Glavni meni

potreba za dizanjem FON-a u vazduh

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Novembar, 2015, 14:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: bigbad86 poslato 25 Novembar, 2015, 17:53
Ti da imas diplomu znao bi da je to masan papir i da sa njom dupe ne moze da se obrise... [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2015, 18:22
Citat: bigbad86 poslato 25 Novembar, 2015, 17:53
Ti da imas diplomu znao bi da je to masan papir i da sa njom dupe ne moze da se obrise... [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]
hvala bogu pa nemam takvu....jer njegovom , verovatno si u pravu, ne valja ni dupe da se brise.....to su namerno tako uredili ....mada ja sam brisao dupe raznoraznim liscem....od nekoga i svrbi dupe....verujem da moze i sa masnim papirom od diplome....aj donesi tvoju da ti pokazem da moze da se i sa njom dupe obrise....
nesto se razmisljam a u vezi ustede toelet papira troslojnog...mogao bi i UFF one diplome sto je kupio da mi donese, da imam da brisem dupe...prihvatam i sve sertifikate....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Odakle meni diploma? Dipl.Mr.Sci moleraja Dusko Pesic? :P

UFF

imam ja gomilu microsoft diploma koje sam kupio od Bill Gatesa, kostale su od 100 do 400e komad u proseku, mogu da ti donesem ako ces da otkupis, jes masan papir ali imam ih dosta, bice skupo brisanje jbg svako zadovoljstvo ima svoju cenu :)

http://s4.postimg.org/eetnt0f65/20151125_174319.jpg


ЯЭВОЛУТИОН

ne zanimaj8u me ta americka govna za kurseve...zanima me ona velika domaca....nemoj sad da se foliras....lajao si , nemoj sad da cvilish.
@bbw
moze najstorsko pismo za moleraj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

imam i domace sa visoke 3 godine, fakulteta 4 god i mastera 5 god ali to te kostra 1.500e po godini pa ti racunaj koliko koja izadje :D

mada ovo je za tebe bolje, nadjoh neke plastificirane  [rofl]

http://s17.postimg.org/mcdwtdxn3/20151125_174652.jpg

i

mkt

a ona diploma o ocenjivanju ciganluka na kolima  ;D

Hattrick

Citat: mkt poslato 25 Novembar, 2015, 22:27
a ona diploma o ocenjivanju ciganluka na kolima  ;D

Pa covek je internacionalni sertifikovani sudija auto estetike, sta tu nije jasno ?  [rofl]

Citat: Andreja poslato 25 Novembar, 2015, 15:07
Rev, koliko plaæa¹? :D

Vidi ovaj taliban sto odma' hoce u akciju  :)

juga

Imam i ja neke diplome, ali imam dve specijalne jednu staru 27 jednu 18 godina, i te su mi najbitnije, sa ostalim mogu dupe da obrisem. Tako da momci i devojke, gledajte da dobijete ovakve diplome, jedino one vrede!!! @REV ... objasni im!

ЯЭВОЛУТИОН

o jugo, diplomirani jebacu sa trajnim posledicama....uff to nikad nece saznati....to su  jedine diplome koje moras da usavrsavas i vremenom one sve vece,,,,,i pri tome pokazuju kakvo ti je seksualno opredeljenje....da li to radis od napred ili odnazad.....i to.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Slaninar

Citat: juga poslato 26 Novembar, 2015, 08:03
Imam i ja neke diplome, ali imam dve specijalne jednu staru 27 jednu 18 godina, i te su mi najbitnije, sa ostalim mogu dupe da obrisem. Tako da momci i devojke, gledajte da dobijete ovakve diplome, jedino one vrede!!! @REV ... objasni im!

To ¹to bri¹e¹ dupe diplomom je ili do tebe, ili do diplome. Meni sad na primer uop¹te ne bi ¹kodila diploma sa novosadskog FTN-a koja se priznaje i napolju.

Inaèe tih diploma ¹to hodaju cigani imaju po 10ak svako, i to nije problem steæi, samo napraviti da su kako treba veæ tra¾i trud i dosta sreæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga


Lazic

#33
Citat: bucko poslato 26 Novembar, 2015, 13:13
! No longer available
Pokojni Dragi¹a, dragi Kruniæ, jako veliki prijatelj mog tate, ja ga znao ga ceo ¾ivot, znam mu æerku i unuke, bio jedan divan olo¹ i fu¹ majstor, ali obogatio se popravljajuæi pe¾oa Miliæu od Maève, u radionici u Gospodara Vuèiæa 243 imao Miliæev jebeni mural preko zida kom¹ijske kuæe i punu kuæu slika... I Miliæ je bio svojevrsni olo¹, takoðe divna budala, tata im se obojici javljao na telafon reèima: Gde si Kruniæu/Miliæu kurvo stara debeovska... ;D Sad me podseti... ;D

Lazic

Inaèe, dipl fonovac Panèevka sa Malte je soèno popizdela zbog uvreda njene diplome... [rofl]
Al' neka i treba malo da pizdi, mnogo se lepo provodi tamo kao dipl konobar... :(

ЯЭВОЛУТИОН

ako nista bar je klima bolja....a i naucice da konobarise ....posle moze kafanu da vodi...organizuje ...kako god....evo kad ja i Njanja budemo otvarali kafanu zovemo nju kao strucnjaka sa praksom da vodi kafanu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2015, 22:23
ako nista bar je klima bolja....a i naucice da konobarise ....posle moze kafanu da vodi...organizuje ...kako god....evo kad ja i Njanja budemo otvarali kafanu zovemo nju kao strucnjaka sa praksom da vodi kafanu....
jel sme da bude isarana :)


ЯЭВОЛУТИОН

moze i isarana ali da nema ne u recniku.....nemam snage da ih nagovaram vise.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2015, 18:45
imam ja gomilu microsoft diploma koje sam kupio od Bill Gatesa, kostale su od 100 do 400e komad u proseku, mogu da ti donesem ako ces da otkupis, jes masan papir ali imam ih dosta, bice skupo brisanje jbg svako zadovoljstvo ima svoju cenu :)

http://s4.postimg.org/eetnt0f65/20151125_174319.jpg



Uffe imas dobar stampac !

Lazic

Tek ¹to je dobar monitor imao... Zmija mu pojela... :o