Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

I to me zaustavio rukom,kad sam veæ prolazio pored njega..
Odmah sam pomislio kako bi Uff sa pola sata kenjao kako nije zaustavljen po propisima,bez èunjeva,palice,na samu tu pomisao bilo mi je muka,
tako da sam re¹io da se odmah vratim u rikverc i platim ¹ta ko¹ta..

ЯЭВОЛУТИОН

Men prekjuce zaustave...jel imas atest za plin...reko nemam....a sta ti je to ispod branika....prikljucak za sipanje plina...pa rekao si da nemas plin....pa nemam...vozim na benzin.....pa jel atestiran...ko...pa plinski uredjaj..pa nemam ga....kako mislis a sta je ovo za sipanje....to je za sipanje, ne znaci da imam plinski uredjaj, sagnem se i sa kuke odsrafim prikljucak za sipanje plina kiji tu stoji iz dekorativnih razloga, nekada je imao funkciju....otvori gepek....ja otvorim....digni prostirku...ja dignem....gde ti je boca....za sta....pa za plin....nemam bre plin, koji ti bre kurac, zar ne vidis da sam samo kulku stavio na kojoj je okacen bio prikljucak za sipanje plina....jedva ga ubedi da je auto pri tome diesel i da nema bre plin, samo je kuka....ma sta ja vama objasnjavam ko njemu...neeemaaaa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Jutros krenemo yoya i ia za nis on vozi i telefonira ja bez pojasa iza krivine patrola i mase nam rukom neregularno sto kaze zmija i ia refleksno se izdrah GAAS i onda se oboje ubismo od smeha kad smo shvatili da smo u kolima... sluzbenim sa velikim natpisom imena firme :-)    napsao 5k za tel

Gašpar

Neka "alkoholna" akcija je u toku, sad dal u Srbiji ili samo u Vrscu, ne znam.
Prvo sam u podne video da su zaustavili nekog cicu da duva.
Posle mene zaustavili i kao, jel si pio nesto?
Ne ih zanima ni kaciga, ni papiri, nista :D

dzimika

ja sam malo pre video marsovca u zelezniku
to je otprilike slicno kao da vidis jednoroga :D

Major

Ja malo pre otisao da nahranim zveri i to je to ;D

RAmireZ

Citat: zmiya poslato 10 Avgust, 2012, 12:20
I to me zaustavio rukom,kad sam veæ prolazio pored njega..
Odmah sam pomislio kako bi Uff sa pola sata kenjao kako nije zaustavljen po propisima,bez èunjeva,palice,na samu tu pomisao bilo mi je muka,
tako da sam re¹io da se odmah vratim u rikverc i platim ¹ta ko¹ta..

Pa kad si pro¹ao pored njega omirisao ti je plin, tako te je provalio!
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

stefgi

U Guci i okolini vise policije nego posetilaca...Ne diraju bajkere.
Inace spavam u kuci pored njih a u istom dvoristu......neprijatno mi je .......neka jeza me obuhvata

Kanarinac

Ja cu sad kolima ka Guci da krenem. ujem da su napravili obruc oko Guce i da svako mora da im poduva :D Sreca pa ne vozim u povratku :D

stefgi


Lazic

Ma jebala vas Guèa, par hiljada tona pijanih budala, preskupo sve, muzika sranje, policije na svakom æo¹ku i svake godine mrtvih kol'ko hoæe¹... Èemu...?

Vlajko

©ta je to u ljudskom biæu..
¹to ga vuèe ka piæu?  [vrucina]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 10 Avgust, 2012, 20:49
ja sam malo pre video marsovca u zelezniku
to je otprilike slicno kao da vidis jednoroga :D
"FIOKA" (marsovac sa izbacenom donjom vilicom i nadrkanim stavom) se muva vec nedeljama starom obilaznicom i drka motorciliste....inace mu je to standardno izdrkavanje vec godinama, ali je radio centar grada...sada je verovatno po kazni u mom reonu. Srecom po motorciklista 1 do 2 crvene rade posao..
P.s.
Ja mu ne dam ni dinara....lesinar
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 12 Avgust, 2012, 12:05
da nije na apriliji?
Jup! Sad napokon ne krlja menjace na Bembarama, pa je podivljao....a kako ponosito sedi....ko ministar na konju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

juce se oko pola 3 vracam iz grada kolima....na zadnjem sedistu troje dece i zensko (nije neka) a napred ja i moja gora polovina. Vracamo se iz kolektivne posete Beo zoo vrtu....tamo me odrase ko vola....400 kinti za odrasle, 300 ufur za decu....cocacola 130, kafa 160...ko na adi.
Naravno svi uredni osim mene....nema nove nalepnice na soferci (u pregratku za rukavice) farovi ne gore...srecom sam se vezao....
-dobar dan
-hm
-dokumenta
-izvolite
-matora vam nalepnica
-nije jedva godinu dana, ali imam i novu
-da vidimo
-evo
-a svetla jel rade
-rade
-pa sto ne gore
-stedim struju, znate skupo bre....odrase me u zoo vrtu pa da pristedim malo
-3000 za nalepnicu i 3000 za svetla
-zasto, pa imam nalepnicu i rade mi svetla
-sada
-pa da
-imas srece sto si decu vodio u zoloski vrt, ja moje vodio prosle nedelje.... isto me odrase...brisi da te ne vidim
-hvala i dovidj......ma dabogda te vise nikad ne video.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Landser

Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2012, 10:34
Ma jebala vas Guèa, par hiljada tona pijanih budala, preskupo sve, muzika sranje, policije na svakom æo¹ku i svake godine mrtvih kol'ko hoæe¹... Èemu...?
Kako se raduju na vestima kolko se pijandura dovuklo sa zapada da tamo zapisavaju i valjaju se odvaljeni po ulici [dunce]...poslusati prigodan tekst [zvizdi]  Preldzije - Kad bogati piju

SrpskiDzedaj011

Citat: revolution poslato 12 Avgust, 2012, 11:36
Citat: dzimika poslato 10 Avgust, 2012, 20:49
ja sam malo pre video marsovca u zelezniku
to je otprilike slicno kao da vidis jednoroga :D
"FIOKA" (marsovac sa izbacenom donjom vilicom i nadrkanim stavom) se muva vec nedeljama starom obilaznicom i drka motorciliste....inace mu je to standardno izdrkavanje vec godinama, ali je radio centar grada...sada je verovatno po kazni u mom reonu. Srecom po motorciklista 1 do 2 crvene rade posao..
P.s.
Ja mu ne dam ni dinara....lesinar
Говнар.
I have to return some video tapes....

bokilic

meni je juce jedan mahao i mahao sa palicom,,ali sam ja kasno video,a i da sam ranije video isto bi bilo..,,a sreca pa sam pokrio tablicu,to jest usarao izolir trakom,,,a bas mi je bucan auspluh na suzukiju...
neznam dali me je jurio,ja sam samo dodao gas,,,inace je bio na apriliji u indjiji...ma nestajem vise nikom...doduse to samo kad sam neregistrovan... [klanjam_se]
brmmmm

dzimika

Citat: revolution poslato 12 Avgust, 2012, 13:09
Citat: dzimika poslato 12 Avgust, 2012, 12:05
da nije na apriliji?
Jup! Sad napokon ne krlja menjace na Bembarama, pa je podivljao....a kako ponosito sedi....ko ministar na konju.
taj je prosao pre neki dan prosao kroz zeleznik, prema sremcici