Glavni meni

Kako preci sa 2 na 4 tocka iliti boles i dosada

Započeo metarex, 14 Januar, 2016, 08:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

s'obzirom da su tablice ZA , jesi ga kupio u Zajecaru ?

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Darko

ok. ja sam rodom iz ZA , pa vidim tablice a ne prepoznajem okolinu .. bez veze sam pitao ...

metarex

Citat: Darko poslato 15 Januar, 2016, 01:08
ok. ja sam rodom iz ZA , pa vidim tablice a ne prepoznajem okolinu .. bez veze sam pitao ...

mozda je neko selo u okolini .... sta znam... nisam bio tamo [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

da se upi¹em.  Volem Metarexove teme :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

E21 nosi m10 motor  u gami od 1.5 1.6 1.8. 2.0...pa cak ima i 2.0 inj.....razlika je u glavama i precniku klipova (glave veci ventili)....dakle na 1.6, nataknes glavu od 2.0 i okacis turbinu i imas sasvim ozbilnu spravu.....zbog niske ompresije samo se stavi bakarni dihtung glave i nema potrebe za spustanjem cela klipova zbog turbine....nazad mora da se promeni diferencijal....zbog spera i zadnji trapovi sa diskovima....ali to je sve u  svici u domenu naucne fantastike....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

#26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2016, 10:28
E21 nosi m10 motor  u gami od 1.5 1.6 1.8. 2.0...pa cak ima i 2.0 inj.....razlika je u glavama i precniku klipova (glave veci ventili)....dakle na 1.6, nataknes glavu od 2.0 i okacis turbinu i imas sasvim ozbilnu spravu.....zbog niske ompresije samo se stavi bakarni dihtung glave i nema potrebe za spustanjem cela klipova zbog turbine....nazad mora da se promeni diferencijal....zbog spera i zadnji trapovi sa diskovima....ali to je sve u  svici u domenu naucne fantastike....

[clapp] tacno tako al mogucnosti su tu...

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

na bulevaru je kod jednog starog majstora staao u garazi parkiran bmw 2002 tii turbo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2016, 17:26
na bulevaru je kod jednog starog majstora staao u garazi parkiran bmw 2002 tii turbo.....

znaci vise ga nema? :(
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

nemam pojma...nisam ga video trideset godina....ko zna...ozbiljan ludak . vozio rellly i narucio novi tii turbo i onda ga nie provozao ni metar na stazi....i tako stajao...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Januar, 2016, 13:25
Ima drugar projekat zaglavljen u vremenu...kockice e30 sa motorom 3,6 nirburning, menjac od M5....diferencijal sper od 325....unutra crna koza , recaro kadice.....drkali smo se oko tog aute previse vremena a sad seljak krenuo u poljoprivredu, pa malo do kuma u svedsku....verovatno cu ga ja uzeti na neke rate....ima jos da se radi gomila stvari....sve polu nabacano...pali radi ide ali ima da se useres jos od posla da bi izgledao kako treba....
Hladnjak ej neki opelov a da bi stajao kako ja hocu mora od 325dizela...felne zbog prednjih sikova i kandzi mora da budu 17 sa povecim et-om, ali mi se trenutne ne svidjaju....ako ne nadem mini morisa verovatno cu uzeti kocku.....peta u zivotu....mislio sam da sam to ostavio iza sebe...
posto?

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2016, 23:26
nemam pojma...nisam ga video trideset godina....ko zna...ozbiljan ludak . vozio rellly i narucio novi tii turbo i onda ga nie provozao ni metar na stazi....i tako stajao...

trebao je ovako nesto da uradi
https://www.facebook.com/permalink.php?id=410772355666400&story_fbid=960027160740914
ovaj je sadf preko 100 soma [balavi]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

srbac

Bez bakarnog dihtunga gura vodu oko brezona ,srafova napolje, i u ulje....

Zeljkamp

Citat: metarex poslato 15 Januar, 2016, 23:29
stigla bembarica kuci   ;D







Metarex, jel ti zivis ovde gde je slikano, tj. kod Spaje mehanicara ? Tu sada ima neka perionica.
TwinZ Auto & Moto

Andreja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Januar, 2016, 16:49
3.6 su rani 315 konja...a posle dosla 3.8 u istu karoseriju....mora malo i da raspitas....

3.6 315ks (s38b36)
3.8 340ks (s38b38), rek'o sam :)




Ovo æe biti jako interesantna tema :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

metarex

Citat: Zeljkamp poslato 16 Januar, 2016, 03:02
Citat: metarex poslato 15 Januar, 2016, 23:29
stigla bembarica kuci   ;D







Metarex, jel ti zivis ovde gde je slikano, tj. kod Spaje mehanicara ? Tu sada ima neka perionica.


da
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mali_zmaj

jin-jang