Glavni meni

Clutch and brake garage

Započeo clutch&brake, 03 Januar, 2016, 23:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


lord_oblivion

Citat: njanja poslato 06 Januar, 2016, 22:50
I kako to obicno biva nisam odoleo na MISU  :-[ :-[ :-[  [rofl] [rofl] [rofl] t.j njegov motor. tako da je stigao i 6 bajk kuci



E fala kurcu, da mu vi¹e ne trune u podrumu  :D  [thumb_up]  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

felne od 500, dobos od 1000, rezervoar od 500, auspusio od 700....nije mnogo ulozeno da ovaj motor izgleda tako...i motor od 4000 do 10000 evra....ako je bio u dobrom stanju suzuki gt500 titan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

ovog proleca,kod revo-a menjam ulje a kod njanje pivo...ih,di ces bolje  [yahoo]

Conti-Moto

 Nemanja, ako ti ostane "viska delova" od Suzane GSX750 kao sto su fuzasteri, stitnik motora, retrovizoti itd javi mi ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

Samo ako dodjes u radionicu po njih i na pivo :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Januar, 2016, 15:15
felne od 500, dobos od 1000, rezervoar od 500, auspusio od 700....nije mnogo ulozeno da ovaj motor izgleda tako...i motor od 4000 do 10000 evra....ako je bio u dobrom stanju suzuki gt500 titan

Evo sva¹ta ne¹to o tom motoru http://www.pipeburn.com/home/2011/05/28/1975-suzuki-t500.html

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Biker-Boy

Ja ne vidim sta tu vredi 1000eur??  500 eura plafon i naravno podrazumeva se da je masina iznutra ko nova, a i nije bas prelepo uradjen, uopste.
Evo jedan mnogo kulturnije uradjen primerak, za ovo bi dao i 550 :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

#132
Alo virtuelni digitalni projektanti, da vidim prvo blueprint i feasibility study u klinastom pismu na glinenoj ploci, pa tek onda google slike gotovih proizvoda.  :)

Meni ovako nesto bas mocno izgleda:



Conti-Moto

... da se ne "zagubi" Nemanjina tema, ne bi bilo u redu.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre...razradjujemo....misle ljudi da moze da se skarabudzi nesto u 500 evra....da vidim koliko bi cenili kad bi ga prodavali....prilicno je lako pokenjati se po tudjem radu.....
obrazlozenje
-nove gume                                                                 200 e
-rezervoar,rep i  farbanje                                               200 e
-akumulator                                                                   50 e
-nove sajle i paknovi                                                      50 e
-servis karburatora i stelovanje paljenja, nove svecice    50 e
-azbest na granama                                                        30 e


ovo je bez cene nabavke pristojne jawe 350 za projekat.......nema rdje na felnama, blatorbrani sa hromom u dobrom stanju....preko je nema ispod 500 e u dobrom stanju.....krenes od jeftinije a losije i kosta jos vise....
uostalom pitaj njanju koliko je platio visecu jaworku....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Ja moju poèeo da sreðujem i nema kraja, na kraju sam popizdeo i kupio XTa. Jedan od najboljih poteza u mom ¾ivotu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Njanjavi, nek' je tebi sa sreæom posao i zadovoljstvo, jer si to uspio da spoji¹. Najbolja ocjena tvog uspjeha æe, kao i uvijek i svuda, da budu - tvoje mu¹terije i njihovo zadovoljstvo. ;););)
It's the ride that matters, not the bike…

clutch&brake

#137
Rev
ne znam ko ce da ofarba i hromira motor za 200 e?
Ovo sto si ti naveo je jedan deo i to po vrhunskim cenama.
gde je cuka? Gde je far? Gde su teflon creva? Migavci?
Stopaljka? Gorivo? Carine? Porezi? Vreme utroseno se u to ne racuna.
Gde su tu lonci? Izduvne grane? Prekidaci? Gripovi? Amorti? Bez soma nema price
P.s zaboravio sam sediste i kozara. Zabiravio sam filtere. Zaboravio sam sitnih delove u vrednisti od bar 50e. Iz mog skromnog iskustva je to 100e

@castor
hvala bratic
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zverinjak II

Njanjo, vikni im turu piæa.To se ob¾dralo za praznike pa sada vare u tvojoj temi.

clutch&brake

Ko dodje u garazu ceka ga pivo.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!