Glavni meni

Clutch and brake garage

Započeo clutch&brake, 03 Januar, 2016, 23:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Moras da dodjes jedan dan da uzmem mere
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

ajd
od prvog sam na odmoru pa cu banem

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

OKi


clutch&brake

Covek je uradio projekat. I to jako jako pristojan. Dao je farbaru da sredi rezervoar koji je rdjav i koji je supalj. Covek mu je sipao poliester smolu preko svega. Drzalo je 10 dana i dobio sam poziv. 10 dana pakla da se ocisti plastika iz rezevoara koja se vezala za sve. Napravio sam novo dance,jer drugacije nije vredelo. Da se zavari je bila igra zivaca. Lim kao flis papir. Ali krajnji rez vise nego zadovoljavajuci. Evo par slika
















STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mali_zmaj

extra...,nadam se da si uspjeo dobro naplatiti taj sex...
jin-jang

clutch&brake

Naplatio sam pristojno. Nisam ga odrao jer covek nije imao izlaz sem mene. Ne volim da steram nekoga uza zid i da ucenjujem. On zadovoljan,ja zadovoljan
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick

Sem toga odraces ga samo jednom.

mali_zmaj

Nema tu ucjene,popravljas tudje propuste,i brljotine...,ne trebas oderat nikoga naravno,deru nas svi..,i dobri i losi majstori,a rezultat njihovog rada upitan..,ja moram da dodjem do Srbije,da plus radova,platim i troskove puta,da mi se nesto uradi,a pritom ne pricaju price,samo da bi me odjebali,ili uzeli  pare za nista,to mi se desava ovdje stalno. Sto se tice Srbije srecom do sada nisam platio i smjestaj,zahvaljujuci Manijacima,ali mi barem urade,pa i naplate ako treba,al za sada samo dobra iskustva. U B.luci necu nista raditi vise,sem promjene ulja,plocica i tako te sitnarije..  Imam vise kolega kojima su kvazi majstori bukvalno unistili motore.. Da ne detaljisem..  Valjda je kod vas vece trziste,ima vise ljudi,majstora,pa se i da naci neko koje je posten,i zna nesto...



jin-jang

clutch&brake

Clutch&Brake je krenuo kao nesto sto me je ispunjavalo u slobodno vreme. Postepeno je sve ozbiljnije uzimalo maha i mog slobonog vremena. Koliko god bio ljubomoran sto ste negde u voznji sa drustvom,ili sa kucnim ljubimcima u prirodi ili sa voljenim osobama na nekom odmoru.... zavrsivsi svaki radni dan u trajanju od 07-23 je u meni izazivao osecaj zadovoljstva. Malo poucen iskustvom “use u svoje kljuse” malo spletom okolnosti koje mi je zivot doneo je doveoo do toga da trenutno jedini posao koji radim je @clutch&brake. Niko ne hoda mojim patikama i niko ne udise vazduh koji ja udisem ali jedno je sigurno....koliko god zaradjivali vise od mene.... ako ne radite ono sto vas ispunjava... niste srecniji od mene... “what goes around comes around”. Zivite svoje snove kakvi god da su ❤❤❤
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Glava Dole

Tako je care, nije sve u parama... jebo pare... nije srecan onaj ko mnogo ima nego onaj ko je zadovoljan onim sto ima. Jos i kad to sto ima zaradjuje onako kako najvise voli, ima pristojan zivot... pa to je raj, sta vise od toga treba prosecnom coveku? :D

Havarisan

Citat: Glava Dole poslato 07 Jun, 2018, 00:51
Tako je care, nije sve u parama... jebo pare... nije srecan onaj ko mnogo ima nego onaj ko je zadovoljan onim sto ima. Jos i kad to sto ima zaradjuje onako kako najvise voli, ima pristojan zivot... pa to je raj, sta vise od toga treba prosecnom coveku? :D
Nista

Boban_m

Soma evra, dobra cupi i gore nabrojano ;D

Lazic

Amerikanac, ti¹ina tamo... :D

castor

Sve je d¾abe ako nema¹ sa kime da podijeli¹ - nebitno da li je to ¾emsko, drugari, djeca...
It's the ride that matters, not the bike…

stilgar

Citat: Boban_m poslato 07 Jun, 2018, 02:24
Soma evra, dobra cupi i gore nabrojano ;D
I dobar navigacioni sistem koji upozorava na kriticna mesta okupljanja meksikanaca, portorikanaca, kubanaca i crnaca, sa crvenim tackama na mestima pogodnim za shizofrenike sa automatskim oruzjem i tendencijom ubijanja slucajnih prolaznika 😀
Amerikanac slusaj Lazica 😀

clutch&brake

Citat: castor poslato 07 Jun, 2018, 14:16
Sve je d¾abe ako nema¹ sa kime da podijeli¹ - nebitno da li je to ¾emsko, drugari, djeca...

Krs ko vrata
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Kakva patetika.............................
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE

Citat: Joker poslato 07 Jun, 2018, 21:33
Kakva patetika.............................
spremi cevape

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...