Glavni meni

Dakar 2016

Započeo PECA BMW, 02 Januar, 2016, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Jos deset godina i eto njega u prvih 50

perlx

Stigao je ispred Rose Romero, supruge Nanija Rome

ЯЭВОЛУТИОН

i ona jako dugo vec vozi dakar reli...ovo joj je....drugo ucesce ako se ne varam.....sad sam vec ubedjen da bi perlx i mkt zavrsili dakar u prvih 50....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] i to afrikama  [facepalm]

srbac

Na butan gas   [rofl]

Hohštapler

Doæi do fini¹a je uspeh.
On i ako je dobio pare od ove dr¾ve nije dobio ni 10% onoga ¹to stvarno treba da bi se na toj trci bio konkurentan. A onda tek dolazimo do toga da li je on fizièki spreman za tako ne¹to i dal ima dovoljno talenta.
I za ovo mu veæ svaka èast.
Lako je nama da seremo za tastaturama. 95% ne bi umelo da odvoza prvu etapu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Odvozali bi sa pauzama na 50 km kod neke oaze sa ladnim pivom....

Conti-Moto

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Januar, 2016, 10:45
Doæi do fini¹a je uspeh.
On i ako je dobio pare od ove dr¾ve nije dobio ni 10% onoga ¹to stvarno treba da bi se na toj trci bio konkurentan. A onda tek dolazimo do toga da li je on fizièki spreman za tako ne¹to i dal ima dovoljno talenta.
I za ovo mu veæ svaka èast.
Lako je nama da seremo za tastaturama. 95% ne bi umelo da odvoza prvu etapu.
Mozda i ne bi uspeli da odvozamo ali smo zato veci strucnjaci ...!
Hahahahahahabaha   [rofl] [rofl] [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!

Radanovic

Ova tema treba biti u 'Vo¾nje i dru¾enja', a ne da bude u podforumu moto sporta ... bar ne u Gaborovom sluèaju.

Za Gabora je svaki Dakar samo avantura, a ne takmièenje ... jer on svake godine ide pod parolom 'va¾no je samo zavr¹iti reli', a da ima imalo sportskog duha u sebi nebi svake godine dolazio sa za 2-3 broja veæim konfekcijskim brojem.

srbac

Mislim da je bolje u * Obevezno pogledati * !!!

JankoR

Lik je zavrsio dakar na husqvarni te 125, 2t 125cc ee to je mudato

bigbad86

Ako samo gledas da je zavrsio, ja bih pre birao manju kubikazu manje snage, jer teze je pasti sa manjeg motora nego neke velike mrcine.

srbac

Verovatno je imao po dva tri klipa u dzepu da menja usput !!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

JankoR

http://www.dakar.com/dakar/2016/fr/pilote/111.html


mislim da je ipak isao na tecnu kompresiju, lakse mu nego da mijenja klipove ;D

Hohštapler

 [klanjam_se]
Cvaja na Dakaru!

Samo ne znam ¹to... Vi¹e tro¹i, manje snage. manja pouzdranost. Ako je hteo laganu ma¹inu,  450 4t pa da razumem..  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

450 4t vec svi voze , kako bi on onda bio drugaciji

srbac

Sledece godine sa skuterom od 50ccm  [pobednik]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Januar, 2016, 11:06
[klanjam_se]
Cvaja na Dakaru!

Samo ne znam ¹to... Vi¹e tro¹i, manje snage. manja pouzdranost. Ako je hteo laganu ma¹inu,  450 4t pa da razumem..  [neampojma]

ako je 2t injection ne trosi vise, snage ima proporcionalno vise u odnosu na masu....ako je imao podrsku mogao je svaku etapu da vozi sa bukvalno novim agregatom.....treba par sati da se otvori i zatvori agregat.....
2t injestion je postao prilicno pouzdan

http://www.ecotrons.com/products/2_stroke_small_engine_fuel_injection_kit/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


zozon

    I tako dodje kraj i ovoj temi ...