Glavni meni

Dunlop Sport Smart 120/70/17

Započeo Bolence91, 10 Septembar, 2015, 20:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FJCharlie

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Februar, 2016, 10:53
Citat: FJCharlie poslato 20 Februar, 2016, 10:44
ne razumem? za kocenje je ima sasvim dovoljno.
na navaku sredine svi imaju ko nove, rubova fali.

..èekaj sine da ja doðem pa da vidi¹... rubovi ko iz radnje! ;)
znas ti gde treba da dodjes da to resis, pravinar :)

SSZGO

guma koja je istrosena do markera je odavno izgubila svoja svojstva, ona vise ne koci kao ranije i proklizava mnogo vise, takodje je izgubila oblik (ode u trougao) pa je i obaranje mnogo teze i neprirodno...

ova guma da je meni na motoru bila bi tu dok ne dodje set za zamenu (kao sto je i on uradio, promenio obe gume) zadnja je verovatno potrosena do konaca a prednja se ne trosi toliko pa je ovo sto je od nje ostalo

ovu gumu neko moze da stavi sebi samo ako mu druga pukne ili je fizicki ostecena...
ali realno je za bacanje

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86

Joj kad bi videli moje montirane na motoru, krstili bi se i nekrsteni :P

FJCharlie

Ares vozi gume 2006 godiste postavlja vremena koja 90% ljudi koji dolaze na stazu sanja, a evo citam da je 3.5 - 4mm sare na sredini rizicno voziti... isuse..

UFF

rizicno je voziti motor
gume su manje bitne
ali ovde se radi o prodaji neceg sto niko normalan ne bi kupio a na poklon bi uzeo samo onaj ko za bolje nema pa otud i hejt

Hohštapler

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2016, 03:00
ali ovde se radi o prodaji neceg sto niko normalan ne bi kupio a na poklon bi uzeo samo onaj ko za bolje nema pa otud i hejt

Ovo nije KupujemProdajem, ovo je forum, a da proda¹ ne¹to ¹to je za bacati, pa makar za 1000 dinara... ne ovde i ne nama.... u tome je problem...
A prednja guma je jako "skupa", plaæa se èesto i celim motorom...
Ovo da je moje, ja bih poklanjao sa napomenom kolegi kojem dajem da je zavr¹ila prièu ali ako mu treba da "premosti" do kupovine nove.... no, nismo svi isto vaspitani.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

©ta vam nije jasno, deèko je na forumu samo da bi valjao telefone i jo¹ pone¹to.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bolence91

Guma prodata. I hvala na plusevima bas mi mnogo znace u zivotu :D nekoliko telefona i tableta sam prodao ljudima sa foruma i bolje da kupite telefone ili bilo sta odavde sa foruma nego da narucite preko kp i da vam stigne cigla.. Toliko od mene...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.