Glavni meni

Usluzni oglas! Kupujum prince

Započeo eclipse4, 06 Februar, 2016, 01:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ako mu se svidja(a meni je licno lepsi od svakog copera koji i ne znam zasto decko sa nepunih 18god hoce) za njega potpisujem... svi su s njim zadovoljni, za pocetnike extra... trosi ko da ide na vazduh, problemi su vrlo retki... ja mu nikad svecicu nisam odvio, jos je ona koja je stigla s njim, karb skinuo... ma nista oko masine, samo nastelovao ventile, prepakovao komplet viljuske sa drugog i tako neke periferne sitnice i sit se navozao za smesno male pare :)

eclipse4

Koji motor?vise ne.mogu da pofatam kad sam na tel hehe

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Ja vozio na polaganju Yamahu YBR a Keeway Speed je cista kopija njega, cenim da delovi vrv pasu sa jednog na drugi. Mislim da ne postoji motor koji se lakse vozi od Keeway speed i Yamahe YBR, bukvalno ko bicikla.

mrle


Glava Dole


mrle


bigbad86

Ko ce bre da se cima da pise verovatno, slova su preblizu jedna drugom pa cesto pogresim ;)

SSZGO

a sto ne uzme bmw s1000rr hp4

iskreno, meni je on lepsi od tog princa
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86


Andreja

Citat: SSZGO poslato 09 Februar, 2016, 13:37
a sto ne uzme bmw s1000rr hp4

iskreno, meni je on lepsi od tog princa


Vidi¹ da hoæe kruzer. Vmax 1700 bi mu vr¹io pos'o a ima snage kao HP4 i mnogo ozbiljniji obrtni momenat.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Al mali rezervoar, sa rezervoarom predje samo 100km u gradu...

Hattrick

Ipak mislim da bi mu se najvise svideo Harley Davidson Cosmic Starship.

UFF

kupi li vise tog usluznog princa?

Bori¹a

sad razmislja o hp4

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2016, 02:00
kupi li vise tog usluznog princa?

ne kupujem ja,nego on....a nema potrebe da yuri,moyda se pojavi nesto na forumu od nekog kolege.

inace nije kupio

lord_oblivion

Pa ovaj 'moj' je kolega, vozi tako te motoriæe, ide po skupovima i tera trolu po Banjici  :D

Speed (YBR) je i meni vrlo dopadljiv motoriæ, jedno kratko vreme sam razmi¹ljao o kupovini istog.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Samo sto se tice onoga da odgovaraju delovi od YBRa sto neko iznad rece- nije tacno, po izgledu jeste njegova kopija ali masina je kopija honde cg125 koliko ja znam :)

svabanb

pozdrav,taj princ ni za k... nije,ja uzeo od drugara da zena uci da vozi ,motor bio nov presao 100 km,kad je video sta je kupio nije vise hteo da sedne na njega,stojao celo leto kod mene,kad ga vozis 80  imas utisak da ce se sve rasrafiti,da ce se razici,treba da uzme od nekoga da provoza,razocarace se sigurno pa ce sam promenuti misljenje i zelje...