani Zakon.. odoh da upisem Pravni

dzimika

pa pravo ti je tumacenje samo, caka je sto su retki zakoni koji su striktni pa samim tim ti omogucava da ga razlicito tumacis :D

Hurricane

... 23:00 Vidikovac - pijaca, bez pojasa, zaustavi me cajac, i kao da sam mu glavu razbio ¹to vozim tako, kao propisi, kao brine se on za moj ¾ivot, te predavanje o ovome, te predavanje o onome, otvorim novèanik sme¹kam mu se, prebrojavam, ono ¹to je bilo u Evrima njih 160 bilo sve po 10 i 20 izvadim, stavim na sedi¹te pored, izvadim i dinare, krenem da brojim, on i dalje ne¹to balavi o zakonu, izbrojim 670 RSD takodje sve u sitnim apoenima samo metala nije bilo..
Uze sve ljigavi i kao : ve¾ite se, laku noæ i prijatno!

Hurricane

Zaboravih samo da vas pitam jel platio neko ni¾e za neki prekr¹aj, hajde da tra¾imo rekord, opra¹tanje se ne raèuna, samo dinari..

Major

500 din sam platio, trazio mi 1000 ja poceo ko ti da brojim sve nesto sitno imao.. kaze on daj 500 u redu je ;D

Lazic

150 din pre par godina...:D Za prekoraèenje brzine...:D

Jefta

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2012, 13:16
150 din pre par godina...:D Za prekoraèenje brzine...:D
Zasto sam znao da ces ti da postavis rekord :)

Major

Zavisi pre koliko godina.. jer sad 100 dinara i pre par godina nemaju istu vrednost :D

Hurricane

hajde neka bude u zadnjih godinu dana taènije od kada je kurs krenuo da prebacuje za 1€ - 100 rsd,
¹to dalje implicira da ste naravno u zavisnosti od te¾ine prekr¹aja, problem re¹ili za npr 1, 2 ili 3 €, ¹to je ludilo op¹te jer su kao prièali da po Novom Zakonu
je apsolutno iskljuèena moguænost podmiæivanja..

Vlajko

Èekaj samo dok ih ozvuèe i nabace na svako vozilo kameru..

Interventne valjda odavno veæ imaju kamere..ali kad ih dobiju i patrolna vozila biæe mnogo te¾e pozivati se na Mita..

Dosta kaskamo za svetom.. ali neæe biti daleko dan kada æe¹ morati da ugradi¹ njihov gps u vozilo.. pa kako prekoraèi¹ brzinu..èestitka ti sti¾e na mail  [glavazid]

a èip pod ko¾om.. neæe¹ moæi ni u wc bez njega.. a kamoli da zavr¹i¹ bilo ¹ta ...

slobodna procena.. 5 do 10 god..
ako nastave ovim tempom velikog brata mo¾da i pre..  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Od novog zakona nisam dao ni dinara... Jo¹ uvek...:D A ono je bilo 2007-me, 96kmh, ogranièenje 60, ili pi¹i ili uzmi 150 kinti... Mrzelo ga je da pi¹e...:D

Slaninar

Citat: Vlajko poslato 16 Oktobar, 2012, 14:43
Èekaj samo dok ih ozvuèe i nabace na svako vozilo kameru..

Interventne valjda odavno veæ imaju kamere..ali kad ih dobiju i patrolna vozila biæe mnogo te¾e pozivati se na Mita..

Dosta kaskamo za svetom.. ali neæe biti daleko dan kada æe¹ morati da ugradi¹ njihov gps u vozilo.. pa kako prekoraèi¹ brzinu..èestitka ti sti¾e na mail  [glavazid]

a èip pod ko¾om.. neæe¹ moæi ni u wc bez njega.. a kamoli da zavr¹i¹ bilo ¹ta ...

slobodna procena.. 5 do 10 god..
ako nastave ovim tempom velikog brata mo¾da i pre..  8)

Meni se isto tako èini.

Èitao sam o tome u cyber-punk SF romanima kao klinac. Divio se kako su ma¹toviti pisci. Posle sam shvatio da su samo pojaèali i ubrzali postojeæe trendove tada na zapadu (80te i 90te). Sad to sve stiglo i kod nas i nastavlja se. Na toèkovima napretka...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverka

Citat: Vlajko poslato 16 Oktobar, 2012, 14:43
Èekaj samo dok ih ozvuèe i nabace na svako vozilo kameru..

Interventne valjda odavno veæ imaju kamere..ali kad ih dobiju i patrolna vozila biæe mnogo te¾e pozivati se na Mita..

Dosta kaskamo za svetom.. ali neæe biti daleko dan kada æe¹ morati da ugradi¹ njihov gps u vozilo.. pa kako prekoraèi¹ brzinu..èestitka ti sti¾e na mail  [glavazid]

a èip pod ko¾om.. neæe¹ moæi ni u wc bez njega.. a kamoli da zavr¹i¹ bilo ¹ta ...

slobodna procena.. 5 do 10 god..
ako nastave ovim tempom velikog brata mo¾da i pre..  8)
a mogu da me poljube u moje  "velko"... dupe....
KUR  MOJ  CE TO DA SLJAKA KOD NAS...staaa ti je
secam se o tim  cipovima j e pricano jos na samom pocetku 2000te... DUVKAA...kod nas to ne prolazi
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Zverka poslato 16 Oktobar, 2012, 15:25
a mogu da me poljube u moje  "velko"... dupe....
KUR  MOJ  CE TO DA SLJAKA KOD NAS...staaa ti je
secam se o tim  cipovima j e pricano jos na samom pocetku 2000te... DUVKAA...kod nas to ne prolazi

Sve æe to da proðe kad bude vreme, kad zaista re¹e. Ne boj se. Verovatno u narednih 10ak godina. Sve æe se trkati ljudi. Kao sad za mobilne, facebook i ostalo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 16 Oktobar, 2012, 15:33
Citat: Zverka poslato 16 Oktobar, 2012, 15:25
a mogu da me poljube u moje  "velko"... dupe....
KUR  MOJ  CE TO DA SLJAKA KOD NAS...staaa ti je
secam se o tim  cipovima j e pricano jos na samom pocetku 2000te... DUVKAA...kod nas to ne prolazi

Sve æe to da proðe kad bude vreme, kad zaista re¹e. Ne boj se. Verovatno u narednih 10ak godina. Sve æe se trkati ljudi. Kao sad za mobilne, facebook i ostalo.

ba¹ tako. Samo na fb svojevoljno stavi¹ sva¹ta.  A ¹to se tièe èipa (¾ig zveri), on je tu, samo èeka pravi trenutak.   Lepo pi¹e u Svetom pismu o ¾igu. Jerej bi mogao da citira neke delove. Odavno su to ljudi znali, ne u tek poslednjih desetak godina.

Zverka

ma  nista ja  to  ne  verujem...
mislim  ok ... i tarabici  i  sv.pismo...I OVI I  ONI
pa  i  ona  "pod jednu krusku " 
MA  NISTA JA  TO  NE  VERUJEM :)
NE PRIZNAJEM...
nekako mi  ne ide ...da se utrkujemo ...oko tog a da budemo  TOLIKE  BUDALETINE...
pa mi smo  bar OD  VAJKADA  bili  PONOSAN NAROD
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: mrle poslato 16 Oktobar, 2012, 15:36
ba¹ tako. Samo na fb svojevoljno stavi¹ sva¹ta.  A ¹to se tièe èipa (¾ig zveri), on je tu, samo èeka pravi trenutak.   Lepo pi¹e u Svetom pismu o ¾igu. Jerej bi mogao da citira neke delove. Odavno su to ljudi znali, ne u tek poslednjih desetak godina.

Budala¹tina. Znali su kurac. Znali su da je dobro da sve kontroli¹e¹, kad ima¹ vlast, ako mo¾e¹. Orvel je to lepo predstavio kako bi moglo da fercera. Tehnika je sad dovoljno napredovala da se izvede u praksi. Najveæi neprijatelj slobode je zadovoljan rob.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Zverka poslato 16 Oktobar, 2012, 15:38
ma  nista ja  to  ne  verujem...
mislim  ok ... i tarabici  i  sv.pismo...I OVI I  ONI
pa  i  ona  "pod jednu krusku " 
MA  NISTA JA  TO  NE  VERUJEM :)
NE PRIZNAJEM...
nekako mi  ne ide ...da se utrkujemo ...oko tog a da budemo  TOLIKE  BUDALETINE...
pa mi smo  bar OD  VAJKADA  bili  PONOSAN NAROD

Ko ima i koristi mobilni, facebook i platne kartice: mo¾e se znati ¹ta, gde, kada, s kim radi, kakve su mu navike. Bez previ¹e mozganja i cimanja. Ima dosta po Netu o tome.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

nemate pojma ¹ta samo kredit biro ima o vama
kad veæ pomenu platne kartice

Zverka

Citat: mrle poslato 16 Oktobar, 2012, 15:42
nemate pojma ¹ta samo kredit biro ima o vama
kad veæ pomenu platne kartice
AHH To znam...
samo im  fali  broj  brusa koji nosim :) lol
ALI  ipak... cip ...JBG S SAD GA  PRETERA
Never ride faster than your angel can fly

:D