Glavni meni

treæa sreæa

Započeo Kostić, 20 Decembar, 2015, 07:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 23 Decembar, 2015, 04:40
Citat: mrle poslato 22 Decembar, 2015, 11:33
Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 18:31
¾ao mi je ¹to sam teo da plaèem na sred ulice. napokon imam ispravnu stvar, za¹to mora da bude veèno neispravno. nema veze, sreæno se zavr¹ilo,

ista nam sudbina.

e do kurca, moramo da razbijemo maler. aj u èetvrtak siði do kruzersa da ¹utnemo po pivo za sreæu (jaæu da ¹utnem bure, mene bije treznog ;D )


ufe. u¹o sam u radnju, vidim dobar alat, nije ne¹to neozbilnjo, pa reko, znam da nikad nisam bio pacijent, al ajd da ne budem cicija. inaèe caki je keva za sve po meni. on je miran i pedantan èovek. a i bio me strah od onih guma sa staze. em mi ispo motor odma em su klizale na prc, pa da se ne vraæam sa njima.

inaèe, prvi utisak sa novim gumama, stvar le¾i ko pegla, ne mogu da se ponovo naviknem na amortizer volana, spreèava moje ludorije i kreveljenja, nije opasan mada je mo¾da malèice prgav, al ni¹ta ¹to ne mo¾e da se dr¾i na uzici, sviða mi se ¹to za normalnu vo¾nju ne moram da ga silujem u crveno, do nekih 5 do 8 iljada mo¾e da se vozi sa bankama (o¹urio sam boru malo ;D ) ovakav menjaè nisam imao nikad, koèi be¹umno bez brige, amortizeri uuuuuu hepiiiiiiiiiiiii ;D agregat se neèuje i tako, zadovoljan sam napravom. jo¹ samo da se zaljubim, al to æe malo te¾e da ide, ipak je smrad u srcu, no ko zna. mo¾da nekad. eto.
Zaljubiæe¹ se èim ga razjebe¹, kao i u svaki do sada... :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 22 Decembar, 2015, 06:56
aljo dete, koristim zadnju jer sa tih svojih 20 30 posto kori¹æenja mogu da spreèim prednji toèak da se oklizne jer ne moram da ga silujem.

laziæu du¹o, ko su nam ministri saobraæaja u poslednje vreme, ne bi me zaèudilo da okrive i boga lièno, ukoliko bi mi naplatili kaznu. u normanom razumu, u sluèaju nesreæe sa veæom ¹tetom i povredama, vozila treba da idu na pregled, da se ustanovi zbog èega je do¹lo do sudara, ¹to za sobom povlaèi odgovornost servisa, mehanièara, onoga ko odr¾ava vozilo i taj odgovara za propuste.

nebitno, odo da se voziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim snove gumeee ;D
a) ovo sa zadnjom je bio sarkazam
b) ako nisi dobio fiskalni racun kako bi dokazao da si kod njih promenio gume
c) mnogo bre to siroko kod tebe kad imas a kad nemas cvilis ko mis kad ga pritisne misolovka
d) pusti ti ministra saobracaja, on ne zna svoj posao i bas ga briga...kao i taj sto ti menjao gume.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Kosta dakle cestitam ... Prvo sam protljao oci  :o i gledao dal je moguce da si se ponovio ... A onda sam se obradovao kao da sam ja pazario motor. Svaka cast u zdravlju da te sluzi i puno lepih i bezbednih kilometara sa njim da predjes.  [cheers]

Darko

Revolucijo - ni jedan vulkanizer ne mora da ima fiskalnu kasu ! ;)

rboban

Svako ko pruza uslugu i naplacuje u keshu mora da ima fiskalnu kasu!
Ride It Like You Stole It

Hurricane

Osim advokata i taksista  :)

*zeka*

Moze.
Pusalno oporezivanje , Clan 40 Zakona o porezu na dohodak gradjana

Darko

Citat: rboban poslato 23 Decembar, 2015, 23:00
Svako ko pruza uslugu i naplacuje u keshu mora da ima fiskalnu kasu!

Gresis ! Znam 100 % .  Pogledaj u glasniku. Zanatlije ne moraju da imaju. Moj drug drzi servis mobilnih telefona i nema kasu , vulkanizer u Rakovici kod crkve nema kasu , i jos milion ih znam... Ne sto muljaju ... Zakonski se pozvali na neki clan , jebem li ga

Hurricane

..pau¹alci ¹to ka¾e zeka, nije im obrt veæi od milion ili 3 tako ne¹to..
U offsajdu smo, neæemo vi¹e..

Lazic

Do sada je bilo do 2 miliona...

BOKYBOY

 [rofl] [rofl] [rofl] ...ubiste Kosti temu nacisto sa pausalcima...

srbac

Kosta sada negde rnja sa novim gumama !!!!!!!!  [gsxr] [gsxr] [gsxr] na svom omiljenom plavo belom Ukiju

Balsa Wrx

Lijepa ova plavo bdjela:D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Charuga


srbac


mkt

sta to bi danas brate coolinjo   [panic]

Bori¹a

vatreno krstenje na baddnji dan... ja sam na badnji dan skocio na glavu u bazenu i slomio zub i to keca jebem mu familiju

mkt

badnjake na hladnjake braco i nema brige

mkt

Citat: Bori¹a poslato 06 Januar, 2016, 01:24
vatreno krstenje na baddnji dan... ja sam na badnji dan skocio na glavu u bazenu i slomio zub i to keca jebem mu familiju

a i ti nasao kad da skaces u bazen, si dlu

srbac

Pi¹e lepo zabranjeno skakanje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]