Glavni meni

Imamo li nekog grejno-rashladnog servisera na forumu?

Započeo UFF, 25 Februar, 2016, 16:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Treba mi klimadzija i friziderdzija za ugradnju klime i popravku frizidera pa bolje kintu da dam nekom od nas, ako ima neko iz Beograda da se time bavi nek se javi a ako ne dajte preporuku nekog koga znate  [cheers]

friziderdzija

evo ja radim.....jbg nisam iz bg ali ako ti nije hitno mogu da se organizujem posle vikenda da ti to zavrsimo.....

Glava Dole

uuu a ti iz cacka... reci mi koja mi najbolja solucija za toplije dane za ovde za hladjenje? Znam da je bilko koji split sistem ubedljivo najbolji ali sam ja ovde podstanar pa ono... bolje bi mi dosla neka pokretna klima, ali nikako one u koje moram da trpam led itd nego sa svojim kompresorom i crevom gde izduvava topao vazduh, mogu da ga gurnem u odzak.... dovoljno je da mi rashladi i samo sobu gde boravim, kuhinju, trpezariju, kupatilo itd i ne mora, tamo sam ionako najvise pola sata ukupno dnevno....


Glava Dole

Ova prva nzm dal je sa kompresorom il ono govno sa ledom.... nisu ni jedna ni druga svakako neko najsjajnije resenje, to znam, ali mi za ovu situaciju najbolja solucija.... i budzet je 80-100e max

UFF


bucko

Da nemas
Citat: UFF poslato 25 Februar, 2016, 16:32
Treba mi klimadzija i friziderdzija za ugradnju klime i popravku frizidera pa bolje kintu da dam nekom od nas, ako ima neko iz Beograda da se time bavi nek se javi a ako ne dajte preporuku nekog koga znate  [cheers]

Imam coveka za hemoroide

UFF


Glava Dole


UFF

Luuud covek skroz, ja reko daj te druge merdevine da idem pored tebe zajedno da dizemo, kaze ma nema potrebe, nabaci je na rame i ode gore sam  :wtf:
12ica spoljna jedinica i to malo veca i teza od standardnih gabarita i tezine, znam jer sam skidao 3 kom skoro

friziderdzija

da vidi¹ mog kolegu.....jeste da je malo krupniji od mene al' di¾e ''24'' ko igraèku....
i sto im ne kazes da sam je 2x dizao i spu¹tao jer mi ugao merdevina nije odgovarao za izbaèaj.....