Glavni meni

Usluzni oglas! Kupujum prince

Započeo eclipse4, 06 Februar, 2016, 01:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Hahaha lepo si izvadio iz konteksta :) I ja se slazem da je u okviru cene, CM bolji izbor ali jbg kad klincu ruzan. Za 500evra jako malo motora moze da se kupi a da bar malo lice na nesto.

balcan girl

kazi ti njemu da daj princ ne moze da izadje uzbrdo ako vozaè ima preko 50kg ja to garantujem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Znaci tvom slucaju bio je vozac + ti....ko zna sta si cinila coveku uzbrdo haha

srbac

Chelinger 250 je odlican. Moj drugar ga je terao tri godine sa sve ¾enu bez dece sa punim kojekakvim koferima torbama itd Dva puta obi¹ao jadran od Bara do Rovinja, bez ikakvog kvara sa potro¹qom 3,2 lit na 100km.
2014 smo zajedno isli Durmitor, Dubrovnik, ja sa SVom a on sa tim sokoæalom i nisam se smorio, vozio je 90, 95 na sat ba¹ je odlièan motor.  Agregat Virago 250.

Prince je ðubre neviðeno, prva gore, druga gore sve do pete. Posle pete ti opet gore a on u prvoj  [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh] Umalo nisam poginuo. ja u blagoj krivini saltam kao u visu brzinu, pu¹tam kvaèilo kad on zacali zadnji toèak, on  u prvoj opet !!!  [doh] [doh] [doh]


balcan girl

Citat: eclipse4 poslato 07 Februar, 2016, 11:12
Znaci tvom slucaju bio je vozac + ti....ko zna sta si cinila coveku uzbrdo haha


eclipse ja sad imam 80kg a pre sam se vrtela oko 70kg :D imala sam 50kg mozda pre jedno 20 godina i visee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Meni je samo Chalanger ruzan, ali za te pare nema lepse. Keeway Supershadow isto ima agregat od Viraga ali je bar po meni lepsi.

bigbad86


eclipse4

Bice da nemoze 250 kub ako sam ga dobro razumeo (los signal jedva ga razumeo sta govori),mozda vi znate ali valjda zakonski moze 125,tako ukapirah.

bigbad86

Aha onda je mladji od 18 godina, onda mu definitvno NE bih preporucio kineza od 125, bolje gledajte CM-a cak i ako je ruzniji, star 25 godina je SIGURNO bolji od par godina starog kineza.
Jel razmisljao mozda u ovom pravcu, masina je kao RS, jeste dvotaktna ali ide bolje od 250 kubika a ima 125
http://www.polovniautomobili.com/motori/7564682/aprilia-red-rose
Ali ovo obavezno sa majstorom. Vozio sam se jednom sa likom koji ima ovo, opusteno me je pratio.

lord_oblivion

'talijanska cvaja mali rotax...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ne ide lose to cudo, imao jedan lik u SDu, potrkali se al ja bio s speedom 125... nestao ispred mene ko da je duplo jaci...

srbac

Aprilia 125 ide ko 250 kubika a trosi ko 750  [thumb_up] :P :P

Glava Dole

Jbg, to je cvajka... neuporedivo je jaca od 4t, imao sam 3god uporedo TZRku i speeda, ne moze da se uporedi, ali TZRka trosila oko 6,5l(i to sto je ona stedljiva, RS-ovi idu po 8-10 i vise) a speed 2,5-3... a FZRka trosi ko i TZRka(oko 7l) a snaga puta 3-4...

bigbad86

Dobro Aprilia Red Rose nije ni toliko nabudzena niti ide toliko brzo kao RS. Neka realna potrosnja sa njom je 5-6 litara ako se normalno vozi, ipak je to kruzer. RS trosi dosta ako ga vozis kao R-a to je normalno. I ja licno ne volim dvotaktne ali kad je vec budzet toliko ogranicen pa jos na 125 kubika...

Andreja

Jesu to cvaje ali mogu da tro¹e i ispod ¹est litara. Ba¹ sam za vikend vozikao jednog RS-a (a probao sam ih petnaestak), luda sprava sa predimenzionisanim koènicama i ogibljenjem, i samo 130kg :) Samo je jebada kad se uzme zapostavljen primerak, jako su netolerantne na to.

Ortaku RS tro¹i do oko pet litara a nije da ga mazi. Ja bih ipak pre RS250 ali mi se ne¹to ne daje 1500e na godi¹nje odr¾avanje... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

RS da trosi 5l? Ja to cujem prvi put u zivotu, ili je nesto ustrojeno ili je jedna od onih lovackih prica :D

Andreja

I meni je Jawa sa sliènom konja¾om, 350ccm, vi¹e kila tro¹ila pet litara, stalno sam je zavrtao... Prosek izmeren sipanjem do èepa :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Da, samo sto ta jawa ima cak i manje snage sa 350cc nego aprilia sa 125cc pa odatle i bolje iskoriscenje... javice se valjda neko ko je vozio i nju ali sam ja skoro siguran ta je tako mala potrosnja nerealna za nju... vozio sam dugo cvajku 125icu pa samim tim i bio u toj prici i interesovalo me sve sto se toga tice...

Hohštapler

keeway 125 i pesma.. da se jeftino voza i za male pare.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ja mu reko da ne zuri i da polako bira,sto vise vremena prodje mozda uspe da odvoji jos koji dinar za nesto bolje....