Glavni meni

Pobegao sam danas sa lopate

Započeo freepartyman, 31 Oktobar, 2015, 20:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Matori, bitno da si ti dobro i relativno nepovreðen!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Neka je glava chitava, jeb'o motor, poravice se..  [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

osiguranje nas placka i karmicki je da neko ponekad mazne pare od njih....i cak i tako vise su neko dobri u transakciji....oni su ukalkulisali cak i to da ces da naplatis i ono sto nije....ali ti si jedan od 1000....e sad 1000 njih plati po 150 evra osiguranja svake godine...a ti jedan naplatis ...150000 neces dobiti ni da su ti sve ceri noge otkinute i glava prazna usled udesa....tako da opusteno...otmi kolkio mozes da smanjimo njihovu dobit.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Неко плати и 300Е  :violina:
Друштво за заштиту од животиња

Kanarinac

I to te bas oborio ispred pandurske stanie. Jesi bio u urgentnom uopste? Imas pravo da se javis 24 casa posle udesa, posle te papire od lekara predaj u njegovo osiguranje kada te pozovu, ako bas hoces da se drkas, mozes da ides i na nespavanje nocu, strah da vozis motor itd.

freepartyman

Odvezla me hitna i konstatovane su lakse telesne povrede.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 01 Novembar, 2015, 14:53
Jesi bio u urgentnom uopste? Imas pravo da se javis 24 casa posle udesa, posle te papire od lekara predaj u njegovo osiguranje kada te pozovu, ako bas hoces da se drkas, mozes da ides i na nespavanje nocu, strah da vozis motor itd.
To kad je krivac izuzetno fin i pokajan, ako nisu velike povrede spase¹ ga kriviène prijave...

Andreja

Bedak Free, al' hajde da ka¾emo da je sreæa u nesreæi da si geknuo na kraju sezone... Pa ne propu¹ta¹ mnogo, èovek je priznao krivicu, samim tim, ceo proces ne bi trebao da traje du¾e od dva meseca ni u ludilu. Sla¾em se sa dru¹tvom iznad da treba malo da isfolira¹...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Drzi se matori, jeb'o motor, popravice se gvozdjurija.  [thumb_up]
A kada je vec tako glupo ispalo, onda lupaj gangstere po ushima, iscedi im koliko god mozes.

UFF

Citat: Andreja poslato 01 Novembar, 2015, 23:16
èovek je priznao krivicu, samim tim, ceo proces ne bi trebao da traje du¾e od dva meseca ni u ludilu.

heh mene sjebali krajem prosle sezone, covek priznao krivicu, nisam imao povrede samo motor sjeban i evo tuzimo se vec vise od god dana

ili je to bilo predprosle sezone?

ne znam vise ni sam
prvo rociste na pojavi se okrivljeni (tj advokat osiguranja)
drugo rociste 4 meseca kasnije strajkuju advokati
trece rociste 4 meseca kasnije seli se sud sa vozdovca na nbg
cetvrto rociste jos 4 meseca kasnije VIKEND I PRAZNIK  [rofl] pa zar jebeni retrad od sudije nema ni kalendar kad zakazuje??
peto rociste opet 4 meseca kasnije ponovo se ne pojavi niko iz osiguranja

sad je zakazano sesto rociste a ja platio 15.000rsd sudskog vestaka da potvrdi da je steta na motoru nastala usled tog udesa i nadaju se da ce na sledecem rocistu (za 4 meseca) konacno biti presudjeno u moju korist

a onda jos samo da naplatim..


ALO BRE udarili me od pozadi!
vozac auta priznao da je on kriv
osiguranje odbija da plati!
vise im se isplati da obrcu moje pare par godina dok ih ja tj sud natera da plate, valjda mala kamata otkud znam

i kakve sad karme kakve picke materine? o cemu bre pricamo?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Dukags

#52
Kamate su smanjene drastièno pa sad opstrukcije na angro te i onako neverovatno spori Sudovi u Srbiji sad jo¹ sporije funkcioni¹u. Osiguranju naravno mnogo vi¹e nego pre ide u korist da zamajava do besvesti, sem ako taj ¹to je priznao neæe iz svog d¾epa da ti isplati ¹tetu ¹to bi, ako ti nije dao lovu odmah, veæ i¹lo u rubriku verovali ili ne.
Ili kad se nagodi¹ sa osiguranjem za skoro upola manju sumu a skapiraju da neæe¹ odustati onda isplata br¾e ide ali i taj dogovor teèe potpuno isto kao na pijaci da se dogovara¹ oko cene krompira, pa ko koga zavrne.


Povoljno je  ¹to su od sledeæe godine najavili novi Zakon o ka¾njavanju sudija za predugaèka suðenja, ali su u predlogu Zakona zaboravili da navedu koji je to rok kada suðenje prelazi ne realno dug rok (dve godine kao u Austriji npr. ili pet godina ili..?) tako da i to mo¾emo kao i sve maèku o rep, na¾alost.

UFF

skorasnji post iz druge teme a mislim da je mesto ovde


Citat: pittatore poslato 04 Novembar, 2015, 11:21
Juce dobio pismo od suda gde stoji tuzba ,radi se o udesu od pre 3 i kusur godine kada me je lik skinuo sa motora, slucaj u medjuvremenu zastareo, a sad trazi isplatu od Dunav osiguranja i mene za stetu na njegovim kolima.
Inace ga je Dunav odjebao za isplatu...moracu opet advokata da angazujem.

CBRR1

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Oktobar, 2015, 21:50
JA IZGLEDA PRICAM U VETAR...STA GOD SE DOGODI I KO GOD JE KRIV POSLE PADA SA MOTORA, LEZIS I NE MRDAS....PUSTIS DA TE ODVEZU U HITNU...NAJBITNIJE JE DA TEHNICAR ZAPISE DA SI BIO VAN SVESTI KAD TE NADJU...

Pa nije hitna pomoc medved pa da mora da se pravi mrrtav..aj sad pa ti...haha


bitno da je sve ok.

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 04 Novembar, 2015, 16:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Oktobar, 2015, 21:50
JA IZGLEDA PRICAM U VETAR...STA GOD SE DOGODI I KO GOD JE KRIV POSLE PADA SA MOTORA, LEZIS I NE MRDAS....PUSTIS DA TE ODVEZU U HITNU...NAJBITNIJE JE DA TEHNICAR ZAPISE DA SI BIO VAN SVESTI KAD TE NADJU...

Pa nije hitna pomoc medved pa da mora da se pravi mrrtav..aj sad pa ti...haha


bitno da je sve ok.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kalesin

Citat: CBRR1 poslato 04 Novembar, 2015, 16:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Oktobar, 2015, 21:50
JA IZGLEDA PRICAM U VETAR...STA GOD SE DOGODI I KO GOD JE KRIV POSLE PADA SA MOTORA, LEZIS I NE MRDAS....PUSTIS DA TE ODVEZU U HITNU...NAJBITNIJE JE DA TEHNICAR ZAPISE DA SI BIO VAN SVESTI KAD TE NADJU...

Pa nije hitna pomoc medved pa da mora da se pravi mrrtav..aj sad pa ti...haha


bitno da je sve ok.

Kraaaaljuuu.. hahaahahahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

VR 46

Freee sta se desava,kako napreduje oporavak?
Twist of wrist!

freepartyman

Jos me malo bole prsti na saci i desna strana gluteusa kao i lumbalni deo ledja. Vrat boli u odredjenim polozajima, ali nadam se da sam uskoro kao nov.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

I tebi zelim sto brzi i bezbolniji oporavak.
TwinZ Auto & Moto