Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Pa nije te razumeo jer si mu osrafio glavu sa ramena samarom-on ce tebe da cima i plasi seckanjem u stranu
Video nas zmija kod arene ali nije mogao da nas stigne :)

Vlajko i sta kad dodju do semafora?
ovo tvoj motor? da
dokumenta.izvolte
AHA ! nije registrovan! nije, pa sta?
Vozite neregistrovan motor-kazna!a jos i pijete-dve kazne! ne vozim ga, samo ga gledam i pokazujem drugarima a onda ga odguram do kuce, sta cu kad volim pijan da "guram"
A kad idem na motor skup odvezem ga na prikolici da se qrcim samo kako imam ktm a ne smem da ga vozim jer ce odmah da se pokvari
Imam i jednog drugara koji isto to radi sa svojim dukati-em

WOLVERINE



Gde kod arene,,,,,,,,  ja nisam video nikog na motoru..........  To si ti kriv.....  vozis kao manijak..........

slave74

Tolerisu do 55km/h ,kada je 50 ogranicenje. Ja  vozio auto , po radaru 57km/h, i kazna 3000din.
Radar pocinje da snima , od 55, pa na vise. Uracunali su toleranciju. Do 55 ne zaustavljaju uopste. Za onaj novi radar sto snima i video. Odlican je snimak, samo ne znam dal moze da snimi , u odlasku.? Motor ima pozadi tablicu.







U pravu si, mada ima i dobrih policajaca, ja imam jednog coveka koji je policajac, i mnogo je dobar kao covek, pa posle kao policajac. Respekt za njega, a ovih smradova sto ima, drkali mog cala sto je presao 7km/h ogranicenje...
[/quote]
A zanimljivost za ta prekoraèenja 7km/h i slièno je ¹to mo¾e da se postavi pitanje na koliko je radar ba¾daren. Obièno je to na +/- 5km/h, ¹to znaèi da je mo¾da prekoraèio brzinu od samo 2km/h. Uz svaki radar treba da ima taj list sa ba¾darenja.
[/quote]

WOLVERINE



Hebe te citat.....................

Kanarinac


slave74


cone

Citat: K_A_W_A poslato 15 Jun, 2011, 18:41
Ja vam ozbiljno kazem, a vi kako god hocete.
Pogledajte emisiju "motorcek" na motori.hr e tu cete videti sta nas ceka u bliskoj buducnosti. Nema sanse vise da svako kaci auspuhe koje hoce.

http://www.motori.hr/Motorcek_12_emisija_4594.html
au, ladno skidaju tablice -.- ladno gledaju koliko je fabrika propisala decibela, a naravno svaki spuh koji nije fabricki ce pokazati vise od propisanog.. kakva glupost ej

Lazic


Tamanitu

Citat: conee poslato 16 Jun, 2011, 01:58
Citat: K_A_W_A poslato 15 Jun, 2011, 18:41
Ja vam ozbiljno kazem, a vi kako god hocete.
Pogledajte emisiju "motorcek" na motori.hr e tu cete videti sta nas ceka u bliskoj buducnosti. Nema sanse vise da svako kaci auspuhe koje hoce.

http://www.motori.hr/Motorcek_12_emisija_4594.html
au, ladno skidaju tablice -.- ladno gledaju koliko je fabrika propisala decibela, a naravno svaki spuh koji nije fabricki ce pokazati vise od propisanog.. kakva glupost ej

Jebem ti, pa ja bi im oduvao ili pokvario onaj meraè buke... kuku

lord_oblivion

Meni mogu samo da seku rep na Hondi, tablicu da skinu tesko  ;D
Zalomio sam imbus kljuc u srafu  [slomljenzid]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

gane

ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

YoYa

Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]
a si mogao da mu turis koju u dzep??

Toma RR

Citat: YoYa poslato 16 Jun, 2011, 23:12
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak prošli, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ženu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve živo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]
a si mogao da mu turis koju u dzep??
Turio bi covek verovatno da je bio pored kola... Al retardirani pandur video priliku i dize auto i ode :(

YoYa

Citat: Toma RR poslato 16 Jun, 2011, 23:18
Citat: YoYa poslato 16 Jun, 2011, 23:12
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]
a si mogao da mu turis koju u dzep??
Turio bi covek verovatno da je bio pored kola... Al retardirani pandur video priliku i dize auto i ode :(
pa jbli ga,,pise ,,,,kad sam se vratio on ga stavio i odvezao

gane


Lazic

#375
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

A sta je uradila trudna zena sa sve stvarima...? Jel se porodila ili je na neko posmatranje isla...?

on topic:
Za one koji ne znaju, ako vlasnik vozila dodje pre nego sto odu, po zakonu moraju da spuste auto sa pauka, tj ne smeju da ga odnesu bez da im vlasnik dozvoli, zato su i inace strasno brzi, jer inace ostaju bez para za "uslugu" odnosenja, samo kazna za nepropisno parkiranje... Druga stvar, posto takodje po zakonu zaustavljanje do 15 minuta se ne smatra parkiranjem, a ako nije blokiran saobracaj, morali bi prvo da sacekaju 15 minuta, pa tek onda moze kazna za nepropisno parkiranje, sto naravno skoro nikad ne rade...  [djavo]

jerej

Citat: conee poslato 16 Jun, 2011, 01:58
Citat: K_A_W_A poslato 15 Jun, 2011, 18:41
Ja vam ozbiljno kazem, a vi kako god hocete.
Pogledajte emisiju "motorcek" na motori.hr e tu cete videti sta nas ceka u bliskoj buducnosti. Nema sanse vise da svako kaci auspuhe koje hoce.

http://www.motori.hr/Motorcek_12_emisija_4594.html
au, ladno skidaju tablice -.- ladno gledaju koliko je fabrika propisala decibela, a naravno svaki spuh koji nije fabricki ce pokazati vise od propisanog.. kakva glupost ej

Eto nama jeftinih auspuha iz Hrvatske...  ;D

Bori¹a

hahahaaha najjace da ce na kinezu nekom da nadju da pise koliko su kinezi propisali

to im je jako glupo, kako ce Lazic onda da tera macke na objekte iznad zemlje? :D

Driver023

Citat: Lazic poslato 16 Jun, 2011, 23:30
Citat: gane poslato 16 Jun, 2011, 22:56
ponedeljak pro¹li, parkiram auto ispred GAK-a ( ne na ulici) upali 4 migavca i otpratim trudnu ¾enu sa sve stvarima unutra, kada sam se vratio glupi i retardirani pandur jebem mu sve ¾ivo ga stavi na pauk i odveze, naravno skoro 12000 din prevoz i kazna, stoka kupi ispred bolnice, nabijem ga....  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

A sta je uradila trudna zena sa sve stvarima...? Jel se porodila ili je na neko posmatranje isla...?

on topic:
Za one koji ne znaju, ako vlasnik vozila dodje pre nego sto odu, po zakonu moraju da spuste auto sa pauka, tj ne smeju da ga odnesu bez da im vlasnik dozvoli, zato su i inace strasno brzi, jer inace ostaju bez para za "uslugu" odnosenja, samo kazna za nepropisno parkiranje... Druga stvar, posto takodje po zakonu zaustavljanje do 15 minuta se ne smatra parkiranjem, a ako nije blokiran saobracaj, morali bi prvo da sacekaju 15 minuta, pa tek onda moze kazna za nepropisno parkiranje, sto naravno skoro nikad ne rade...  [djavo]


Laziæu, jedna ispravka, prema novom zakonu, su smanjili sa 15min na èini mi se 5min, zato su sad tako brzi u no¹enju.

Lazic

Jok, pricali su da hoce, ali nisu... Mada, kakva nam je drzava, cudi me na nam nisu naplatili i pomracenje meseca od sinoc...