Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefgi

Citat: Kengur poslato 14 Avgust, 2012, 16:28
Dobra Andjela, dobraaa :)
ja bih rekao odlicna... i ova u sredini Jocka je odlicna  [dancing]

MILJAN

Citat: stefgi poslato 14 Avgust, 2012, 13:58
sta cu ti kad si ozenjen.....a i seti se da smo kod mojih zena isli po evropi..... [yahoo] [yahoo] [yahoo] a jos i nisi bio do kraja sa mnom  8) 8)Guca i ludilo

za mene bi bila te¹ka osuda da slu¾am ova govna od muzike...  Nije lo¹e ovo da se sakupe ¹abani na jednom mestum, pa da se potrpaju u kamione i pravac Sahara..Da se oèisti Srbija...
Serem im se na ¹atre, strube i seljobersku muziku...
Cave ab homine unius libri

UFF

 [offtopic]



Pre sat vremena, ja na telefonu u bmw-u, zaustavlja me marsovac na novom bmw-u
Ja reko kolege smo po motorima a i sektasi po brendu jel moze ovaj put da prodje samo uz upozorenje?
Moze kaze uz dramsku pauzu, a onda nastavi: biraj za sta da ti pisem za pojas ili za telefon :D

Gotivan neki lik :)

ja rekoh pa sta ce vise da me kosta?
kaze za telefon dobijas poene a za pojas ne

i dobih uplatnicu za pojas 

jos jedna zadovoljna musterija  8)


zaboravih da mu kazem da ne ocekuju uplatu :D

MILJAN

za kori¹æenje telefona bez slu¹ki ili BT konekcije u vo¾nji bih ti i ja pisao... Jer sam primetio da su ovi sa fontalom na uhu konstantno u gradskoj gu¾vi najsporije reagovali ,najmanje gledali levo-desno i sve nervirali koliko su kilavi.. Juèe u Hajduk Veljkovom vencu ulazim u auto i stavljam BT slu¹ke a kolega me pita: ©ta æe ti to? Rekoh mu da je nepromi¹ljeni krelac.. A i zar nije lak¹e?
Cave ab homine unius libri

UFF

Miljane znas zasto me je uospte i video?
Ja se iskljucijem sa auto puta pored arene a on silazi sa motorom sa trotoara i prelazi ulicu motorom preko pesackog
Ja na telefonu i vozim 40kmh i kad sam video da hoce da predje ukocim da ga propustim a on ispred mene i pokaze mi da se popnem na trotoar
Ko me jebe kad vozim polako i propustam marsovce

I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)

AndreyRR


aleks89rd

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
Miljane znas zasto me je uospte i video?
Ja se iskljucijem sa auto puta pored arene a on silazi sa motorom sa trotoara i prelazi ulicu motorom preko pesackog
Ja na telefonu i vozim 40kmh i kad sam video da hoce da predje ukocim da ga propustim a on ispred mene i pokaze mi da se popnem na trotoar
Ko me jebe kad vozim polako i propustam marsovce

I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)

svejedno te treba  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]  ;D ;D

Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)

Upravo tako. Bio neki test onih ludaka sa Fifth (ili Top) Geara. Oni ludi Englezi. Elem, najvi¹e pa¾nje odvlaèi sms i tada se najsporije reaguje. Potom prièa. Prilikom prièe, najvi¹e pa¾nje se odvlaèi ako èovek treba da odgovara na pitanja. Ako samo slu¹a (ili ne slu¹a :)  ), ili prièa ne¹to bezveze, tada se malo manje pa¾nje odvlaèi i reakcije su samo duplo sporije nego bez telefona. :)

Inaèe, barem u NS, ako ¾eli¹ da po¹tuje¹ sva ogranièenja i vozi¹ po ps, ili da uzme¹ jesti burek, duva¹ d¾ojus, ili zavr¹ava¹ poslove telefonom. Ako si 100% koncentrisan na vo¾nju i prisutan u kolima, onda ubijaaaa u pojam kako sporo kao usrani voze i kako su niska ogranièenja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

K_A_W_A

Muka je njemu (panduru). Svaki dan, ceo dan na Bmw-u na + beskonacno, sad jos i ti nasao da mislis da ste kolege po brendu. A njemu tog brenda pun k.. ;D
BTW, Ufe, kad si ugradio elektro podizace stakla? Ili su bili? (mislim, neko pre tebe ugradio) ;)  [cheers]  SALA  [cheers]  ;D

MILJAN

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
Miljane znas zasto me je uospte i video?
Ja se iskljucijem sa auto puta pored arene a on silazi sa motorom sa trotoara i prelazi ulicu motorom preko pesackog
Ja na telefonu i vozim 40kmh i kad sam video da hoce da predje ukocim da ga propustim a on ispred mene i pokaze mi da se popnem na trotoar
Ko me jebe kad vozim polako i propustam marsovce

I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)
Auhh bre Perice :)  Studije (ima¹ na netu) su jasno pokazale da ljudi koji dr¾e rukom naslonjeni telefon na uhu, nedovoljno ili nikako ne gledaju levo ili desno, ote¾ano menjaju brzine i imaju manju manevarsku sposobnost (okretanje volana ).. Valjda je to jasno i bez studija, koje stalno prave tupavi anglo-germani. Zato BT ili ¾ica zavr¹avaju posao, tako da onda razgovara¹ telefonom kao i ¹to bi inaèe razgovarao sa suvozaèem. Valjda je sada jasno :)
Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
a on silazi sa motorom sa trotoara i prelazi ulicu motorom preko pesackog

Pa zar to nije potpuno u duhu ovog foruma?! Pravi kolega. Nije mi jasno za¹to ti je to zasmetalo?  ;D ;D ;D

UFF

Citat: MILJAN poslato 14 Avgust, 2012, 19:03
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
Miljane znas zasto me je uospte i video?
Ja se iskljucijem sa auto puta pored arene a on silazi sa motorom sa trotoara i prelazi ulicu motorom preko pesackog
Ja na telefonu i vozim 40kmh i kad sam video da hoce da predje ukocim da ga propustim a on ispred mene i pokaze mi da se popnem na trotoar
Ko me jebe kad vozim polako i propustam marsovce

I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)
Auhh bre Perice :)  Studije (ima¹ na netu) su jasno pokazale da ljudi koji dr¾e rukom naslonjeni telefon na uhu, nedovoljno ili nikako ne gledaju levo ili desno, ote¾ano menjaju brzine i imaju manju manevarsku sposobnost (okretanje volana ).. Valjda je to jasno i bez studija, koje stalno prave tupavi anglo-germani. Zato BT ili ¾ica zavr¹avaju posao, tako da onda razgovara¹ telefonom kao i ¹to bi inaèe razgovarao sa suvozaèem. Valjda je sada jasno :)

nije jasno... ali tebi izgleda pa hajde da pokusam ponovo da pojasnim

pricam o mom slucaju a ne o istrazivanju

telefon mi ne smeta da gledam levo desno, ko to radi i inace gledace i kad telefonira a ko ne radi taj ne radi nikad
kakve brzine bre ako vozis automatik?
ja kao sto rekoh uvek drzim samo jednu ruku na volanu i to znaci da imam manju manevarsku sposobnost okretanja volana i bez telefona

sto ne postoji kazna za to onda?



@ misko  meni nije smetalo bilo mi simpaticno :) zato sam ga i propustio, sledeci put gazim

AndreyRR

Citat: Slaninar poslato 14 Avgust, 2012, 18:46
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
I objasni mi kako je manje bezbedno da telefoniram preko bt kad ja ionako vozim samo jednom rukom?
Da li mi je druga ruka na menjacu ili na telefonu isti qrac
Razgovor je no sto ljudima (ciji cpu ne podzava multitasking) odvuce paznju sa voznje a ne to sto im je jedna ruka zauzeta pa ne vozim dajc da mi trebaju obe da bi motao (pogotovo ako je automatik)

Upravo tako. Bio neki test onih ludaka sa Fifth (ili Top) Geara. Oni ludi Englezi. Elem, najvi¹e pa¾nje odvlaèi sms i tada se najsporije reaguje. Potom prièa. Prilikom prièe, najvi¹e pa¾nje se odvlaèi ako èovek treba da odgovara na pitanja. Ako samo slu¹a (ili ne slu¹a :)  ), ili prièa ne¹to bezveze, tada se malo manje pa¾nje odvlaèi i reakcije su samo duplo sporije nego bez telefona. :)

Inaèe, barem u NS, ako ¾eli¹ da po¹tuje¹ sva ogranièenja i vozi¹ po ps, ili da uzme¹ jesti burek, duva¹ d¾ojus, ili zavr¹ava¹ poslove telefonom. Ako si 100% koncentrisan na vo¾nju i prisutan u kolima, onda ubijaaaa u pojam kako sporo kao usrani voze i kako su niska ogranièenja.

vozi iza nekoga ko prica na telefonu i kreni u prestrojavanje levo,pa da vidis da li ce te videti,danas na
autokomandi neki lik u nekom polubesnom autu na telefonu sece dve trake da mu nisam trubno pokupi i mene i auto ispred mene

MILJAN

Perica je i tvrdoglav.Ne bih da poja¹njavam ali eto Andrey napisa lepo.... Neka ga, neka plaæa-.... Ja ne bih da se zezam...Petaka...previ¹e..
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 18:17
biraj za sta da ti pisem za pojas ili za telefon :D

pre 15 minuta, ugao Ju¾og i Grèiæa Milenka kod one pumpe, ista scena samo dvojica sa svake strane po jedan, kako skrene¹, bap, pojas, telefon, deca napred, pisaæu ti za telefon, uze podatke u kola i gas, odo¹e, ni¹ta zapisnik, ni¹ta uplatnica...

joka

Imao si sreæe, nestalo im uplatnica!  [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers]

stefgi

Znam po sebi, jako sam dobar i pazlijiv vozac koji snima 360 stepeni oko sebe non stop,naravno u mnogome mi je pomogao motor za to i to tvrdim! Takodje tvrdim da kad pricam telefonom opadne mi kvalitet voznje DUPLO. 
Upotreba telefona(pogotovo sms) treba najstrozije kaznjavati!
Ko god prica da vozi identicno kad prica telefonom i kad ne prica TAJ SERE! Uffe......

mareskin

Citat: stefgi poslato 14 Avgust, 2012, 21:11
Znam po sebi, jako sam dobar i pazlijiv vozac koji snima 360 stepeni oko sebe non stop,naravno u mnogome mi je pomogao motor za to i to tvrdim! Takodje tvrdim da kad pricam telefonom opadne mi kvalitet voznje DUPLO. 
Upotreba telefona(pogotovo sms) treba najstrozije kaznjavati!
Ko god prica da vozi identicno kad prica telefonom i kad ne prica TAJ SERE! Uffe......

Sla¾em se potpuno. Nema ¹anse da vozim isto kada koristim telefon.
Imam BT slu¹alicu i koristim je, a ako nije hitno ne javljam se na telefon dok vozim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Ja danas gledam tipa na Beverliju, vozi i pi¹e poruku. Naravno, u momentu zamalo da se ukuca u auto ispred sebe. Pri tom je bila brzina pu¾a.

Kengur

Poruke ne kucam... Kucao nekad ali retko, sad jos budjavi TS....

Da pricam mogu, ali tipa ako vozim na Avalskom ili nekom otvorenijem putu... Ali ne praktikujem. Po gradu nikako, iskreno smeta mi, dovoljno sam nervozan jos treba neko da mi drka zivce preko tel...

A pre jedno mesec i po dana, zaustavi me pandur kod usca... Ja se prestrojio tako sto sam obisao celu kolonu i stao prvi na pesacki.
Nisam stigao da se prestrojim na vreme nesto se zamislio i vidim da ce da me zaustavi i umesto da namotam ka brankovom ja reko ko ga jebe...

Zaustavlja me njuska, nema prednji zub, suska burazer odmah pocinje da me drka i da se smeje na kvarno...
Nisam imao snage da kukam jer sam jedva cekao da se okrene da pise jer sam skoro poceo da mu se smejem u facu sto je glupo... Ali nisam mogao da se iskuliram :D

Dao mi uplatnicu kaze jel imas nesto da dodas, ja rekoh jok, on kao A DA POTPISES? Ja reko ne potpisujem se od kako sam zavrsio skolu, a ni tu nisam bio cest... :D
Nasmeja se lik dade mi ono i kaze brisi...

Nista mi nije stiglo...