Glavni meni

druzismo se danas u Novome Sadu -

Započeo Darko, 07 Februar, 2016, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

 [rofl] [rofl] [rofl]

Po starom dobrom scenariju , zamalo Kole da je izgubi uz frusku ... Zapeo da stigne Bokija i zaboravio na suvozaca...

p

Slaninar

I to smo joj lepo objasnili: ako odluèi da ¾ivi, da seda s tobom, a ako joj je dosta svega - na ¾uti!  
Sama je kriva! :)

...mada sam kontao da je ispucao padove i gubljenja suvozaèa za ovu deceniju... but noooo!  :)

Bajkeri se dele na one koji su pali, na one koji æe pasti i na nas koji padamo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

dal me zajebavate da ste pokupili nepoznatu ribu na fruskoj gori??  :wtf: :o :o :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ma ne to nego sto ste mogli da najebete kod pandura da su vas videli da skupljate ribe po putu :D :D :D neko bi tu ispao makro garantovano :D :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 11:40
dal me zajebavate da ste pokupili nepoznatu ribu na fruskoj gori??  :wtf: :o :o :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ti njima verujes da je ne poznaju  [rofl]  [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Slaninar

"Pos'o je takav, ni ja ga ne volim..."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

hostapleru sve verujem, slaninar bi posle od devojke dobio preko nosa, znaèi za sve moze da bude kriv samo kosta :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

@Irena - Ulepsali smo nekome dan bre !

Riba plakala ceo dan ...onda je videla Kostu ! Hahahahahahahahahahgagaagahga

PS - pa ne znamo mi tu ribu od juce !! ( bukvalno ) hahahahahahahah

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 11:58
hostapleru sve verujem, slaninar bi posle od devojke dobio preko nosa, znaèi za sve moze da bude kriv samo kosta :D :D :D :D

Nema ¹anse - iznenaðujuæe brzo trèim!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 12:05
al ona vozi motooooor :D :D :D stici cete :D :D :D :D

Ta ajte molim vas! Ni ovi na Rrrovima nas nisu nahvatali kad smo i¹li bajsevima po NS. Hiljadarka je hiljadarka, ali preèica je preèica! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Ma Slaninar jos mogao da joj naplati 20e za sve ine savete ..."uzmi noz i izbodi ga dok spava" , "sipaj mu misomor u supu" , "nabodi ga cekicem"

Hahahahahaha

balcan girl

a u sustini samo treba da okrene policiju i da posle ladi jaja :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Ode tema iz "druzenje manijaka" u "spasiti ribu koju tuce muz"

Hahahaha

Tako bese i juce na djavi ...

balcan girl

ma boli mene tuki za nju ako je glupa nek je tuèe :D ja se zabrinula za manijakeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Citat: Darko poslato 08 Februar, 2016, 08:46
Jok bre... Da smo pratili kostu , stigli bi do Novog Sada za 20min ... Nego Djoletov motor baguje , prvo na 80 km/h na auto putu , a posle i na 207 km/h na pravcu kod Indjije... I jebi ga...Kole se samo vadio na lamele na Fruskoj , zato sto nume da vozi po krivinama...

A snajka je razduzena , tamo gde je i zaduzena... Uzni i vrati di si uzo ....sreca nije je cekao muz ;)

Hahahahahahahahha
Zar svaki kostin motor ima probleme sa lamelama, mo¾da namerno takve kupuje, pa jo¹ plavo- bele ¹are.

Slaninar

Ozbiljno sam obj.. nacrtao ¹ta treba da uradi u policiji, kod lekara, u centru za socijalni rad.

I rekao sam joj da verujem da neæe uraditi ni¹ta, jer sam se nagledao takvih prièa i da je ¾enama uvek prete¹ko napraviti taj prvi korak, jer nema kud iæi, nema para... vrzino kolo. Kad uradi¹ ide sve samo, ali je te¹ko krenuti. I da æe prvih godinu dana biti pakao.


Ovo za nasilje nije istina - samo sam rekao da mu uplati ¾ivotno i da ga nagovori da MOOORA probati sa Kostom da se provoza na motoru! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Ma trebali smo da mu banemo u restoran , nasutiramo mentola i aukurac

Slaninar

Citat: Darko poslato 08 Februar, 2016, 12:25
Ma trebali smo da mu banemo u restoran , nasutiramo mentola i aukurac

Ovo sam i njoj rekao: nisam siguran ni u ¹ta dok ne èujem drugu stranu prièe. Dosta tu stvari meni deluje klimavo. Zato se ne bih ni me¹ao - rekao sam ¹ta i kako da radi, pa ako je sve kako ka¾e, biæe OK.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen