Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar


UFF

Prosli put je bilo jagnje, mislio sam ovaj put duzmemo jare od komsije, lik pored mene sto pravi splavove i sredjuje camce je otvorio pecenjaru, 120rsd po kilogramu samo da ispece  :wtf: em propustis svu zabavu jer je najbolje dok se sprema, em platis pola cene vrednosti mesa samo da ga neko okrene za tebe?  [ludak]

Npr sledeci vikend (valjda ce ova jebena kisa konacno da stane) pecemo sami naravno pod obavezno, 350rsd mu je kg zive vage i ima ih "spremnih" raznih velicina :D

Koliko ima zainteresovanih da znam koja nam velicina treba?  [balavi]


Hurricane

1. Ja, mada nisam nikad jeo jare, nisam neki ljubitelj tih rogatih, ali pivo i rakiju uglavnom volim

mrle


UFF

pa bas zato jare, malo za promenu, nista nas ne sprecava uporedo da ubacimo i nesto na kotlic ili laziceva ljuta krilca/ribu na talandari :D

Hurricane

..jare, riba, usput sam i istripovao rakiju i pivo, sta je sa ovim svetom danas, sve otislo u kurac

Gavrolini

Jare treba da bude jeftinije od jagnjeta, ukus je skoro identican.  Najtezi deo je da ga neko oguli ili odere. A peceno je skupo jer i na njemu otpada sigurno 70% na pecenju ako ne i vise.

Hurricane


Gavrolini

Ma jare ispadne vrhunski samo treba neko da zna i da ispece. Ja ne znam.

feelgod


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Gavrolini

Ma bacimo neke tikvice,pecurke i paprike na rostilj :)

milomir22

Pre bih puza sa sve kucicom, ili kisnu glistu izrostiljao, nego tikvicu  [povracanje].
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

feelgod

Pa ti jedi gliste a mi cemo pecurke.

Brani li ti ko.

eclipse4

zovite i bera grilsa da popije litar na litar sopstvene mokrace  [rofl] [rofl]

megaidiot

Citat: milomir22 poslato 20 Maj, 2019, 22:18
Pre bih puza sa sve kucicom, ili kisnu glistu izrostiljao, nego tikvicu  [povracanje].
tis lud, jes probao?

milomir22

U sustini, hrana je najmanje bitna, druzenje bi trebalo da bude u 1. planu.

Protiv paprike i pecuraka nemam nista protiv, grilovano povrce volim, ali tikvice jedem iskljucivo u musaki ili slatkoj piti. Grilovane su mi bljak.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Jbt ja sam se samo zezao kakve bre tikvice. Mora da bude prosarano :)