Glavni meni

Nove auto gume iz 2001. godine

Započeo Zeljkamp, 23 Septembar, 2015, 02:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Citat: Darko poslato 23 Septembar, 2015, 17:55
Prvo , sta ce ti na korsi 195 ?!?!

Za taj auto treba to ide mnogo lepo za gradski autiæ

Zeljkamp

'Vako stoje stvari. :)



Auto za koji su namenjene je Corsa C 1.4i sa 90ks (2001.) u sport paketu, sto znaci bogatiju opremu i kompletno sportsko ogibljenje. Zbog ovog zadnjeg, supruzi se ne svidja auto i kako stvari stoje, velike su sanse da auto zavrsi u oglasima. U toj varijanti bih imao u oglasima auto sa "novim" letnjim setom na BBS felnama koje sam licno kupio i sa odlicnim zimskim gumama na celicnim felnama koje su dsle uz auto i za koje imam racun.



Cena je 100e sa placenom postarinom do adrese koju navedem. Svoju ponudu nisam rekao jer nikada ne dajem ponude za nesto za sta nisam siguran da bih voleo da imam. Jednostavno, ni sam ne verujem previse gumi koja je starija od 5 godina. Zbog toga sam i trazio vase misljenje.



Prodavac kaze da su gume u izvanrednom stanju i da se po izgledu apsolutno ne razlikuju od tek proizvedenih. Doticni gospodin ima auto servis i u sklopu servisa ima i vuklanizersku radionicu.



Eto, sada imate jos vise informacija.



Udrite. :)



P.S. Razmisljam da mu ponudim 80e...
TwinZ Auto & Moto

nesic1

pocni od 40evra pa se nadjite na 50-60, ipak je to 15 godina

jevta

80 je korektno.Mada ja lièno volim da vidim polovnu stvar koju kupujem.Ako nije prdedaleko idi tamo po¹to ima vulkanizersku radnju odma namontirate i to æe verovatno biti gratis taman da ti pokrije put

sasa ns 1

#24
ja vozio na radnom autu 24 godina staru gumu koja mi je bila rezerna  a montiro sam je jer mi je usrana miselinnka eksplodirala na 20 na sat jer jam samo pipno ivicu gume na rupu,druga miselinka rezervna nikad koristena  eksplodirala u  kolima rasturila mi  oplate,nikad miselin ni dzabe,a pireli p6 i to onaj stari koji 99 posto ljudi nikad nije videlo  iz 1985 je isao oko 50 hiljada na zadnjem i poceo je da trece iznad 120 i to jako malo a nije bio potrosen ni do pola,ja sam hteo da ga vozim samo privremeno dok ne uparim gume ali eto guma se dobro pokazala .Mislim da je ajerovatniji defekt krivljenje gume a nikako ne pucanje od starosti,zaboravih da kazem da je ta pireli bila rezervna 24 godine i montirana umesto miselinke

ZEMZEM

 :D  Izgleda da za gumu va¾i pravilo kao i za vino. ©to starija to bolja   :D [rofl]

doktor

Te stare Pirelli P6 su prelazile preko 100000km, video licno nekoliko puta.
Bikers work is never done!

sremac

ma dajte ljudi nije to hrana da se pokvari, jeste postoje one price dve godine gde guma ima svoj maksimum performansi al nit ce zena obarati korsu nit terati 200 +, al ti ovde 4 gume dobijas po ceni od dve nove, znam par slucajeva da je ljudima na novim gumama iskakli baloni, nedaj boze ida se desi nesto nekoj od guma  moz dokupiti ili prodati na komad po 20-25 i opetizvuci veci deo love sto si ulozio. Ja bi to stavio
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

Citat: bucko poslato 23 Septembar, 2015, 12:14
Stavi na ta¹tin auto

[klanjam_se]  vredelo je otvoriti ovu temu samo zbog ovog komentara  [kralj]

Zeljkamp

Tasta u svom zivotu nije upalila auto...

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

SSZGO

to vise nisu gume , da su dz pa da razmislis za tastu

inace zar moze da se prodje tehnicki sa tim gumama?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

Citat: SSZGO poslato 25 Septembar, 2015, 09:30
to vise nisu gume , da su dz pa da razmislis za tastu

inace zar moze da se prodje tehnicki sa tim gumama?
pa kod nas imas zakon da gume trebaju da se nose na institut za masinstvo i da se uradi re-atest zbog godista proizvodnje...to kosta oko 150-170e za 4 gume tako da msilim da se ne isplati kupovati te gume

Darko

 [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

Jebo te , szgo ,kad si otisao preko , ko da je prosao vek a ne par godina...
kako si ti prolazio tehnicki sa jugicem?

makinjo

Imao covek nove gume :D

idanijel


MIGE

Citat: idanijel poslato 25 Septembar, 2015, 13:59
mige      [kralj]
pa treba pomoci coveku,zar ne?
e sad,ne poznajem zakon u emiratima pa da postavim ovde pitanje vezano za tehnicki pregled;da li kod njih (EMIRATIMA)vazi zakon o montazi guma po redosledu?ovde kod nas je to malo zeznuto,jer ako ti vulkanizer montira napred gumu br.1 i br.2 a nazad 3. i 4. onda se placa kazna i salju te na vanredni tehnicki...znaci mora da bude 1-3 napred a pozadi 2-4...

Andreja

Zato i samo zato vozim iskljuèivo monocikl.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ostoja

Vozio bih i ja al' nosat sam brate pa preteze napred, nikako da ga postavim u ravnotezu, numem...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...