Glavni meni

Bajkerski novèanik

Započeo Giga Kle, 30 Januar, 2016, 00:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Giga Kle

Citat: goranvojska poslato 30 Januar, 2016, 18:15
kad dodjem narucicu ti jedan.

Doði slobodno nemora¹ naruèivati ni¹ta.

Nika

Приблем са више преграда и дебелом кожом је - предебели новчаник чак и када имаш само пар новчаница и картиа унутра.
Можда (ако могу да предложим) да део за картице буде већих димензија од саме картице, тако да унутра може стати више комада...?

UFF

ako je custom tekst i slika po zelji kao i dimenzije novcanika i broj pregrada, boja koze i konca... i sve rucnu rad onda treba da kosta 100eur tako da bi ja rekao da je ovo povoljno

Giga Kle

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2016, 19:28
ako je custom tekst i slika po zelji kao i dimenzije novcanika i broj pregrada, boja koze i konca... i sve rucnu rad onda treba da kosta 100eur tako da bi ja rekao da je ovo povoljno

Ljudi ja nemam firmu, nemam serijsku proizvodnju, ne ¾elim da se obogatim, samo da popunim bud¾et i radim ono ¹to volim. Cenu mi diktira cena nabavke ko¾e i repromaterijala. Va¹a slika, ideja, izgled,text  moj materijal  i izrada ruèno. Ja nemogu da izvedem ruèno ono ¹to mo¾e ma¹ina prilikom ¹tampanja slova i slike, molim vas da to razumete i nemogu da izvedem da jedna ista slika bude identièno ista dva puta, svaka ima bar neki pokret rukom koji nije isti kao napredhodnom, a sve se vidi, ¹ta god da uradi¹. Ako pogre¹im bilo gde na slici, slovu - seci ponovo radi ponovo. Dakle izuzetno zahtevan hobi da se ne la¾emo i skup a trudim se da za cenu dam maximalan kvalitet rada, a o materijalu neæu da govorim, jer nemogu da uradim ni¹ta na materijalu koji nije kvalitetan.

Andreja

Svaka èast Gigo, podr¹ka od mene.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Giga Kle


mkt

podrska i od mene
rado bih uzeo jedan ali imam vec neki manualov 100 god i mnogo mi je drag
smao rokaj i kaci slike

Jecko


Giga Kle


Giga Kle

Citat: mkt poslato 31 Januar, 2016, 00:57
podrska i od mene
rado bih uzeo jedan ali imam vec neki manualov 100 god i mnogo mi je drag
smao rokaj i kaci slike
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Svaka èast. Eto èovek uzeo Manual novèanik od prave ko¾e. Ima ljudi koji se vezuju za stvar i oni koji ne. Ja lièno se vezujem za sve i razumem kad kupi¹ ne¹to ¹to ti se sviða i u¾iva¹ u tome. Kao motor npr. :P :P :P

ЯЭВОЛУТИОН

ja se emotivno vezujem za novac.....i tugujem...non stop me napusta .....za uvek....cvil
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Giga Kle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2016, 14:03
ja se emotivno vezujem za novac.....i tugujem...non stop me napusta .....za uvek....cvil

[rofl] [rofl] [rofl] [flashing] [flashing] [flashing]

mrle

I koliko si novèanika prodao do sada?

Giga Kle

Citat: mrle poslato 02 Februar, 2016, 14:02
I koliko si novèanika prodao do sada?

>Tri novèanika  ovaj je treæi i ba¹ mi je milo. Nije neki rezultat al mi je drago da su ljudi koji su ga dobili bili zadovoljni. [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Lazic


Giga Kle

Citat: Laziæ poslato 03 Februar, 2016, 13:33
Znaèi kotliæ... ;D [cheers]

[callme] [callme]Znaèi.
Prve dane da je vreme kako treba cujemo ce i dogovaramo.

Lazic


idanijel


Giga Kle


Kle 500

Treba mi pomoc u vezi kawasakija kle 500.