Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Jul, 2016, 02:01
lazic ... sme jedan a ne drugi pravac ?
dakle kazesh da si od okretnice isao poljskim
putem da bi posle se popeo na nasip..
nema rampe ... pravno gledano nisi upoznat
da je zabranjeno :)


svaki put je javni put.. npr put u krugu fabrike - dogodi se sudar - policija radi uviðaj i prate ista pravila kao na bilo kom drugom putu.. ako nema znak onda pravilo prvenstva onog koji dolazi sa desne strane i sl.

e sad, ¹to se tièe vo¾nje po privatnom posedu (kupi¹ njivu i ore¹ sa krosericom)  tu ne mogu ni¹ta (u smislu: gde ti registracija, vozaèka ovo ono jer nisi u saobraæaju) osim ako nije izazvan udes ili napravljena ¹teta

DebeliZmaj

dakle lazicu bem te u vezice ... stoji znak bre
obavezno pravo osim za stanare Misarske ulice... :))
moro sa kruzim !!!!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ma to sam ja namerno da bi kru¾io... :D

Mea culpa, ne¹to sam pome¹ao ulice... ;D

edit:
Jebi se, sad sam gledao na mapi, nisam pome¹ao ulice,  sad skoro sam prolazio Mi¹arskom, 'ladno nisam video tablu... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Popsy

i u Ljutice Bogdana je slièno.. al ja nisam video znak ...

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF


DebeliZmaj

ne bi me cudilo da se proshirishjosh 4-5 redova i krenesh iznajmljujesh
smestaj alizantma ... falvela :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić


lord_oblivion

Previ¹e se primaju.
Nek prvo sebe dovedu u red po pitanju svog kretanja u saobraæaju pa onda nek tupe dalje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

ako gledamo po pravilu i bajsom je zabranjeno tuda ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 21 Jul, 2016, 11:41
Previ¹e se primaju.
Nek prvo sebe dovedu u red po pitanju svog kretanja u saobraæaju pa onda nek tupe dalje.

Oni su budale, za malo da pobijem neke kad sam dolazio... vidi da sam se zaleteo jedan namerno zauzima polozaj pored drugog i i zauzimaju ceo nasip.... jbte i automobili se sklanjaju sa strane najnormalnije kao i svuda drugo da se mimoidjemo a zbog ovih debila sam se usrao ziv... zabraniti saobracaj i njima, nije im to biciklisticka staza... pa ce posle vrv da se okupljaju da se ponovo otvori saobracaj... besposlene budale koje nemaju pametnija posla... umesto da lepo jugi plate majstorsku dnevnicu 50e da im napravi gulas, kupe pivo i druze se kad se vec okupljaju kao mi nenormalno normalni ljudi oni se okupljaju radi slikanja ;D

Lazic

©to ih vi¹e gledam, sve sam vi¹e ubeðen da su retardi... Vozio sam bicikl kroz saobraæaj od drugog osnovne, nikad nisam ni tra¾io ni oèekivao bilo kakav poseban tretman u odnosu na bilo kog uèesnika u saobraæaju... [facepalm]

@Milo¹:
do¾iveo sam i ja to, ali samo zavrnem gas, moj lonac ih rastera k'o Mojsije more.... :D

Alchemist

Retardi hipsterski, sto im ne uvedu da moraju da polazu za voznju bajsa, da moraju da nose kacige i stitnike i prvu pomoc ako vec hoce da se voze po ulicama... jbg bezbednost u saobracaju. Opao bi im broj preko noci...
Ne bi me cudilo da pocnu namerno da se bacaju pod tockove da bi dosli do dobrih fotki
You're just jealous cause voices are talking to me

juga

Realno bi trebali da pola¾u poznavanje saobraæajnih propisa, jer i oni su uèesnici u saobraæaju, ... ali jbg i pe¹aci su

Darko

nista , eto igranke u subotu ....

jaooooo...

treba da se dogovrimo svi koji dolazimo u subotu da se nadjemo na okretnici pa da prodje nas 30.. pogazimo dileje i aupickumaterinu  ;)

DebeliZmaj

a i inache njihovo zborno mesto je posle tacke gde se mi iskljucujemo ka
falveli mUFFovoj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.