Glavni meni

Clutch and brake garage

Započeo clutch&brake, 03 Januar, 2016, 23:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 07 Jun, 2018, 21:33
Kakva patetika.............................
ajde ajde...moze  i decko ...ali samo za tebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jel pravi¹ æevape subotom? :) :-*

mali_zmaj

jin-jang

clutch&brake

Evo jedne male inovacije

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Biker-Boy

Extra ideja [clapp]  po Britten V1000 sistemu, jedan deo vrsi dve ili vise funkcija
I feel the need..... the need for speed !!!

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Zeljkamp

Inovacija zasluzuje klik manje i veliku fotku.  ;)

TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

steta sto ce motor ostati nedovrsen....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Bol d’or se blizi kraju.... 👏🏻👏🏻👏🏻

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Citat: clutch&brake poslato 29 Jun, 2018, 17:56
Bol d’or se blizi kraju.... 👏🏻👏🏻👏🏻


ti si bre chop chop majstor :) kako ti nije bilo zao da cerecis ikonu motorciklizma :)

ЯЭВОЛУТИОН

cerecio je slinu od 750 ccm koja lici na ikonu motorcklizna
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

El to marinijumska rucica??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

ruèke i sedi¹te u kombinaciji sa plavom, vrh apsolutni  [clapp]

ninja66

Odlicno izgleda.  [thumb_up]
Samo dva zapazanja...
Primetio sam da preko u preradama briju donju ivicu rezervoara i svidja mi se ta prica, vise je u duhu CR.
A drugo me interesuje kako ove prerade sad prodju tehnicki, kad karaju za puno manje stvari ?

stilgar

Ma to i nece na ulicu, ima da stoji u nekom kaficu, izlogu... 😀
Citat: ninja66 poslato 27 Avgust, 2018, 12:11
Odlicno izgleda.  [thumb_up]
Samo dva zapazanja...
Primetio sam da preko u preradama briju donju ivicu rezervoara i svidja mi se ta prica, vise je u duhu CR.
A drugo me interesuje kako ove prerade sad prodju tehnicki, kad karaju za puno manje stvari ?

®or¾

 [clapp]  [clapp], Meni se jako dopada i mene interesuje jel tako ne¹to trenutno moguæe registrovati kod nas.Greota da samo stoji u izlogu.

CBRR1

Po meni prelepo, samo sto led pozicija nikako napred neide uz celu pricu motora ali nekako bas odudaraju....mozda gresim..

Biker-Boy

Citat: ®or¾ poslato 27 Avgust, 2018, 13:35
[clapp]  [clapp], Meni se jako dopada i mene interesuje jel tako ne¹to trenutno moguæe registrovati kod nas.Greota da samo stoji u izlogu.
Nadam se da æe sva ta zapetljancija sa registracijom i prepravkama pozitivno da se razre¹i, nigde ne prave probleme sa prepravkama motora, kakve sam sve bud¾otine video uredno registrovane sa stranim tablicama... al eto sad se na¹i na¹li da se prave veæi evropljani od evropljana  [doh] [samoubistvo] [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!

navajo