Glavni meni

Hajde da kupim klasican stariji motor.

Započeo max89, 16 Avgust, 2015, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

max89


max89

i tako se zavrsila potraga za kupovinom starijeg klasicnog motora. nista od suza rezervoara gomile metalnih delova okruglih farova ali sam zadovoljan. Nista nije dirano na motoru sem ugradjenih xenona auspusi su i dalje prvi 4 u 2 sediste nepresvuceno u odlicnom stanju i u prvoj je farbi za 92 godiste  super . Bitno mi je bilo bas to da bude u prvoj farbi kako bih znao da sa motora nije padano. Na satu je skoro 48 hiljada brojke stoje poprilicno ravno mislim da ni tu nije nista vracano, a i da jeste masina lepo radi na uvo. Kada sam gledao diverzije trazio sam bar 96 godiste koja ima drugaciji rep koji je meni lepsi na oko, ali sta ces ne moze mnogo da se bira u zameni.

max89

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Septembar, 2015, 02:40
...zephyr 550 i xj600 su po mom mi¹ljenju dva najpromasenija motora.
Oba 4 cilindra, a premalo konja za tu kubikazu. A i za gume se namuèi¹ da naðe¹... jedino je cena registracije u rangu sa ostalim..
U svakom slucaju, ako zanemarimo tih par detaljèiæa - dobro motorèe.
Èestitke i da se sit navoza¹ ;)
Hvala kako za koga, ja mislim da bih promasio bas da sam uzeo jaci motor. Nisam od onih klinaca koji su u fazonu r1 il ni 1 a do juce sam vozio 125icu. diverzija je udoban stabilan motor. Delova ima, servis je jeftin . stopaljka je velika sirena je glasna, migavci su veliki bar na mojoj. Posle tri dana druzenja lako se kontrolise. A za mene snage ima na pretek. Cak ni sledeci motor verovatno nece biti neka ala drumska.

mkt


Hohštapler

Gde si uzeo motor? NS?
Drugo, taj motor je dovoljno sna¾an za svakoga ko je normalan, ali problem je u onom ¹ejtanu ¹to èuèi u nama pa se vremenom stekne potreba da ga hranimo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

U zdravlju ga koristio, dobru vo¾nju!   [cheers]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Ili nekog velikog chopera ili bas neki retro bike. Ovo je nesto na pola puta i...

UFF


bobangsxr

Cek bre.... pa ovaj motor ima 23 godine a ti hteo jos stariji  :)

max89

Citat: bobangsxr poslato 04 Oktobar, 2015, 01:00
Cek bre.... pa ovaj motor ima 23 godine a ti hteo jos stariji  :)
vesele 80'e najlepsi motori.

max89

Hostapler iz Pozege je motor. Servisirano i odrzavano u motoservisu IVA. Lord oblivion....voleo bi jedan laksi enduro da imam za zimu i blato da se preguraju tuzni dani. Jel zna neko gde bih mogao da kupim ili da mi neko napravi poviseni vizir za diverziju u providnozelenoj boji?

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

ako mozes da izdrzis teoriju o strujanju vazduha i to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

max89

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Oktobar, 2015, 23:38
ako mozes da izdrzis teoriju o strujanju vazduha i to....
huh mislim da sam se pogresno izrazio treba mi visi vizir ne poviseni .... my bad

Gavrolini

Hoces da ti vizir visi? Pa sutni ga nogom i ima da visi.

max89

Dobra ideja mogu i u pusnicu da ga okacim

Gavrolini

Mozes tad ces dobiti onak smoke efekat.

srbac

Stavi mu okrugli far  i resen problem !!!

max89