Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Ali nemoj nikako da budes iskren i kazes da ides sa ispita i da kacigu nosis na laktu da bi proluftirao glavu posle 3 sata fizike...gde li mi je pamet bila???

Gašpar

E da, i obavezno index da se nosi. Valjda moraju da zapisu broj indexa kad ti daju studentski popust  ;D

Joker

Za 500+ evra neka pise dve kazne!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Prica mi drugar iz Bajine Baste: zaustavi pandur pre xx godina dzipa u sred planincuge, ovo ono natezanje ovi mu nude pare pandur ni da cuje, tipa odbije 2000 maraka i napise kaznu. Posle par sati staje dzip u stanicu ispostavi se da su kontrola, a taj pandur je i dan danas neko mudo dole jer su ga odmah unapredili. Ali je lik surov cak je i sinu pisao prijavu...

RRa¹ko

pa matori naravno da ce da odbije 2000maraka.. ko je lud da ti nudi tolike pare za kaznu od 100maraka.. ako i toliko!

mada opet pandur je to ;D [policaja]

cika zuba

Malopre do¹ao iz Timoèke,najebo sam!!   [dunce]  [dunce]  [glavazid]  [glavazid]
[/

vlada_dee


Major

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2012, 11:26
pa kako da podele neparne evre?
10 i 20 su naucili da dele a 25 je vec visa matematika pa bolje 5 da te vrate da ih posle ne boli glava od deljenja

surova matematika [rofl] [rofl]

KIZA73

Citat: cika zuba poslato 09 Mart, 2012, 13:58
Malopre do¹ao iz Timoèke,najebo sam!!   [dunce]  [dunce]  [glavazid]  [glavazid]
A jel znas da si mogao i da ne odes u Tmocku?
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

cika zuba

Citat: KIZA73 poslato 09 Mart, 2012, 14:58
Citat: cika zuba poslato 09 Mart, 2012, 13:58
Malopre do¹ao iz Timoèke,najebo sam!!   [dunce]  [dunce]  [glavazid]  [glavazid]
A jel znas da si mogao i da ne odes u Tmocku?

e jbg,morao sam!!

Citat: vlada_dee poslato 09 Mart, 2012, 14:04
Koliko crveni najeb?

nisam jo¹,ali ako mi presude,onda sam stvarno gotov!!
[/

stefgi

meni panduri nikada nece biti jasni....sinoc u 12h idem pored picinog parka sa ugasenim svetlima u kontra smeru ka interventnoj. Dolazim do njih i palim svetla i krecem desno. Oni me gledaju najopustenije a meni prelepljena tablica i nista ne reaguju?!
A da sam isao laganica po danu i po propisima,bila bi rotacija i sta ti ja znam....

SrpskiDzedaj011

Помислили људи: "Кад овај себи хоће да напакости, ко зна шта ће тек нама урадити"....
I have to return some video tapes....

Gašpar

Verovatno su cekali nekog i nisu imali razloga da te diraju.

stefgi

Citat: Gaspar poslato 28 Mart, 2012, 13:21
Verovatno su cekali nekog i nisu imali razloga da te diraju.
bas nisu imali....pa mozda sam neki makro od ovih kurvi sto su snimali npr? Sta cu ja tu u to doba pod tim uslovima?! Otkud oni znaju da se ja vracam sa posla najobicnijeg.....imali su razlog da me diraju i bio sam siguran da hoce i taman kad je proradio adrenalin,oni ko pice nastavili dalje. Jos sam sat vremena pre toga imao policiju u lokalu jer je bila tuca neka....

Gašpar

Pa sto onda nisi stao da ih pitas?

UFF


srbac

Videli su da ti rade svetla i to je to....

mareskin

Citat: stefgi poslato 28 Mart, 2012, 13:28
Citat: Gaspar poslato 28 Mart, 2012, 13:21
Verovatno su cekali nekog i nisu imali razloga da te diraju.
bas nisu imali....pa mozda sam neki makro od ovih kurvi sto su snimali npr? Sta cu ja tu u to doba pod tim uslovima?! Otkud oni znaju da se ja vracam sa posla najobicnijeg.....imali su razlog da me diraju i bio sam siguran da hoce i taman kad je proradio adrenalin,oni ko pice nastavili dalje. Jos sam sat vremena pre toga imao policiju u lokalu jer je bila tuca neka....

Èekaj, odavno nisam bio u picinom parku. Znaèi tamo i posle renoviranja ima kurvi?

Bio sam svedok devedesetih kada uleæe kordon policije u picin park (naravno rasveta ne radi) i biju sve redom. Samo èuje¹ tup i jauk :)
A nisu bile demonstracije :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Mene su zaustavili na iskljuèenju sa autoputa i bilo je 3000 din.

Dvojica pandura, s tim da je ovaj mlaði "kolega" dr¾ao zakon u rukama sa podvuèenim nekim odredbama i sve vreme mi gurao pod nos da vidim koliko su velike kazne za prekr¹aj. Onda je nekoliko puta kretao da napi¹e kaznu, pa se ne¹to seti da mi ka¾e pa odustane. Tako nekoliko puta dok nije pitao gde radim.
Onda je veæ bilo lak¹e ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Citat: UFF poslato 28 Mart, 2012, 13:43
makro na transalpu?  [rofl]
Udarila kriza i kod njih :D
Citat: mareskin poslato 28 Mart, 2012, 14:27
Mene su zaustavili na iskljuèenju sa autoputa i bilo je 3000 din.

Dvojica pandura, s tim da je ovaj mlaði "kolega" dr¾ao zakon u rukama sa podvuèenim nekim odredbama i sve vreme mi gurao pod nos da vidim koliko su velike kazne za prekr¹aj. Onda je nekoliko puta kretao da napi¹e kaznu, pa se ne¹to seti da mi ka¾e pa odustane. Tako nekoliko puta dok nije pitao gde radim.
Onda je veæ bilo lak¹e ;)
Klasika....Tako je i kod mene..I uvek me puste...Dok nisam uleteo u FAMU :(
Cave ab homine unius libri