Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

YoYa

kako je izleteo ,,Ovaj bio spreman da skace....

UFF

Jel to gore na kruznom toku?

YoYa

da,ja sam isao odozdo iz kneza milosa,krije se!

K_A_W_A

Licno sam cuo od par nekih komandira u sup-u da se citaju komentari na ovom i onom forumu, tako da ja vise nista ne kuckam na ovu temu  [zvizdi] Jer, Djavo ne spava ;D

UFF

Pa ako je kruzni tok u pitanju onda je bar lako :)
Proteras ga kroz sred srede - ispod one zirafe

Za to je moj ktm i napravljen :D samo za motomanijake
ako meni neverujes evo ti ovde na pocetku snimka demonstracija  [rofl]

KTM 690 SM promo

YoYa

Citat: UFF poslato 15 Jun, 2011, 17:24
Pa ako je kruzni tok u pitanju onda je bar lako :)
Proteras ga kroz sred srede - ispod one zirafe



:D  :D,,auuu sto je dobro...joj,,das krug??  :D
sad cu bas da vidim ima li mesta ispod zirafe

YoYa

moze ispod zirafe>,,i tako ja cekam u koloni ,kad ispred mene ktm, ,kad to UFF,,covek ceka u koloni,,a sa strane prazan trotoar,,..on prati kolonu a i dalje prazan trotoar,,,,kreni ,stani,kreni ,stani,,meni  bi bilo zao motora ali ajde kad on tako voli...
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

[attachment deleted by admin]

Vlajko

Citat: K_A_W_A poslato 15 Jun, 2011, 17:22
Licno sam cuo od par nekih komandira u sup-u da se citaju komentari na ovom i onom forumu, tako da ja vise nista ne kuckam na ovu temu  [zvizdi] Jer, Djavo ne spava ;D

hmm, procitace ovo..

i onda ovo

Citat: YoYa poslato 15 Jun, 2011, 17:07


Zamislio sam samo tebe kako bi odradio slalom???,..kad on ceka kao da ka njemu ide bik...  :D
Mozda preko njega   [yahoo]

pa ovo

Citat: UFF poslato 15 Jun, 2011, 17:09
ne

desno
ivicnjak
trotoar
trava
suma
nestao
...
..
.

samo u daljini odzvanjaju akrapi :)

pa ce onda lepo da iscitaju sve teme i da ga sacekaju cirkajuci picence kod semafora?  ;D

SF.. ali ne tako daleki..  8)

valjda imaju pametnija posla da rade.. ali jebena vremena dolaze..

Jos ako jednog dana udjemo u EU  [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

YoYa

Tacno,...
,i onda cemo u zatvor.. malo ce da nas biju,, malo da nas vole,,al ce a ustekamo pare za gorivo.
[rofl]  [rofl]  [rofl]

K_A_W_A

Ja vam ozbiljno kazem, a vi kako god hocete.
Pogledajte emisiju "motorcek" na motori.hr e tu cete videti sta nas ceka u bliskoj buducnosti. Nema sanse vise da svako kaci auspuhe koje hoce.

http://www.motori.hr/Motorcek_12_emisija_4594.html

Lazic

#350
Citat: YoYa poslato 15 Jun, 2011, 15:19
vidi sad,,,meni juce na topciderskoj zvezdi iskoci  [policaja] ,ja migavac ka trotoaru a on ko zapeta puska sprovodi me,spreman da skace ako krenem da bekam,.
 [policaja] Dobar dan,
Dobar dan,
-skinite kacigu,ajmo dozvolu prvo
-ja dozvolu,.  :D
-on je lista ko bibliju,kaze gde si je kupio,,?
- reko,,zaboravio sam kako se zove mesto,,al je bilo nesto jeftino
-ajmo saobracajnu!!!
-ja saobracajnu,,a on ko kokoska oko motora!!  [yahoo]
-Daj mi licnu kartu,,
-a ja i to imam,,hi hi,,

ja sav happy,a on vadi blokce i pise podatke,,pitam ja sto pise
-,,kaze mozda si izvrsio razbojnistvo pa da te zabelezim..  :o
pa da sam krao ja bi qrac stao,,

,dobro ,,,aj ti meni daj broj legitimacije,..,on kaze sta ce ti,,,
- pa da znam ko si,,ako nekad zaluta neka prekrsajna,a ja nemam pojma sta je..
da on meni bez pogovora,,
[policaja] dovidjenja
-dovidjenja

-moje lepo iskustvo  [yahoo]


Cisto gubljenje vremena...  [doh]




PORUKA ZA SVE KOMANDIRE STO OVO CITAJU:    



UHVATITE ME ZA  K U R A C,  STO CU BILO GDE DA VAM STANEM, STOKO JEDNA KVARNA, KORUMPIRANA I BEZ GRAMA MOZGA U GLAVI, NAPASETE MI SE MUDA... SEREM VAM SE U POSAO...

[cheers] [cheers] [cheers]

edit:
Cast izuzecima...

Toma RR

Citat: Gaspar poslato 15 Jun, 2011, 14:45
Citat: Toma RR poslato 15 Jun, 2011, 14:31
nema to nikakve veze sa skolom ...  :D bitno je da ranije nisam bio osudjivan i to sto nemam nikakva s**** na grbaci i to sto sam maloletan pa cu se izvuci nekako, ja se nadam  :)

Ma prolazis bez problema, to je pre kostalo 600 dinara, ne znam koliko je sad  [neampojma]

I cekaj, tebi adresa u licnoj karti nije u BG-u a ides u skolu u BG? Ako je tako, onda je veca verovatnoca da ce te pustiti. Em sto si maloletan, em ne zaradjujes, em imas jos i troskove za zivot van svog grada  ;)
Jeste mi adresa u licnoj karti BG a i u BG u i idem u skolu ... Ja se nadam da ce da prodje tako ...
Inace kazna za ne posedovanje dozvole je 120 000 din :( :( :( 

Bori¹a

Video sam Apriliju u Cacku, stoji preko puta pecenjare "kod Brana" na putu za ovcar banju

Ruza-Bandit

Citat: Borisa Motorisa poslato 15 Jun, 2011, 22:54
Video sam Apriliju u Cacku, stoji preko puta pecenjare "kod Brana" na putu za ovcar banju


èeka da mu spakuju peèenje za poneti

Bori¹a

haahhaha veoma je moguce, puno je pandura bilo tuda...

@Lazic

U pravu si, mada ima i dobrih policajaca, ja imam jednog coveka koji je policajac, i mnogo je dobar kao covek, pa posle kao policajac. Respekt za njega, a ovih smradova sto ima, drkali mog cala sto je presao 7km/h ogranicenje...

Lazic

Naravno da ih ima dobrih, druzim se sa njih par, ali komandira nema dobrih.(tacka)  [rofl]

Bori¹a

Ja poznajem komandira supa u Cacku i dobar je lik, ja se druzim sa njegovim sinom, cak smo i komsije...

balcan girl

lazicu ne pljuj mi po familiji :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Driver023

Citat: Borisa Motorisa poslato 15 Jun, 2011, 23:19
haahhaha veoma je moguce, puno je pandura bilo tuda...

@Lazic

U pravu si, mada ima i dobrih policajaca, ja imam jednog coveka koji je policajac, i mnogo je dobar kao covek, pa posle kao policajac. Respekt za njega, a ovih smradova sto ima, drkali mog cala sto je presao 7km/h ogranicenje...
A zanimljivost za ta prekoraèenja 7km/h i slièno je ¹to mo¾e da se postavi pitanje na koliko je radar ba¾daren. Obièno je to na +/- 5km/h, ¹to znaèi da je mo¾da prekoraèio brzinu od samo 2km/h. Uz svaki radar treba da ima taj list sa ba¾darenja.

WOLVERINE


Jutros....
      E.........  i mene je danas jedan plavi sa kacketom  [policaja]  pozdravljao ili mi se javljao,,,,  [stop] ,,,,,, , i ja mu se javih  [hello] [hello] [hello]  ali nisam stajao ,,,,,,, ucinilo mi se da ga ne poznajem.  [neampojma] [neampojma]      Pa sam mu samo uzvratio pozdrav  [hello] [hello]  :P  i nastavio dalje.    Sve vreme sam se pitao  [ludak]  odakle se ja i on poznajemo kad mi se javlja..   [zvizdi] [zvizdi]

A po podne kad sam sa UFF-om vozio nesto do NBG i u povratku na istom mestu malo nize sam jednom mladicu objasnjavao kako se vozi auto,,, i da auto ima retrovizore.......  ali nije me bas najbolje razumeo....