Glavni meni

Suzuki GSXR 750

Započeo FANTOM, 09 Jul, 2015, 14:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


FANTOM

#41
  UFF :   ha ha :D sta cu ja sto se kaciga slucajno uklopila sa color semom motora .... A na Suzani provozano vec jedno 5 zenskih brazilskih guza u tangama za ovih mesec dana, tako da ne moras sumnjas u moje opredelenje ...  Hteo i ja belo plavi .... al nije bilo da se pazari u oglasima, a da su bili dobri mehanicki :)

FANTOM




  Evo jedna iz mog ugla gledista  ;D

FANTOM

    Malo smo se provozali juce po gradu popodne , otisli do Asteriksa na pice :D








SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

FANTOM

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 14 Septembar, 2015, 18:15
Честитам!

    E hvala hvala .... Povratak iz penzije posle skoro 3 godine .... Ova druga polovina leta bila full sta reci bio na moru motorom mesec dana vratio se sada voznja ... ma milina PONOVO MEDJU ZIVIMA .... :D

SrpskiDzedaj011

Срећа прати храбре! :)
I have to return some video tapes....

UFF


FANTOM

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 03:44
definitivno gay :D

    Da sam znao da ce ovoliko da te muci kolor sema jebes mi sve uzeo bi onaj plavo beli ukrseni sto je bio u oglasima samo da te ne slusam :D

UFF

dodji do mene da ga prefabamo sprejem :D

Hohštapler

Teraj ih u kurac i vozi!
Extra je kolor ¹ema jer je fabrièka :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Septembar, 2015, 07:42
Teraj ih u kurac i vozi!
Extra je kolor ¹ema jer je fabrièka :)

    Pa fabricka je .... izgleda da dizajner te 1994 bio na nekim teskim drogama ... A Ja u fazonu da ne pipam nista na njemu jer je stvarno ko iz salona juce da je izasao. Pravih 46000 km sve na svom mestu utegnuto svaki sraf svaka selna sve full plastikica sve na svom mestu i zato ne bi nista da cackam nek bude tako original pa kad resim da menjam pre ce da ode tako nego da sad dodajem nesto ulazem i kad budem stavio u oglas dodje neko i kaze matori pa mnogo je. A sa motorom na mesec mozes da ides samo sipas gorivo i vozis se . Jbg poucen iskustvom sa Hondom ulozio u nju 500 e i da je nisam slupao dobio bih u to vreme 1000 e iste pare za koje sam je i kupio naravnucenije bacio sam 500e jer sam hteo da secem rep drkam i namestim da izgleda kako sam ja hteo ... FABRIKA je keva ;) sipas gorivo, menjas potrosne delove i teras ;)

Andreja

Nije dizajner bio na drogama (u stvari, mo¾da i jeste, veæina umetnika je na drogama), meni se ba¹ sviða ¹ema boja, u skladu sa godinama kada je motor bio pravljen.

U poslednje dve reèenice si rekao sve :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

FANTOM

    E ovako nista nisam radio na Suzukiju al sam morao da mu nadjem novi dom dok traje ova zima . Drugar mi je izasao u susret sa malo mesta u dvoristu i sa materijalom za mini garazicu ( gradja, letve , ekseri , najlon , cigle , pesak ) . Iskucasmo je mi za 3 ipo sata ... Suzana smestena pokrivena ususkana  [thumb_up]






FANTOM


UFF

a gradjevinska dozvola?

FANTOM

    Srbija bato  ;D ko veci divljak taj zida u mom slucaju cuka eksere  [cheers]

Hurricane

..au bratori, ti nemoj vi¹e nikad ni¹ta da gradi¹...



ja tek kad vidim ovako ne¹to shvatim koliko je neverovatno da su Egipæani sami sagradili one piramide..

bolje da si ga samo pokrio najlonom, ovo ako se sru¹i ima da ti izlomi tormo...





VR 46

Jesi ti p'jan ovo sklepao? ;D
Twist of wrist!

Bori¹a

ako si dobro pobio ove vertikalne stubove u zemlju, nece to nikud