Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stefgi

Sav znojav tog 19og jula prelazim od radnje do kuce tih 400m u bloku gde nema saobracaja i eto ti ga marsovac iz vedra neba. Kazna 5000 za nenosenje kacige. Ja mu kazem covece presao sam samo iz bloka u blok i pokazem mu da sam sav znojav i prljav jer sam sredjivao lanac za put od 3000 km koji je trebao da usledi kroz sat vremena....ma ni da cuje.  Kaciga na laktu sa sve pojasom i rukavicama. Kazem mu prijatelju pipni kacigu jos uvek je mokra jer sam je celo jutro nosio kad sam kupovao po gradu- MA JOK! Ni da pogleda. Pita os da potpises ili ne. Zovem oca i pojavi se za minut jer smo zajedno ispred radnje to pravili da objasni coveku a ovaj kreten jok NISTA  (jos je tata dosao diplomatskim tablicama). Na kraju mu kazem daj da se dogovorimo covece idem na put za sat vremena nemoj me malerisati ...pogadjajte- OPET KITA!  ...i tako ja dobijem kaznu... eto kako umeju teska govna da budu P.s. posle mi rece tata da su mu pobegla dva era pre toga i da je mene onako isfrustriran kaznio

Lazic


Mortisha

Citat: Lazic poslato 27 Septembar, 2011, 18:00
Auuuu... Poslednje je vreme doslo, kad vise ni penzioneri ne registruju motore...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Kanarinac

Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 17:45
Citat: Kanarinac poslato 27 Septembar, 2011, 17:29
stize me i pita do kad ti vaze tablice, ja mu kazem vise ne vaze
Jel ti to hoces da kazes da si vozio ne registrovan?
Tako ispada, ali nije tako svaki dan :D



Citat: Lazic poslato 27 Septembar, 2011, 18:00
Auuuu... Poslednje je vreme doslo, kad vise ni penzioneri ne registruju motore...
Strasni dani! Mislim da je vreme da upadnemo u skupstinu!!!

@pasteta
Sta se ti smejes??? :P

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 27 Septembar, 2011, 17:29
Ja se juce vracam sa faxa, i krenem preko grobarskog stadiona pored Titinog groba, ka topcideru. Zavrnem gas i snimim pandura na stanici kako se sprema da krene. Usporavam, stize me i pita do kad ti vaze tablice, ja mu kazem vise ne vaze (sve vreme se vozimo uporedo). I on me pia sta da radimo sad, ja reko nemam pojma. On gleda, gleda i pita hoces da castis klopu ili da ti pisem kaznu. Ja mu kazem aj na klopu, on me opet pogleda i kao ajde vozi, ali ako te opet zaustavim pisem ti :))) Iskreno najbolja iskustva sam imao marsovcima uvek su bili korektni
Ako te opet "uhvati" OPET ÆE© DA MU PLATI© KLOPU. Bagra je to... Kad poènu da rade svi su mr¹avi, a za godinu dana se svi ugoje kao krpelji. Voli govedo da stavi noge pod sto vi¹e nego sve... Veèito gladni i "jadni".
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Pa na kraju ga nisam vodio na klopu, covek mi rekao da vozim :)))

dzimika

ajde ajde miljane, nemoj da si na kraj srca, da nema nas umrli bi od gladi i ne bi se posteno najeli nikada :P
ja nisam video policajca tj saobracajca da je mrsav u zivotu ja mislim, osim marsovaca, svi ostali su kao svinje pred klanje

K_A_W_A

A ti se jos i hvalis sto si ne registrovan. Sta smo mi onda koji placamo registracije? Budale? Pa taj pandur je magarac sto je pustio ne registrovano vozilo. I nedaj Boze da nekog udaris sa ne registrovanim motorom. Jel si ti svestan sta se onda desava? Mene kad bi neko i malo dotakao, pa razbio bi mu glavu o taj njegov motor!!! Ljudi, nije se sa time saliti.  [doh]

Kanarinac

hahahahaha dobro bre kawo mislim da isti ovaj tekst pises 10 put. Ne hvalim se, nego pisem svoje iskustvo sa pandurima.  I da, vozio sam neregistrovan celih 5 puta, poshto je istekla pre 10ak dana. Mogao sam da udarim nekoga, ali nisam. Znaci da sam sve dobro uradio. I eto nisam imao pare da ga odmah registrujem,a bas mi je trebao motor taj dan i nikako nisam mogao bez njega. Eto sad imas objasnjenje

stefgi

Citat: Lazic poslato 27 Septembar, 2011, 20:18
Pa sto si mu stao koji q...?
Sto sam mu stao? Pa brate neocekivano se pojavio iza mene u mom bloku na 100 metara od ulaza.....i sta da mu bezim bez kacige na glavi u kraju gde zivim i to pred put? Pa samo bi mi jos to trebalo.....da sletim negde i da zaboravim na more?!  Ne brini se nisam ja nikad njima duzan ostao...

Evo i druge situacije ali nisam bio bajker..... Kum moj popio dva piva i on je vozio. Vracamo se sa beerfesta i greskom skrene u Bul M Pupina a oni cekaju kod siv-a onako lagano. Naduva kum 0,67 ili tako nesto i pocne da ga moli tamo....nudi lovu ovo ono.....ma jok nece pa nece....kao imamo kamere svuda u kolima i sve ce se videti? (u pitanju su novi dzipovi). Odem ja tamo da se objasnim sa covekom.....ma jok i pocne da mi preti da ce i meni da pise kaznu jer sam izasao iz vozila?!!?  Ja tu pokusam ponovo....isti djavo. Uzmem ja telefon da ih snimam jer sam video pre toga kako prolaze bembare i mecke a oni ih samo pustaju....cak ni dokumenta ne proveri. Uzmem da snimam a kao glumim da pricam na telefon i ko za inat ukljuci mi se blic HAHAHAHH  Medjutim ovi panduri nisu videli da ih snimam vec marsovac koji je isao bulevarom u suprotnom smeru to primeti i naglo zakoci i meni sve po spisku......NAPISAO MI KAZNU za izlazenje iz vozila jer nije mogao nista za snimanje kamerom......

Tako da u poslednje vreme sam u potpuno losem odnosu sa plavcima!

....izgleda da mi naplacuju dugove od ranije [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [policaja]

goranvojska

Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 22:57
A ti se jos i hvalis sto si ne registrovan. Sta smo mi onda koji placamo registracije? Budale? Pa taj pandur je magarac sto je pustio ne registrovano vozilo. I nedaj Boze da nekog udaris sa ne registrovanim motorom. Jel si ti svestan sta se onda desava? Mene kad bi neko i malo dotakao, pa razbio bi mu glavu o taj njegov motor!!! Ljudi, nije se sa time saliti.  [doh]
..........ovo mi lici ko da je prepisano sa bjb-a.

Lazic

#951
@Stefgi:
A sto si koji q izlazio iz vozila, jbg, ortak se sjebao, pa aj i ti da mu pravis drustvo...

Citat: stefgi poslato 27 Septembar, 2011, 23:15
Odem ja tamo da se objasnim sa covekom.....

ovo je klasicna greska... Nikad ne dam suvozacima da mi remete koncepciju podjebavanja pubova, uvek sam izvlacio deblji kraj, kad su ortaci hteli da objasne... I marsovac je mogao da ti popusi za izlazenje iz kola, da si se setio da kazes da si slucajni prolaznik, koji se zgrozio nad policijskom brutalnoscu nad deckom koga prvi put vidis... Kako mozes da izadjes iz kola, ako nisi ni bio u njima...?

gane

Citat: goranvojska poslato 27 Septembar, 2011, 23:30
Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 22:57
A ti se jos i hvalis sto si ne registrovan. Sta smo mi onda koji placamo registracije? Budale? Pa taj pandur je magarac sto je pustio ne registrovano vozilo. I nedaj Boze da nekog udaris sa ne registrovanim motorom. Jel si ti svestan sta se onda desava? Mene kad bi neko i malo dotakao, pa razbio bi mu glavu o taj njegov motor!!! Ljudi, nije se sa time saliti.  [doh]
..........ovo mi lici ko da je prepisano sa bjb-a.

otprilike....

K_A_W_A

Citat: goranvojska poslato 27 Septembar, 2011, 23:30
ovo mi lici ko da je prepisano sa bjb-a.
E i ti ga sada lupio. Pa po meni registracija i kaciga su pod OBAVEZNO! Jel ti mislis drugacije? Skrenusmo sa teme......

stefgi

Citat: Lazic poslato 27 Septembar, 2011, 23:34
@Stefgi:
A sto si koji q izlazio iz vozila, jbg, ortak se sjebao, pa aj i ti da mu pravis drustvo...

Citat: stefgi poslato 27 Septembar, 2011, 23:15
Odem ja tamo da se objasnim sa covekom.....

ovo je klasicna greska... Nikad ne dam suvozacima da mi remete koncepciju podjebavanja pubova, uvek sam izvlacio deblji kraj, kad su ortaci hteli da objasne... I marsovac je mogao da ti popusi za izlazenje iz kola, da si se setio da kazes da si slucajni prolaznik, koji se zgrozio nad policijskom brutalnoscu nad deckom koga prvi put vidis...
Hteo sam da pomognem coveku.....kumu....znam koliko je popio to vece medjutim uzeo malo pre nego sto smo krenuli i savetujem ga da ide na vadjenje krvi ali nije hteo.
To za slucajnog prolaznika ne pije vodu jer su nas zaustavili pre toga saobracajci i znaju da sam ja sa kumom i sa jos jednim ortakom bio u kolima.....sta treba da se ubedjujem  sa njima da li sam bio ili nisam u kolima hahahah...pa 10 min sam obradjivo pandura da ne pise kaznu kumu i odjednom kao ja sam slucajni prolaznik?!  ....ne ide to bas tako

jager

Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 23:42
Citat: goranvojska poslato 27 Septembar, 2011, 23:30
ovo mi lici ko da je prepisano sa bjb-a.
E i ti ga sada lupio. Pa po meni registracija i kaciga su pod OBAVEZNO! Jel ti mislis drugacije? Skrenusmo sa teme......

Vozio sam i ja neregistrovan, i¹ao za BG... hvala Bogu nisu me zaustavljali. No, to ne znaèi da se ne sla¾em sa Kawom. TREBA registrovati jebeni motor i staviti kacigu na jebenu glavu. Registracija, jer ne mogu da 100% vremena blejim i ¹trecam se hoæe li me stoka zaustaviti ili neæe. A kazna ako te samo jednom zaustave, veæa nego cela registracija!! I ¹ta sad? Pet puta æu im umaæi, ¹esti put æe me savatati. Odrape mi kaznu i ja i dalje vozim neregistrovan motor. Ma... zajebi tu raèunicu.

A kaciga ide na glavu ne zbog kazne, veæ SBOG SEBE. Ko neæe, slobodno neka vozi i go, jebe mi se ¾ivo...

Lazic

#956
Da si pederu bio u Jagodini, video bi 50 golih manijaka/manijakinja na off-u...





Citat: K_A_W_A poslato 27 Septembar, 2011, 23:42
Citat: goranvojska poslato 27 Septembar, 2011, 23:30
ovo mi lici ko da je prepisano sa bjb-a.
E i ti ga sada lupio. Pa po meni registracija i kaciga su pod OBAVEZNO! Jel ti mislis drugacije? Skrenusmo sa teme......

@K_A_W_A:
Nije mnogo veliko skretanje sa teme, za 18 godina  i vise od 500.000km u saobracaju, mnogo puta sam bio neregistrovan od 2,3 dana kola, do 6 meseci sa motorom, cak sam se jednom vrecao sa odmora iz CG, neregistrovanim kolima, jedan dan, jer nisam imao para i za more i registraciju... Poenta je sledeca, ako vozis neregistrovan, nemas osiguranje, tj, odgovoran si licno za bilo koju stetu koju napravis, sto moze da bude mnoooooogo... Ne racunajuci kaznu ako te na`vataju... Ako neko misli da se takva vrsta kocke isplati, molim lepo, njegova stvar... Pre neku godinu, moj gazda i direktor su metar dana, vozili kola od 40 i 60.000eu para, neregistrovana, jer nije bilo para u firmi... Zamisli moj sok, kad sam rekao, ne smem da vozim sluzbeni auto jer je i meni tada istekla registracija, a ova dvojica uglas, ma boli te q...




SSZGO

e pa evo i mene zaustavila murija danas, po prvi put ove godine

kako se to desilo... pa bio ja kod babe po meso.... cek preskocicu taj deo nebitan je...
i odjednom eto mene na motoru stajem na semaforu kod ade, kad se niotkuda stvori marsovac pored mene

nisam bio u velikom prekrsaju, nisam imao kacigu, nista od dokumenata, bez nalepnice,  i tablica pod repom :)

nazalost nisam nosio MM majicu :(

e sad on mi je zapisao podatke koje sam mu dao i rece mi da namestim tablicu da se vidi inace oduzimaju motore... i ode...

ne znam dal oni nesto pisu kad tako pokupe podatke? i kako su ostali resili problem tablice, jel ima neki univerzalni nosac tablice?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager

Èekaj bre, Laziæu... jedno je zajebancija gde se glupiramo i zajebavamo, a sasvim drugo kada sedne¹ na motor pa vozi¹ negde.
A i tebe na¹ nisam ne¹to video bez kacige :P

jager

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2011, 01:06
e sad on mi je zapisao podatke koje sam mu dao i rece mi da namestim tablicu da se vidi inace oduzimaju motore... i ode...

Nisi mu valjda rekao prave podatke? ;D
A za oduzimanje motora je njihova pusta ¾elja... mo¾e EVENTUALNO ako se ba¹ uspizdi na tebe, da ti ga uzme "na proveru"... ali da ti ga oduzme, nema osnova.

Citatne znam dal oni nesto pisu kad tako pokupe podatke? i kako su ostali resili problem tablice, jel ima neki univerzalni nosac tablice?

Pa ima pravo da ti napi¹e kaznu za "nepravilno postavljenu tablicu" :( Ima¹ nosaèa, univerzalnih, ali R onda izgleda ko go qrac....