Glavni meni

Aparati za varenje-inverteri

Započeo dzimika, 08 Oktobar, 2015, 13:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Citat: grber poslato 19 Oktobar, 2015, 08:54
Jedno glupo pitanje: za koliko tanke limove mogu da se koriste ovi aparati bez da ih progore?
sve zavisi do majstora  ;D

*zeka*

 Ja progorim i kutiju 40X40X2   [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Sto rece clan Zverinjak....njegovom kumu komsija izvario sarke na kapiji njegovim Koncarom i bajatim elektrodama.....njemu svaka zalepi....ali kad neko zna on zna...aparat je sredstvo i pegla ljudsku glupost , neznanje, neuvezbanost.....sto je "bolji" te stvari se manje vide....kenjali farbari o sata i de vilbis pistoljima...a onda dosao deda sa pistoljem koji sam ja sutirao po radionici...jebo im je kevu svima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Ruke, kao u svakom majstorskom poslu, samo to je vazno... Pomazem drugaru svojevremeno da zavari polomljen deo na bageru, on vari mostove u Italiji. Ja kao umem da varim, nisam vrhunski al' imam ruku. Pogledam njegov var pa svoj, shto bi rek'o Djuro "joj razlike, drasticne"... Pitam ovog magarca shta da uradim da postignem isti nivo? Kupi troja - chetvora gradjevinska kolica elektroda, pa kad to potroshish, sve ce ti biti jasno.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

dzimika


dzimika

danas porucen, trebalo bi u narednih par dana da stigne

jel neko ima neku preporuku za automatsku masku, nesto do 5000din?

vidim da po oglasima ima dosta maski za oko 30-40e ali ne znam kakvog su kvaliteta, da nije neko mozda uzimao?

evo recimo ovo sam nasao ali mi sumnjivo da je original
http://www.kupujemprodajem.com/Maska-za-varenje-WURTH-10883159-oglas.htm?filter_id=873543


Havarisan

vidis da na kutiji nigne ne pise marka

dzimika

#47
video sam, zato mi i sumnjivo
ima u subotici covek prodaje, radnja njihovih alata
https://www.kupujemprodajem.com/Automatska-maska-za-varenje-Wurth-26596633-oglas.htm

a ima i ova kod mene u kraju, malo skuplja od ovoga u oglasu ali kad na ovu dodam postarinu izadje skoro kao ova kod mene
http://www.kupujemprodajem.com/maska-za-varenje-DWM-12-22154772-oglas.htm

juga

Sve te automatske maske rade, razlika je u brzini zatvaranja, tj. zatamnjenja, a tu je i razlika u ceni. Imam masku Scoop, platio sam je oko 190e, a spada u srednju klasu.

dzimika

znam ja sve to, ima maski koje kostaju i 1000e ali mene interesuje da li ce meni jedna od ove dve gore zavrsiti posao ili ne

juga

Oæe ali pazi, oko je mnogo brzo, mo¾e¹ uzeti koju hoæe¹ masku, ali poslu¹aj savet,: za¾muri dok ne izazove¹ luk, a onda nastavi, takoreæi samo trepne¹ u trenutku izazivanja luka da maska ima vremena da zatamni !

dzimika

pretpostavio sam da je tako, hvala na savetu

juga


beli-nsr

I uzi kapi za oci, vizin, cisto da se nadje :)

dzimika

imam neku kremu sto sam dobio kad mi klinac nabo prst u oko :D a imam i neke kapi

juga

Uvek koristi masku, i nemoj da brine¹, isto ti je kao sa kacigom

dzimika

kome treba automatska maska ova wuth-ova izadje 4400din na stovaristu ostrog u zelezniku

https://www.kupujemprodajem.com/Automatska-maska-za-varenje-Wurth-26596633-oglas.htm

moguce da je to neka akcija wurth-a ili je akcija stovarista, imaju i wurth stela i ignis maske sa grafikama ali one su 10000din  -15% popusta

dzimika

samo da se pohvalim da sam uspesno sredio kapiju i napravio vrata od garaze :D ovih dana slike samo da se montiraju vrata
sledeci posao je ozbiljna konstrukcija za nadstresnicu za auto sto ce ujedno biti i veca terasa za potkrovlje :D

aparat lepo vari i zavrsava posao za koji je namenjen a maska se pokazala odlicno jer me oci nijednog trenutka nisu ni pekle ni bolele a imam jako osetljive oci, cale je najebo prvi dan jer je gledao da ja ne pogresim :D

mareskin


Ba¹ me interesuje kako si odradio. Verovatno æu i ja da kupim isti model kao poklon sestriæu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

izgleda odlicno sobzirom da je sve napravljeno od silnog viska materijala koji je ostao nakon renoviranja lokala i zatvaranja radnje, samo me cale zajebe sto uzme da vari a ne zna pa sve moram da popravljam jos sjebe i materijal