Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

jbt sta mu je sa kosom
jel skidao gace preko glave ili sta

UFF

Citat: PECA BMW poslato 28 April, 2016, 16:02
Citat: UFF poslato 28 April, 2016, 15:05
ima put paralelan sa nasipom, sad su posuli neki mleveni beton

a da nije mleveni asvalt ? ako jeste onda je sto super stvar !

jeste ali ako se nekako ne sjedini posle 2 traktora i 3 kamiona ode u qrac kolotrazi pola metra

PECA BMW

znam par puteva koji su ljudi posipali , leti kad se razgreje i prolaze kola utaba se kao pravi asvalt ali samo tamo gde su tockovi prolazili ...
Naravno ako nije tu vec bilo ugazeno i malo nasipano bice rupa ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Jel moze za nas iz provincije(u kojoj opet nije vucic na vlasti :) ) neka mapa kako doci sa auto puta iz pravca Rume ili jos bolje ako neko dolazi iz istog pravca da se nadjemo negde. Jer Lazic cava nece da me saceka na aftoputu.

UFF

iskljucis se desno kod studenjaka (tosin bunar) i vozis pravo dok ne dodjes do kruznog toka, tu ides na trece iskljucenje tj pod 90 stepeni levo iz pravca odakle si dosao i samo pravo dok ne dodjes do nasipa, kad se popnes na njega 1 km na desno ka obrenovcu i stigao si

Gavrolini

Samo jos jedno pitanje, kad se iskljucim kod tosinog bunara ostajem na toj strani auto puta(desnoj) ili prelazim autoput na drugu stranu.

Hurricane

Samo se najavi kad krenes iz Sapca i posle kad stignes na Zmaj pumpu, izaci cu ja pred tebe ili neko vec, no frks..

UFF

iskljucujes se desno i nastavljas desno, levo je zemun ti ides ka bezaniji i nbg
ako se izgubis zovi me i doci ce neko po tebe

http://i.imgur.com/MXWvUS1.png

balcan girl

znas sad nesto razmisljam i bre ja vas  mrzim....realno vas mrzim jer cu ja celu subotu da presedim kuci zato sto daddy is coming :D :D :D :D a vi cete da se zajebavateeeeeee :P i to bez meneeeeeeee :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Bojim se da cu ja iz Sapca kad krenem stici pre vas :) salim se, pokusacu sam da se snadjem ako zagusti i zagubim se javljam se da me neko pronadje :)
Nego oko kol'ko sati je skup svatova?

balcan girl

brate uff spava na placu ne mozes da stignes pre njega pa ne znam sta :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: Gavrolini poslato 29 April, 2016, 02:12
Bojim se da cu ja iz Sapca kad krenem stici pre vas :) salim se, pokusacu sam da se snadjem ako zagusti i zagubim se javljam se da me neko pronadje :)
Nego oko kol'ko sati je skup svatova?

prvo idu po mladu a svatovi posle ispred opstine...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

I uff ovo na kuznom nije 90 vec nekih 260 stepeni

UFF

90 u levo

pod pravim uglom ili na trece iskljucenje kako bi navigacija rekla

juga dolazi u 10h da pocnemo da lozimo
klopu ocekujemo oko 14h ali ko zna, nikad nije kao sto se planira

za spisak gostiju necu ni da pitam (iako bi dobro dosao da znamo koliko mesa treba - piva ce biti) jer nikad nije tacan, moze da se pojavi duplo manje od prijavljenih kao i 3 puta vise

Gavrolini

Kolicinu mesa najbolje da odredis po velicini kotlica a ne broju ljudi.  Verujem da onaj ko kuva vec otprilike poznaje kotlic i cega koliko treba. Od mene ocekuj novcano da se ucipim , nezgodno mi je bilo sta da nosim na motoru sto ne staje u dzep.

UFF

ma bre svi ste dobrodosli i sve je vec obezbedjeno, ne treba niko nista da donosi, juga ima kotlic i on kuva a nas bilo 10 ili 50 sve jedno bice zabavno  [cheers]

juga


Kostić

biæe blato naokolo, ako zatvore tu rampu spremi kanap za ¹lep, ako se neko zaglavi.

mareskin

Ko dolazi iz pravca Ibarske magistrale mo¾e levo preko mosta u Jurija Gagarina, onda do kraja u Ivana Ribara pa skrene levo i ide do okretnice. Odatle nasipom (desno) dok ne vidite kontejnere sa desne strane (ako nisu svi prodati) ili dok ne vidite kotliæ koji se krèka i verovatno poneki motor :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane