Glavni meni

Poz svima

Započeo ScootFans, 27 Januar, 2016, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ScootFans

Hvala na dobrodoslici 😃

ScootFans

Pa ovako momci i devojke. Za pocetak Marko je napravio gresku u pravopisu, DVOJICA. Ali nema veze, vidim da neki ljudi samo zele da sprdaju nekog. No dobro, sa druge strane jedino sto imamo zajednicko jesu vase mame, nista vise. S postovanjem Vlada

UFF

imamo zajednicko vase mame?
kakave su vam mame? daj slike ja sam sudija za milfove a posto ste vi mladi mozda jos nisu za bacanje :D

Bori¹a

ti si dosao kod nas, ne mi kod vas, a za ovo vredjanje mislim da ste zreli za bananicu jednu

ScootFans

VASE, ne nase. Ako umete da citate. Gospodine taste, sto se tice unisexa ne menjam se sa njim, nego sa nekim drugim. Vlada ;)

ScootFans

Mozda Vi hocete bananu umesto bananice? Rado cu vam dati. Vlada

ScootFans

Laki (Vlada) je malo nervozan hahahaha :-D Marko

ScootFans

Nisam ocekivao da ces stati na stranu ovih pedera. Ccc.. S postovanjem Vlada

Bori¹a


ScootFans

Hahaha, citam sve komentare i sad' vidim zasto vas srbe ne voli niko. S postovanjem Vlada

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

Citat: ScootFans poslato 29 Januar, 2016, 15:45
Hahaha, citam sve komentare i sad' vidim zasto vas srbe ne voli niko. S postovanjem Vlada

a sta si ti?

znas li sta je zajednicko za debele zene i skutere?

Hattrick

 Najbrze druzenje sa ban robotom ikad.

[rofl] [rofl] [rofl]

Flavius Valerius Aurelius

#53

Како дошли, тако и отишли... (у бан)

balcan girl

#54
wooow a taman sam pomislila da su cool :D u stvari jedan jeste :D drugi je aaaaa kako da se izrazim pristojno :D :D :D mali isfrustrirani nedojebani krelac?? :D :D :D mislim da je to bilo pristojno od mene jel da :D :D :D :D posto ne bih bas da prozivam na nacionalnoj osnovi naljuticu slaninara autonomasa, a njega voliiiim od kako smo pili zajednoo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ScootFans

Drugi dan a vec ban hahaha :-D O Bozeee :-D Marko

Hattrick

Mare, napravi ti malisa svoj nick na forumu, vidis da ovde parovi slabo izdrze duzi vremenski period bez razvoda :)

ScootFans

Moracu bracala hahaha :-D

freepartyman

Cekaj koji od vas dvojice cupa obrve :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ScootFans

Vlada je izasao sa profila,sad je samo moj profil. Aj neka administrator skine ban ako moze i neka mi neko kaze kako da promenim "nick" :-D Marko