Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

e nemoj skroz do rostilja ... recimo negd do pocetka prosirenja staze ...
fina ti ja yamaha na slici ...  :'(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Taraba

@Uff: jel si na¹ao veæ nekoga da ti radi pergolu od drveta?

Ja ne¹to gledao pro¹le godine, al nalazih samo metalne, koje ko¹taju 15k evrona. [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hattrick


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

Stubovi su plastificirani aluminijum, one gornje gredice takoðe, i dobija se neki tekstilni pokrovni materijal koji se po potrebi razvuèe (kad upeèe sunce ili pada ki¹a).
Izgleda to kvalitetno i fensi ali 15k e je nov auto a ne 4x4m pergola.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

da li bi ti umeo da napravis komada jedan da isto izgleda il makar priblizno i da je istog il probliznog kvaliteta ?
ako je odgovor da onda eto prilike da marko uradi jeftinije ako ne ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


Lazic


DebeliZmaj

ja cu cuvam roshtilj da se ne osteti ...
ps. donecu ljute paprichice :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Pa to namerno, da se ne slu¹aju dok jebu... :D

UFF

Citat: mareskin poslato 14 Mart, 2017, 17:15

Da nisi posadio previ¹e blizu kom¹ije?

i blizu komsije i blizu jedno stablo drugom, kad pocnu da prave problem cu posecem sta mora, mada znajuci sebe ima da ih presadim bar jos dva puta do tad :D

inace sa te strane je sunce celog dana, gledajuci iz moje kuce izlazi kod prvog stabla a zalazi kod poslednjeg

i nisam sadio blizu komsije vec u svom placu blizu ograde a njegov je problem sto je zidao kucu uz ogradu  [rofl]

mali_zmaj

Pregusto je to èini mi se..,a i korjenje kad se podvuèe kom¹i pod temelj,pa li¹æe kad mu krene upadati po krovu i dvori¹tu..,i eto razloga za prigovaranje..,kom¹ijsko..   [blahblah]
jin-jang

Lazic


UFF

Citat: mali_zmaj poslato 14 Mart, 2017, 17:18
Pregusto je to èini mi se..,a i korjenje kad se podvuèe kom¹i pod temelj,pa li¹æe kad mu krene upadati po krovu i dvori¹tu..,i eto razloga za prigovaranje..,kom¹ijsko..   [blahblah]


pa nek ozida ogradu od 4-5 metara visine ako mu smeta lisce sta ja da mu radim? :D

bitno je da imamo hladovinu za bazen a i mogu da sedim u svojoj privatnoj sumi kad upekne zvezda  [rofl]

zajebavam se, komsija je kolega bajker i u super smo odnosima, svestan sam da cu morati da secem za koju god kad krene da pravi problem a i kao sto rekoh do tad cu vec da promenim misljenje i da presadim kad odlucim tu da pravim neku supu ili ko zna sta ce vec da mi dune  [ludak]

Lazic

Jaoooo, bazen u hladu... Pa ti neæe¹ moæi da me izbaci¹... ;D

PECA BMW

ma samo dok ima ladovina za satore kad dodjemo da ti kampujemo tu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Ma nemam je protiv tvoga konta nista,ja patim za kucom,svojom garazom,sumicom, rostiljom...,super si sve odradio..
jin-jang