Glavni meni

misljenje o motoru

Započeo SSZGO, 07 Februar, 2016, 21:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

#40
 Samo whey bajo moj :D
Ja prosle godine oglasio R1 2007-mo od drugara ovde na forumu,on je bio prvi vlasnik, motor casa,dao je za 5k eura.. :'( :'(  Ove cene mi deluju jake..moze to jos dole
Evo je..
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18810.0.html
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Znam, gledao sam tu r1 da uzmem, ali sam prelomio da skupim kintu za ovu buljavu :)

SSZGO

Citat: freepartyman poslato 17 Februar, 2016, 01:23
http://www.polovniautomobili.com/motori/7748725/suzuki-gsxr-1000-l0
Upravo se pojavio na oglasu..Lepa sema

ekstra

eto ovako nesto kad iskrsne tamo za koji mesec, ja bih mu ponudio 7000, ako hoce super ako nece cekam drugi...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

#43
Citat: freepartyman poslato 17 Februar, 2016, 01:23
http://www.polovniautomobili.com/motori/7748725/suzuki-gsxr-1000-l0
Upravo se pojavio na oglasu..Lepa sema

Ajde da vam pomognem malo :) Znate da sam kupovao i vozio NOVE GSX-Rove cim se pojave.  Taj motor ako me secanje sluzi je isti onaj motor koji se prodavao oko 2 godine na auto placu "KOSO" u selu Martonos kod Kikinde.
Drugo, ako se secate tog motora, probajte sada da ga nadjete u oglasima na tom auto placu. Vidim da je ovde na ovom linku adresa Kikinda ;)  
Trece, u plavo-beloj konbinaciji 2010god, ne postoji model sa crnim repom i MAT maskom oko fara. Ima model iz 2010 ca crnim repom, ali on je skoro beo sa nekim plavim detaljem oko znaka R i ima indigo boje ram.


Ne tvrdim nista, mozda gresim, ali ako je to taj motor sa tog auto placa, onda hvala neka...   [cheers] [cheers] [cheers]
Slican slucaj kao i onaj GSXR K9 iz Backe Topole. Vlasnik i vozac je cini mi se Fabjanovic. Vozi StreetFight i sve one cirkuske tacke sa motorom ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: K_A_W_A poslato 18 Februar, 2016, 17:18
Citat: freepartyman poslato 17 Februar, 2016, 01:23
http://www.polovniautomobili.com/motori/7748725/suzuki-gsxr-1000-l0
Upravo se pojavio na oglasu..Lepa sema

Ajde da vam pomognem malo :) Znate da sam kupovao i vozio NOVE GSX-Rove cim se pojave.  Taj motor ako me secanje sluzi je isti onaj motor koji se prodavao oko 2 godine na auto placu "KOSO" u selu Martonos kod Kikinde.
Drugo, ako se secate tog motora, probajte sada da ga nadjete u oglasima na tom auto placu. Vidim da je ovde na ovom linku adresa Kikinda ;) 
Trece, u plavo-beloj konbinaciji 2010god, ne postoji model sa crnim repom i MAT maskom oko fara. Ima model iz 2010 ca crnim repom, ali on je skoro beo sa nekim plavim detaljem oko znaka R i ima indigo boje ram.


Ne tvrdim nista, mozda gresim, ali ako je to taj motor sa tog auto placa, onda hvala neka...   [cheers] [cheers] [cheers]
Slican slucaj kao i onaj GSXR K9 iz Backe Topole. Vlasnik i vozac je cini mi se Fabjanovic. Vozi StreetFight i sve one cirkuske tacke sa motorom ;)

Èemu forum slu¾i...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: gixxer poslato 07 Februar, 2016, 22:21
Yosimura iz Ade original [doh]

taj detalj mi nikako nije jasan , i sta treba tom liku da nudi kupcima svojih auspuha plocice brendova po zelji.. tipa , kupis kod njega auspuh i on te pita koju plocicu da ti metne na lonac ?!?!

koja je poenta ?

Andreja

Sla¾em se, meni lièno bi bilo trulo da izraðujem izduve i da stavim bilo kakvu ploèicu sem ANDREJA PAJPVRKS na lonac.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

SSZGO

mozda je imao neko klizanje pa su promenjene maske, ali na slikama deluje korektno

zasto je 2 god stajao na placu? sta mu se desilo
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

U Srbiji kod vecine motora neka prevara, dodje mi da doteram iz Nemacke motor makar prosao i hiljadu,dve eura skuplje..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Biker-Boy

Citat: Darko poslato 18 Februar, 2016, 21:22
Citat: gixxer poslato 07 Februar, 2016, 22:21
Yosimura iz Ade original [doh]

taj detalj mi nikako nije jasan , i sta treba tom liku da nudi kupcima svojih auspuha plocice brendova po zelji.. tipa , kupis kod njega auspuh i on te pita koju plocicu da ti metne na lonac ?!?!

koja je poenta ?

Pa covek je svestan da ima ljudi kojima je blam da im na topovima pise u svetu nepoznat brend "Race" ili "Dragon"  nego zele da im na na topovima pise Yoshimura, Akrapovic, LeoVince... valjda se ribe vise loze na to  [rofl]

Ja sam isto radio top kod Roberta i uradio mi je odlicnu kopiju Yoshimure RS3, ali nisam hteo nista da lepim, najlepsi mi je cist.
I feel the need..... the need for speed !!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

bobangsxr

Citat: Biker-Boy poslato 18 Februar, 2016, 21:43
Citat: Darko poslato 18 Februar, 2016, 21:22
Citat: gixxer poslato 07 Februar, 2016, 22:21
Yosimura iz Ade original [doh]

taj detalj mi nikako nije jasan , i sta treba tom liku da nudi kupcima svojih auspuha plocice brendova po zelji.. tipa , kupis kod njega auspuh i on te pita koju plocicu da ti metne na lonac ?!?!

koja je poenta ?

Pa covek je svestan da ima ljudi kojima je blam da im na topovima pise u svetu nepoznat brend "Race" ili "Dragon"  nego zele da im na na topovima pise Yoshimura, Akrapovic, LeoVince... valjda se ribe vise loze na to  [rofl]

Ja sam isto radio top kod Roberta i uradio mi je odlicnu kopiju Yoshimure RS3, ali nisam hteo nista da lepim, najlepsi mi je cist.


Blam ih da im pise na top nepoznat brend ali ih zato nije blam da lepe nalepnice poznatih brendova na nepoznate brendove topova  [doh]

Bori¹a

ako vec nema za original auspuh (polovnih ima po okej ceni) neka stavi cisto karbonski, ne vidim nista lose u tome...
ili nek kupi isti fabricki i otvori ga skroz i ima i jedan i drugi...

freepartyman

 Samo Akrap,  i Jo©i ubuduce na mom motoru :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Kao nikom nije jasno a svi furaju nike,adidas i reebok sa kp od 2500din made in vietnam. Kad je zemlja u kurcu i standard je na najnizem nivou onda su male stvari prestiz. Patike,telefon, auspuh na motoru... Jednostavno se  nema para a zeli se da pokaze nesto drugo. Koliko ljudi znate da moze da iskesira 1500e za novu liniju akrapa, ja mozda dvojicu ili trojicu. Jos mozda toliko njih koje znam da ce dati 700e za nov originalni samo top.  Svi ostali smrtnici se natezu u rasponu 50-150e  za nesto staro i izdrkano ili kopiju.

gixxer

Gavro,pravo si rekao,u ovih par recenica si opisao pravo stanje u Srbiji,sigurno da ima za pravu Yosimuru ne bi pravio u Adi,jedino sto onda kada dodje vreme da ga proda,ne treba da ga oglasava kao original nego da kaze kopija pravljena u Adi

bigbad86

Bolje je za kupca, ne za njega kao prodavca.

freepartyman

 Ko ima sedam osam hiljada eura da iskesira  za motor treba da ima i za dobar izduv.. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

...lièno mislim da niko ne kupuje after market auspuh zato ¹to mu treba tih 3 konja vi¹e koje akrap pru¾a treba mu zbog izgleda i zvuka.
Race Ada je do sada ono ¹to sam ja vidjao na tudjim motorima vi¹e nego korektnoo uraðen auspuh, u rangu veæine svetskih marki, po kvalitetu izrade i izgledu, a cena je manja od kineskih kopija. I ponosan sam na èinjenicu da u ovoj dr¾avi koja se svim silama trudi da ubije malu privredu i ljude od zanata imamo nekog ko tako ne¹to jo¹ uvek proizvodi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.