Glavni meni

Nov projekat Honda CB 650 od Honda CBR 600 F2

Započeo Andjelo, 13 Avgust, 2015, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac


Gavrolini

Meni je dp jaja ovaj kontra stil. Auspuh unapred, svetlo ispod rezervoara, sem sto su tockovi na zemlji sve je unatraske :-)

ЯЭВОЛУТИОН

da su krenuli ovako, rec ne bih rekao...pozdravio bi ludacki trip.....neki kubizam ala PICASSO....mozda mi se ne svidja ali se vidi da je covek hteo da izokrene estetiku....
Mislim da i ovo ne moze da se proda cak ni na ludom zapadu.....ali kao eksperiment je ok....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ja bih da vidimo,pa da ocjenjujemo,i ako lo¹e ispadne,taman nam je za nauk.. a ja ka¾em nek anðelo stavlja ¹ta hoæe jer za razliku od mene je majstorèina,pa mo¾da ne¹to i nauèim. samo udri..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 31 Avgust, 2015, 17:34
ja bih da vidimo,pa da ocjenjujemo,i ako lo¹e ispadne,taman nam je za nauk.. a ja ka¾em nek anðelo stavlja ¹ta hoæe jer za razliku od mene je majstorèina,pa mo¾da ne¹to i nauèim. samo udri..

ma mi tako samo zbog toga da bi mogli da mu kazemo:"a sta sam ti ja govorio"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

odradjeni danas nosaci prednjih kocionih cilindara  ,sredjena instalacija posto je neko  skoro polovinu zica posekao  ,bice slika ovih dana da se vidi dokle se stiglo  ................................

patak91



Andjelo

radi se malo slabije jer ,trenutno krecam celu kucu  .....................bice slika

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Septembar, 2015, 22:17
ova mi zadnja viljuska ne stoji kako treba
znam da ne stoji  kako treba......... ali danas sam nasao pravi ugao za mono amortizer da bi radio kako treba, pa od nedelje  bice prepravke a moguce i do kraja nedelje da ga upalim i probam kako to funkcionise ,jer treba da se zameni semerinzi na prenjim stapovima  i da se sipa ulje ...........kocnice za sada funkcionisu odlicno ,videcemo u voznji  ....

Andjelo

inace  motor je  bio  za otpad  sekundarnih sirovina  ,kada je donesen u radionici

patak91


Hohštapler

...iskreno, meni ovo lièi na bud¾enog MZa, svetlosna godina od ovoga
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

nema ljutnje,motor je ocajan...ne bih znao bolji da napravim i ne bih znao nikakav da napravim al brate,ovaj je ocajan....nemoj slusati vlasnika,napravi mu ti neki lep motor  [thumb_up]

bobangsxr

Nije mu lego rep uopste.... bolje da je naso rep od cbr 1000  model od 2008

Inace ostalo nije lose i sigurno da ce na kraju da bude super... samo taj rep :(

Evo jednog na cbx 1000, slican fazon a extra ispalo... barem meni

! No longer available

Peki

Citat: Andjelo poslato 11 Septembar, 2015, 20:07
inace  motor je  bio  za otpad  sekundarnih sirovina  ,kada je donesen u radionici

®ali bo¾e tvog truda i protraæenih delova....ali i dalje je za otpad   [pop]

p.s. dao bih mu ja 200 eur za obe vile sa toèkovima i koènicama...ako hoæe da izvuèe ne¹to para

clutch&brake

Hoces kratiti prednje vile? Da ga bar malo potopis zbog repa?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!